September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
10. sep 2008

jaaaj aj tak som leniva daka dnes, ale idem dat este prat vcera sme kupili od jednej babenky plienky tak to idem dat oprat a potom hadam uz pride dodo lebo zacinm byt aj hladna

klaudinka21
10. sep 2008

skreci noo teoreticky viem ale prakticky hee uvidime ci mi to pojde ako po masle:O)))

claudinka
10. sep 2008

skreci snad naucia.. a ked nie, tak si pozistujem od mamiciek 😉 alebo si navzajom poradime navod
😉

klaudinka21
10. sep 2008

jasnacka:O))))))))))))

slavica2
10. sep 2008

ciao baby 🙂 sa uz neviete dockat, vsak? 🙂 🙂
malinka dnes mala divoku noc, od pol stvrtej sa jej nechcelo spinkat a zaspala az o pol desiatej ☹
tak pekne spinkajte, kym je cas 🙂

winona24
10. sep 2008

claudi urobila somsi krupicovú kašu...trošku... 😅 😅 😅 😅 mala som naňu strašnú chuť...

skrecok neboj sa...to zvladneš...

klaudinka21
10. sep 2008

slavi provokujeees 🙂 🙂 🙂 aj ty ides este zalahnut kym mala spi?

winona24
10. sep 2008

no slavica z tohto ja mám najväčšie stavy...z nedostatku spánku...bojím sa,aby som potom nebola nervózna a neprenášala to na malú...to by som naozaj nerada... ☹ ☹ ☹

slavica2
10. sep 2008

praveze sa mi cez den neda spat ☹ ☹ musim sa naucit malinkej rezim, este ho nemam.

slavica2
10. sep 2008

no winona je to obcas neprijemne, ked len place a jej neviem pomoct...

skrecok
10. sep 2008

Veru, baby...Snad nas naucia a dufam ze sa na mna nebudu smiat, ze som taka nemotorna a neskusena 😅 .

Ahoj slavi 😉 .

winona24
10. sep 2008

no snáď to zvládnem...musím si povedať,že to nie je navždy...

moja kamoška má syna ...má 18 mesiacov...a chalanko vstáva ráno o 5tej...stabilne....veď by ma šľak trafil,keždý od boha deň byť od 5tej na nohách...som sa jej pýtala o koľkej ho dáva spať...že o 19.00...som jej povedala,že by ho mala naučiť neskôr zaspávať...okolo 20.30 - 21.00

winona24
10. sep 2008

skrecok si prvorodička... to musí každý pochopiť... nikto múdry z neba nespadol...

🙂 😉

klaudinka21
10. sep 2008

no to je sice pravda ze nikot mudry nespadol z neba ale niektore sestricky sa zvyknu tvarit ako keby neviem co ked sa ich clovek nieco spyta,asi niektore to obtazuje 😒

barbiek
10. sep 2008

ahojte baby, mame uz niaku novu maminu?

winona24
10. sep 2008

klaudi to si netreba všímať...nech ma bozká na riťku...je tam na to tá sestrička.... 😠 😠 😠

klaudinka21
10. sep 2008

zatial nikto nic nevie, som aj ja zvedava komu to teraz pride ale asi winone mam taky tichy pocit 😀 😀

barbiek
10. sep 2008

a cat?

klaudinka21
10. sep 2008

ved hej ja ako tiez sestre rehabilitacna to chapem ale niektore su take, fakt kaslat ich ved sa mi raz dostane po ruky tak uvidi... viacej sa nepostavi 😀 😀 😀
cat je uz asi tiez po sa mi vidi nieee....

barbiek
10. sep 2008

ano?a kedy porodila cat?

winona24
10. sep 2008

cat už asi ano sa mi zda....

klaudi kiež by si mala pravdu..... 😲 😲 😲

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudinka21
10. sep 2008

winon ja budem mat pravdu uvidis... 😀 😀 😵 😵

winona24
10. sep 2008

klaudi tak to som zvedavá aká si bosorka... 😀 😀 😀

klaudinka21
10. sep 2008

noo tak dobre sa mi zdalo ze uz to ma za sebou:O))))

skrecok
10. sep 2008

Barbiek, kukni tabulku mamiciek 😉 . Je tam aj Cat.

Inak ja trosku upratujem aj ked sa mi nechce.

klaudinka21
10. sep 2008

winon no moja mama sa snazi vestit he he aj ked niekedy jej to nejde teda dsot casto ale hadam nieco sa na mna nalepilo:O)))))))jaaaj boze uz ma asi aj chrbat boli s tohoto sedenia tu:O))) ale kym sa enhybem aspon necitim az tak hlad...neviem kde trci ten moj stary s tym jedlom....

klaudinka21
10. sep 2008

iii skreci tak to by som teraz veru nerobila ja som chcela ist naplnit pracku ale ani to sa mi dnes nechce:O))),musim pocakt na tu spravnu naladu:O)))

winona24
10. sep 2008

idem sa ja na chvíľu prevaliť...už ma bolí prdel... a tvrdne mi bruško... 😖 😖

claudinka
10. sep 2008

klaudi ze pockat na tu spravnu naladu 😀 😀 to by u mna nebolo asi nikdy 😀 😀

som si zdriemla 30 minut, neuveritelne.. a ja koza zakry uplne pod perinou a teraz som spotena jak mys 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre