September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
11. sep 2008

claudi no mne je dnes riadne na p.... pardon, zase tlak v riti cely den a teraz zase 100 na 60.no hrozne sa citim...ale nechcela som lehnit cley den tak ze sem skocim zistit co je s tebou:O)))co je CS?????
winon no parada to budes cestovat s babatkom?sa musis riadne tesit,mne by tiez asi vsetci chybali keby ze odidem ale niekedy je to lesie ked clovek odide....

klaudinka21
11. sep 2008

ja sa inak chystam zajtra na jarmok, teda nieco take ako dni mesta:O)))) riadne si dam klobasu mnaaam alebo nejake masko:O)))))

tehulka4
autor
11. sep 2008

jeeej, claudi...a ja ze sem idem mrknut kao to s tebou je..uz som tajne dufala ze tu nebudes...tak ako to teda s tebou vyzera???? 😉

winona24
11. sep 2008

klaudi no jasné ...naložíme malú do auta a jedem...mám z toho trošku strach,ale však to nejako zvládne drobec s prestávkami...do Vianoc nevydržím.... 😒 😒

klaudi ty máš taký nízky tlak???aj ja som mala...ale ja som kávičkár,takže som si dala každý deň ráno malú káviočku a bolo....

winona24
11. sep 2008

juuuj klaudi aj ja chcem..... 😝 😝 😝

klaudinka21
11. sep 2008

winon praveze ked mi klesne je to zazrak lebpo inak mavam 130 na 100 alebo 140 na 100 a takto.a to sa doktorovi nepaci, no nieze ma este porazi pri porode ☹ 😒

klaudinka21
11. sep 2008

nooo nemam rada klobasu ale takato jarmocna je uuplne ina 😀 😀 dam si aj za teba winon 😀 😀

winona24
11. sep 2008

to je dosť klaudi...ale to je bohužiaľ bežné... hlavne v tomto štádiu... 🙂 🙂

klaudinka21
11. sep 2008

inak mi je riadne smiesne ked tu sedim lebo ani predklonit sa poriadne nemozem ked mi brucho lezi uz na stehna ked takto sedim 😀 😀 je to riadne smiesne 😀 ja som teda zvedava co sa dozviem zajtra..aj som si pisala tie tlkay tak dufam ze doktora neporazi z toho ked to uvidi 😖 noo kto by ma potom odrodiL???

winona24
11. sep 2008

klaudi a ty máš zazmluvneného doktora????

claudinka
11. sep 2008

ja som dnes mala na poradni 110/70 🙂

klaudi ja som zase srandovna, ked umyvam riad.. si vzdy najprv vylozim brusko hore na kuchynsku linku 😀
CS je cervikalne skore a su to nejake udaje ohladom krcka maternice.. ale presne ti nepoviem, lebo to nikdy neviem vymenovat..

tehulik, stale nic nove 😒 ze kazdym dnom 😉 mam CS 10 a furt na cca 4 cm otvorena.. ty co nove?

zanin
11. sep 2008

Ahojky kocky. Tak som bola dnes na poradni. Mala som vysoky tlak a moj doky ma poslal do nemocnice s tym ze nech si ma preberu do starostlivosti. Tak sme sa hnali do Trnavy a prd z toho. Ked sme tam prisli tak mi akurat jedna sestricka oznamila ze mam ist za doktorom Cechom on ma vraj na starosti rizikovky. To som ani netusila ze medzi ne patrim. Ale vraj tam uz nieje tak mam prist zajtra. Tak sama "dobra" sprava 😖 . Dufam ze si ma tam zajtra nenechaju.

klaudinka21
11. sep 2008

winon hej mam radsej som si ho zazmluvnila taka poistka, lebo je to aj kamarat a najviac mu doverujem 😅
claudi jaaaj ved ozaj ja som ale krepa:O)))vobec ma to nenapadlo...tak to si dobra ze s bruskom tam dociahnes ja ked sa postavim ku linke tak mam v polke brucha, ja som taky krpan:O)))

klaudinka21
11. sep 2008

zanin ahooj, aspon by si uz mala pokoj a mimi pri sebe:O))

akurat ma pes okradol o hrozno..ts...sebec jeden 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

zanin no pravdepodobne dufas zbytocne ☹ radsej nech si pod dohladom, budes kludnejsia..

klaudi 😀 😀 alebo skor mam nizku linku 😀

klaudinka21
11. sep 2008

no to vies ty claudi 😀

klaudinka21
11. sep 2008

jaaj baby co stvarate ked nepisete?

klaudinka21
11. sep 2008

ja som si akurat zarobila vlocky s mliekom a este aj take lupienky som si do toho supla mnam mnam...aj zdrave aj chutne 😎 a este mam banan a broskyne ,mnam

klaudinka21
11. sep 2008

jee akurat mi mama doniesla oriflame co som si objednala taky masazny strojcek a bude sa bojovat s celulitidou 🙄 🙄 😀 nenecham ju len tak kvasit na mojom tele nie nie 😀 😀 😀

klaudinka21
11. sep 2008

sledujete tu kravinu na jojke??

klaudinka21
11. sep 2008

hm, ze sudna sien, toto je divadlo.....a uplne lacne 😠 😠

skrecok
11. sep 2008

Uz som tu a mierne rozculena....Cakam od socialky rozhodnutie kvoli materskej a namiesto toho mi poslali, ze ziadaju odo mna nepredlozenu fotokopiu rodneho listu dietata do 20 dni od narodenia za ucelom materskej. 😠 Chapete to??? A este som ani korunu nedostala a navyse ani neviem kolko budem dostavat. 🙄

klaudinka21
11. sep 2008

to co chcu od teba???? ved je to kravina....

skrecok
11. sep 2008

Zanin, to si mala ale den... ☹ Dufajme, ze bude vsetko v poriadku.

skrecok
11. sep 2008

Veru, je to nieco neuveritelne, ved dietatko mam este v brusku. Musi to byt nedorozumenie, lenze dnes tam nikto nebol. Zajtra tam zavolame a budeme mudrejsi co vlastne chcu. Alebo to poslali len dotatocne, aby som nezabudla...

skrecok
11. sep 2008

Co myslis o tej sudnej sieni? Je to naozaj skutocnost alebo divadlo? 😕 Tazko povedat...

klaudinka21
11. sep 2008

no neviem o tom pochybujem ze by ti to takto do predu posielali....to skor bude daky omyl...

klaudinka21
11. sep 2008

ja myslim ze je to divadlo,uplne take umele....a hrozne to vidiet,aspon sa mne vidi...

winona24
11. sep 2008

skrecok to je take teatro až to bolí.... 😀 😀 😀 😀

idem ja na tie schody.... 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲

klaudinka21
11. sep 2008

zvladas to winon?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre