September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
6. sep 2008

nejako sa mi neda spat, strasne ma boli krk ☹

claudinka
6. sep 2008

boze babule, tak sa mi nece spat.. som sa zobudila teraz a som uplne vyspata sakris.. som zaspala nieco okolo deviatej.. 😒

skrecok
7. sep 2008

Dobre ranicko vam vsetkym prajem 😎 .
Ja som po WCku uz nemohla zaspat, tak si davam jogurt a citam co ste si popisali...Vcera som tu nebola, boli sme u porodnicky v Ruzinove a potom na navsteve, ktori maju 3 mesacne dieta... 🙂

Gratulujem novym mamickam. 😵

jurocko
7. sep 2008

dobreeeee raneckooooo 😉

oslava bola super,som zvedava kolko viac vazim,zatka mi pomaly odteka,bolesti su,hlavne vecer,ale slabe....som zvedava kedy,uz keby bolo,strach mam,ale ved to zvladneme....

jurocko
7. sep 2008

hodila som nove fotky do albumceku----------------------kuk kuknite 😎

brucho ma tiez nijako boli ☹

winona24
7. sep 2008

dobré ráno Vám všetkým.... 🙂 🙂

jurocko
7. sep 2008

aj tebe wimona,ako sa mas?

jurocko
7. sep 2008

aj tebe sa termin blizi,ako to u teba vyzera?u nas su uz bolesti tak uvidime 😉

winona24
7. sep 2008

jurocko veru bliži...a neviem sa ho dočkať...ja zatiaľ len take menštru bolesti...intenzívnejšie 3 deň...zátka zatiaľ nič,taaaaaaaaak ja už nevím...

slavica2
7. sep 2008

ahojte 🙂 malinka konecne zaspala 🙂 co mame nove??? moja kamoska prave rodi na kramaroch 🙂
ozaj baby cat je este kinderko???

slavica2
7. sep 2008

jurocko krasne fotecky 🙂 si krasna stylova tehulka 🙂

winona24
7. sep 2008

no fotky musím jurocko pochváliť aj ja... 🙂 🙂 🙂

slavica2
7. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mamicky podte uz je do tejto temy, cakame na vas 🙂

claudinka
7. sep 2008

dobre ranko

skreci, aky mas pocit z porodnicky, si ju aj zazmluvnujes? ako sa vola?

jurocko kraaaaaasne fotecky 😉

slavic ahojky 🙂 cat je na Kramaroch dnes uz treti den lezi v porodnici, ze ju chytili kontrakcie a stupla teplota, tak ju este nechcu rezat kvoli tej teplote.. tak caka 😒

winon hello

claudinka
7. sep 2008

rano vstanem a plny byt vone.. drahy uz vyvara a po chvilke sa budim na vysavac, no dnes z neho umrem.. a este aj pradlo vcera vyvesal a dnes zvesil.. normalne si ho nespoznavam a najvacsi gol, som teraz prisla z kuchyne a normalne umyty riad!!! zazraky sa dejuuu jupiii
akurat isiel auto umyt na pumpu..

winona24
7. sep 2008

claudi no ja odpadávam... ty máš priam svätca doma... 😀 😀 😀 ale nie...to je super,že sa snaží a pomôže...to môžeš byť len rada... 😀 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

winon vsak u nas sa nieco len tak nevidi, ze sam od seba.. vacsinou na neho musim nahucat 😀 lebo mi vzdy povie, ze sak ja som cely den doma a on chudacik v praci, tak preco by mal aj doma nieco robit, ked ja cely den urcite len vylihujem a valam sunky 😝 sice nieco pravdy na tom bude, ale som mu hovorila, nech si nezvyka, ze mi bude musiet pomahat 😀 😀
ako sa citis? fuuha este dva dni mas do terminu 😉

winona24
7. sep 2008

no priznaj sa,že čo si mu ty v noci porobila,že je taký aktívny??? 😀 😀 😀
jasné,že sa bude musieť naučiť pomáhať...to nie je len tak...

jáááj claudi ani nehovor...v utorok termín a okrem nejakých smiešnych menštru bolestí nič...včera ma dobre vytriasli v aute,tak som myslela,že sa niečo pohne a nič... uf..už sa hnevám 😠 😠 😠 😠 😠 😠

claudinka
7. sep 2008

winon mne hovor 😀 ja uz som sa videla s malym doma a furt sme 2 v 1 😀
v noci? hehee buntosila som asi dve - tri hodinky, co sa mi nechcelo spat a bola som vyspata 😀

winona24
7. sep 2008

claudi ty máš kedy termín???

no ja som už povedala,že keď sa melej doteraz nechcelo na svet,tak už by mohla počkať na termín...to je taký pekný dátum...

ja som spala celkom fajn...ani na wc som nebuntošila... 😀 😀 😀

bubinko83
7. sep 2008

baby,neviete ako sa vola ta stranka,kde su tie detske vecicky s napismi Lubim mamicku a pod.? 😒

claudinka
7. sep 2008

bubinko www.bess.sk asi 😉

winon ja mam termin podla prveho uzv 17. 9., ale ostatne uzv bol dvakrat o tyzden vacsi, dvakrat o dva tyzdne, tak si vyber 😀 ale sak teraz je to uz jedno.. ja som myslela, ze uz pojdem kvoli tej hlienovej zatke, co mi tu vsetky babulky vyvestili, ze uz to mam do dna 😀

bubinko83
7. sep 2008

claudi dik 🙂

winona24
7. sep 2008

je to bess.sk...ja som objednávala odtiaľ...odporúčam... veľmi pekné a kvalitné veci...

no claudi ja som naozaj zvedavá,kedy sa malá popýta na svet...zajtra by som mala ísť na uzv...v stredu na kontrolu,tak uvidíme čo povedia.... 😒 😒 😒

claudinka
7. sep 2008

aj ja mam odtial uz tri vecicky doma 😉

winon naco ides este na uzv? kvoli comu? ja som zvedava, ked vydrzim do stvrtka, ci si ma tam rovno nenechaju 😝

claudinka
7. sep 2008

uz som navaril a upratal 🙂 a aj auto umyl......claudinkin manzel

winona24
7. sep 2008

doktorka chcela ešte urobiť aspoň prietoky...

winona24
7. sep 2008

claudinkin muž...úžasné.... nechceš sa dať naklonovať??? 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
7. sep 2008

no veď ja som tiež zvedavá claudi či nebudú vymýšľať s hospitalizáciou...pochybujem,že budú čakať ďalší týždeň do ďalšej kontroly... 😖 😖 😖

winona24
7. sep 2008

apropo a čo estell??? včera tu bola??? 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre