September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
11. sep 2008

Neboj sa, Jani. Vsetko bude v poriadku, drzim ti palce 😉 .
Noo, Vejinka mala tu odkaz na video, my sme si pozreli a malicky aj plakal. Neviem ako to presne bolo, mozno ho prebudili...Ale kamoska mi hovorila do detailov ako rodila so spinalkou, ked ho vytiahli tak plakal. Zrejme je to individualne.
Ja by som tiez nechcela byt v narkoze, max. spinalku a epiduralku ak by som musela mat cisarak.

sjuzocka
11. sep 2008

Letim do hajan, mozno ma caka tazky den, majte sa krasne a ocakawam vas tu 😀

skrecok
11. sep 2008

Dobru noc Jani 🙂 .

evitkamalicka
11. sep 2008

sjuz dobru nocku

skrecok
11. sep 2008

Taktiez dobru noc, Sjuzi. 🙂

martinna78
11. sep 2008

Dobru Sjuzi, tak sa dobre vyspi, aj ty načerpaj silu a pozdravuj baby Haanku a Silwi, ked sa stretnete na 4-tom
paaaaaaaa

martinna78
11. sep 2008

No idem aj ja spinkat, dobru nocku zelam vsetkym, zajtra sa vidime, paaaaaa

natasa8
11. sep 2008

ahojte... ..... len tak som prisla pozriet co je nove a tu sa toho teda udialo 😵 😵 😵
silwi ...z celeho srdca gratulujem 😉 😉

claudinka... drzim palce nech to mas cim skor za sebou

evitkamalicka
11. sep 2008

natasi servus

skrecok
11. sep 2008

Aj ja pojdem pomalinky spinkat. Prajem vam vsetkym dobrucku noc... 🙂 a taktiez sa zajtra uvidime, som zvedavucka na novinky. 😝

natasa8
11. sep 2008

evitka... ahoj 🙂
Ja dnes snad ani nezaspim, claudi odtiekla voda v priamom prenose .. 🙂

natasa8
11. sep 2008

aj ked mam este dva tyzdne do terminu, hrozne zavidim vsetkym, ktore to uz maju za sebou.... aj ja chcem ☹
ja sa bojim ze tu budem s bruchom az do oktobra.... ☹

evitkamalicka
11. sep 2008

natasi ja som uz tiez ledva zila a akonahle napisala ze jej tecie voda, tak som ozila a tiez asi budem ponocovat...tak to tu budeme do oktobra potom asi dve

natasa8
11. sep 2008

to je hrozne toto cakanie.... a moj muz teraz este ako na potvoru ochorel... ☹ ☹
Je uplne odpisany, dala som mu tabletku a uz od osmej spi. A ako ho poznam, tak bude chory min tyzden.. chudak. To by asi nebolo dobre keby bol taky chory pri porode.... 😒

evitkamalicka
11. sep 2008

moj uz tiez sladko spi...ale neboj, ono to pride vcas ked sa malinkym bude chciet

natasa8
11. sep 2008

och... ja viem, ale ked citam ako baby rodia, a uz maju miminka pri sebe, tak chcem aj ja 🙂
No, snad sa dockame.
Silwi mala tusim rovnako CS2 ako ja a uz je mamina .... Na tom CS asi potom vobec nezalezi...

evitkamalicka
11. sep 2008

natasi aj mna chyta depka alebo ani nie depka ale taky cudny pocit ked citam ako tu kazdy rodi...ja si tiez myslim ze na tom CS nezalezi, niekto ma den pred porodom CS0...proste ono to pride samo

winona24
11. sep 2008

Damy odpojila sa narychlo.zelam dobru noc.
Sjuz drz sa.stretneme sa v nemocke.🙂
Zajtra ma caka uzv.ozvem sa.papa

evitkamalicka
11. sep 2008

winon pa pa

natasa8
11. sep 2008

no a este doobedu som sa rozplyvala ako mi je s bruskom dobre a teraz by som najradsej rodila 😀
idem si skusit lahnut, dufam ze zaspim... 😒
evit... zelam ti dobru nocku 😉

tehulka4
autor
11. sep 2008

komu odtiekla voda??

evitkamalicka
11. sep 2008

dobru nocku vsetkym

tehulka4
autor
11. sep 2008

no ty koki, takze tu ozaj budem strasit sama???

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli servus, ale ved ti hovorim ze nebudes 🙂

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli claudinke odtiekla voda a uz sla do nemocky

tehulka4
autor
11. sep 2008

evitus, no to som tak narychlo citala...no teda...to je tak deprimujuce..kurnik, to moc nepotesi ak tu zostaneme my dve a nikto viac.. 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli mna tiez pomaly zacina chytat depka ked si tu pekne krasne dookola vsetky rodia

tehulka4
autor
11. sep 2008

evitus, to vies..najhorsie na tom je to, ze vsetky co sme to tu rozbierhali od zaciatku uz maju tusim po tom..este tak jurocko, ale ta to bude mat zajtra snad za sebou..potom este ty, ja, a terezicka a to je uuplne v riti...ved to cloveka chyta depka ako hrom...

evitkamalicka
11. sep 2008

no kto vie, mozno to na nas pride nahle ako na Silwi

tehulka4
autor
11. sep 2008

evitus, nooo tak asi budem v tomto maximalny pesimista, ale myslim, ez na mna to teda urcite len tak z nicoho nic nepride...skor mam taky pocit, ze sa tu budem motkat sama ozaj do tych vianoc... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre