September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

natasa8
12. sep 2008

ahojte dievcata... dobre ranko....

tak ja sa tiez pridavam, v noci som vobec nespala... 🙂

natasa8
12. sep 2008

tak chuda claudinka, nakoniec ju ten porod zastihol v nie ideal case.... taska do porodnice v servise s autom, mobil nenabity.... 😖
Aspon viem ze si mam teraz kazdy den kontrolovat mobil a dobijat uz pri dvoch palickach 😉

skrecok
12. sep 2008

Natasi, Claudinka chcela rodit skor v noci ako cez den ked tam nie je vela ludi. A co sa tyka tasky do porodnice...to musela byt ok smola. 😖

martinna78
12. sep 2008

Ahoj Nati 🙂
som vcera pisala, ze uz mi ostavas len ty a Miriam do partie na Antolsku, čo mame tak pri sebe termin 🙂
a tusim este Eufra
aj ja stale dobijam mobil, a mam zltu lepku na taske, ze nezabudni mobil, nabijačku a foťák a plus to, čo este pouzivam 🙂

skrecok
12. sep 2008

Martinka, sranda je ze aj ja mam nalepeny papierik na taske co nesmiem zabudnut... 😀

No, ja zrejme asi uz nikoho nemam kto bude v Ruzinove 😒 . Nevadi, niekoho si najdem. Aspon, ze vy si uzijete, je vas este dost. 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

ja zatial papierik nalepeny nemam, snad na nic nezabudnem a keby hej, manzel donesie 😅

martinna78
12. sep 2008

skreci ahojky, no ved rovnaka diagnoza 😉
no s Nati sa aj pozname, zo stretka, tak by nebolo zle sa fakt stretnut v porodke, no uvidime....ze Nati 😉

skreci neboj, tolko je tehuliek, ze tu sme len minimalne percento na konikovi, urcite sa najde nejaka spriaznena dusa 😉

natasa8
12. sep 2008

martinka... snad sa tam stretneme 😉 😉 Bolo by to prijemne, keby ze tam je niekto znamy 🙂

Ja som prave dnes este dolozila nejake veci do kufra... este stale tam nemam vsetko zbalene... niektore veci pojdu na poslednu cvhilu a s tym papierikom to nie je zly napad 😉 😉

My sme dnes rano s manzelom hladali sobasny list, aby ho zobral prefotit do roboty, lebo vcera sme boli na navsteve u jednej kamosky co rodila na Antolskej v juni a ona ten sobasny potrebovala.

skrecok
12. sep 2008

U mna by to bolo trosku blbe, lebo byvame 20 km od BA 😒 . Viem, ze by manzelik urcite doniesol, ale aj tak...

evitkamalicka
12. sep 2008

natasi ano sobasny treba, ten mam uz aj ja zbaleny

slavica2
12. sep 2008

co to citam??? claudinke odisla v noci voda???
tak uz to ma mozno aj za sebou, drzim palce 🙂

martinna78
12. sep 2008

ja som sa prave chystala, ze sa dnes popytam porodnika na ten sobasny ci treba, ale za to človek nič neda, ze zoberie kopiu 🙂

natasa8
12. sep 2008

evit.. snad ho dnes nezabudne prefotit... ale pre sitotu mu budem musiet zavolat a pripomenut mu to .. 😉

slavica2
12. sep 2008

inac baby v ruzinove odo mna nik nechcel sobasny list.
chodila tam matrikarka a my sme si boli 8.9 uz iba priamo pre rodny list na matrike🙂 dost to tym ulahcili.

martinna78
12. sep 2008

Ahoj Slavi 🙂
ako sa mavate s Hanickou? Uz je lepsie s bruskom?
no musime cakat na spravy od Claudinkinho mangelika 🙂

slavica2
12. sep 2008

ahoj martinka,
noc bola ok, ale teraz rano velmi plakala ☹ muz s nou siel na chvilu von.
ked to bude takto pokracovat, prejdeme na nutrilon, lebo ja mam na nic travenie a obavam sa, ze to prechadza na nu.

pipi1211
12. sep 2008

ahojte babule... claudinka uz porodila, ale blizsie info vam da manzelik lebo mi rano pisala ze nic sem nemam pisat lebo ze sa na to jej muzik tesi ako vam napise no ked ste tu take netrpezlive tak mi to nedalo 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skrecok
12. sep 2008

Ja verim, ze niekoho najdem v nemocke... 😉 Bola som uz viackrat hospitalizovana a vzdy som niekoho nasla, nikdy som sa nenudila. Budem vam drzat palceky, aby ste mali stastie...

A ozaj, nemas nahodou ist dnes na kontrolu, Martinka?

Veru, sobasny list je potrebny...Aj meno a cislo pediatria, aby mohli volat.

evitkamalicka
12. sep 2008

pipi jeej, tak to budeme netrpezlivo cakat 😵

natasa8
12. sep 2008

ved aj ona vravela ze ku nim prisla matrikarka na izbu ,... ze ho potrebovali len na overenie veci, aby si boli isty ze nadiktovali spravne udaje.

ja som tiez hrozne zvedava, ci Claudinka uz rodi... ale u nej to pojde asi rychlo, ked uz bola tak otvorena

natasa8
12. sep 2008

to je super zo to uz ma za sebou 🙂 🙂

Ja si idem napustit plnu vanu horucej vody a idem si tam lahnut s knizkou 🙂 🙂
Uz som si davno neurobila taky relax... a po dnesnej prebdenej noci si zasluzim ... 😉

Potom sa tu zas ukazem .. 🙂

evitkamalicka
12. sep 2008

natasi ides to urychlit horucou vanou?

slavica2
12. sep 2008

jeeej tak claudinka uz je mamina 🙂 tak budem cakat, co napise jej muzik 🙂

martinna78
12. sep 2008

Skreci ano mam dnes o 13-tej poradnu na Antolskej, tak som uz velmi nedockava, jak to so mnou vyzera,minulu stredu som mala CS 3, tak som zvedava, či sa niečo pohlo, ale nemuselo by sa, lebo ešte presne 2 týždne do Sofinkinych narodenin 🙂

Slavi a pijes aj vela cajiku na kojenie? sice to asi nema nic spolocne s tvojim travenim ze? Mas nejake potiaze?

slavica2
12. sep 2008

martinka pijem ☹ ale sa mi zda, ze aj to ju nafukuje.
no ja mam take na nic travenie od malicka, ze na velku potrebu chodim kazdy druhy treti den............ ☹ ☹

martinna78
12. sep 2008

No tatko Luboš už by si sem mohol medzi nas zavitat a nenapinat nas tolko 🙂 😉
čakáme, čakáme 😵 😵 😵

tehulka4
autor
12. sep 2008

takze claudinka je uz maminka??? no parada...a kde sa flaka s podrobnymi infoskami jej manzelik???

martinna78
12. sep 2008

juj to mi je luto slavi, ze mas takeho potiaze, no neviem co ti poradit ☹
asi si sa radila uz aj s lekarkou, nie je ziadne riesenie?

skrecok
12. sep 2008

Ja som vedela, ze Claudinka uz porodila. Supeeeer, urcite mala bleskovy porod 😵 . Uz by mohol tatinko napisat ako. 😵 😵 😵 Boze, ja sa neodlepim od PC. 😀

Martinka, budem ti drzkat palceky. 🙂

Slavi, caj nafukuje? A aky pijes?

zabavka
12. sep 2008

Ahojte tehulky.Píšem tu asi len druhý krát, takže ma asi nepoznáte...Ale mám na vás jednu prosbu.V nedeľu mám termín a dnes ráno, ked som vstala z postele mi zrazu začalo niečo tiecť do nahaviek.Nebolo to husté-teda asi ako zátka, ale skôr redšie, taká skoro voda a farbu to malo, ako ked končia krámy.A odvtedy nič, akurát ma sem tam bolí v podbrušku.Prosím vás, čo to môže byť? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre