September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

tehulka4
autor
6. sep 2008

inak som dost enslusna....chcela som vam popriat dobre ranko kocendy... 😉 mna tak klasicky mata a nemozem uz asi po xtu noc spat, takze uz som bola aj v obchodiku a rozmyslam ze sa pojdeme s mrnusom nadlabnut...nejak strasne v tom bruchu vymysla... 😉 a prajem vam krasne ranajsie vstavanie a krasnu sobotku... 😉

tehulka4
autor
6. sep 2008

nooo tak na dnes to vyzera ze tu budem sediet sama...este spinkate alebo uz rodite??

claudi, aspon sa ozvi ze co noveho... 😉

terezicka
6. sep 2008

Prišla som vás len na chvíľu kuknúť, lebo si idem už pripraviť superoviny na obed - príde mi maminka so sestrou umyť okná tak aby mi tu neboli o hlade 😕 A idem piecť aj koláčik na to sa veľmi teším 🙂 Tak vám prajem krásny dníka snáď buď poobede alebo večerom sa ešte ozvem 🙂

estella
6. sep 2008

...dobre ranko....tehul vidim ze si sa cinila....nove pokracovanie si szihla zalozit...sikula....uz bolo treba 😉

..terez nech sa ti kolacik vydari....skoda ze si tak daleko tie okna by som ti umyla v ramci rychlejsieho porodu....aj ked to asi nezabera ja som si poumyvala vsetky a nic....porod sa nekonal....

..ale vcera v noci to uz bolo celkom nadejne...dost dlho som mala bolesti take slabsie kontrakcie...bolest v krizoch a nohach....tak som si isla dat sprchu a preslo to...ale aspon dufam ze sa to niekam posunulo a mozno som sa otvorila o nieco viac ako som bola.....

..dnes vas budem zanedbavat lebo ideme na oslavu narodenin....svagrinin syn mal vcera 15rokov tak idem gratulovat...najprv ideme na obed a poto vecer opekacka....

silwietta
6. sep 2008

bre ranko.. nova temicka... super 😉

silwietta
6. sep 2008

ja dnes poobede tiez pojdem na oslavu, tak som si rano povedala, ze dnes ziadne dietovanie, dam si lahsi obed a potom budem zrat co mi oci uvidia 😝

silwietta
6. sep 2008

chcela som dnes trosku poupratovat, ale kedze uz teraz je tak strane teplo tak sa na to asi vyprdnem a spravim len ozaj to najnutnejsie... kupelnu som si vypucovala cez tyzden, takze to nemusim 😵 a kuchynu som stiahla popri umyvani riadu, takze tam uz iba podlahu....

slavica2
6. sep 2008

ahojte 🙂
muz isiel s hanickou, von nejaka je nekludna ☹ asi ju boli brusko ☹
tak vas idem pozriet, mame nove babetka??

silwietta
6. sep 2008

no pozeram, ze vsetky bud upratujete alebo oddychujete tak idem aj ja, nech necucim kazdy den od rana do vecera pred pocitacom 😅

slavica2
6. sep 2008

dnes ma moje milovane babetko presne tyzden 🙂
pred tyzdnom som uz lezala na stole monitorovana a s kontrakciami 🙂
baby viete co je najlepsie? na tu bolest sa rychlo zabuda a ten den je nezabudnutelny, stale si porod premietam v hlave 🙂

klaudinka21
6. sep 2008

jeee dalsie pokracovanie,sikulky 😀 😀

klaudinka21
6. sep 2008

v podstate upratujem aj ja ale len tak light lebo mam zase ten tlak vyssi do kelu tak len aby sa nepovedalo ze nic nerobim a len lemrim:O)))

evitkamalicka
6. sep 2008

ahojte...nikto sa nerozdvojil?

klaudinka21
6. sep 2008

evit ahooj jednine osobnostou inak nist 😀

klaudinka21
6. sep 2008

uz som aj chcela odist ked tu nikto nebol:O))ako sa citis? inak veru som sa nepriznala s tym cajom lebo ma trosku spucoval za ten tlak tak som nemala odvahu mu povedat ze pijem ten cajik:O))))))som ja ale zbabelec cooo?

vejinka
6. sep 2008

ahojjte zienky..mame nove babatka? 😉

miriam24
6. sep 2008

Cafte ... no som vas trosku hladala ... paani dalsie pokracovanie ... ale nam to ide 🙂

miriam24
6. sep 2008

jeej Veji ... pekna fotka ... 🙂 Inak vcera som bola normalne vystrasena lebo skoro cely den som male vobec necitila ... len sem tam nejaky mini pohyb ... a nato ake je vzdy aktivne tak sa mi to nejako nezdalo ...ale nastastie sa vecer a hlavne v noci rozhybalo takze som sice nespala ale bola som ovela kludnejsia ...

vejinka
6. sep 2008

miriam..nooo tiez si pamatam ako som stresovala ked sa mi maly nehybal moc...a teraz zasa stresujem ked ho nepocujem dychat..a najnovsie grckame nosom..potom place a ja len odsavam a odsavam aby sa mu lepsie dychalo..vcera som si aj poplakala...velmi som sa zlakla co to 😖

miriam24
6. sep 2008

no ja som tiez vcera uvazovala ze pojdem pre istotu do nemocky nech sa mi nan pozru ale potom sa rozhybalo tak bolo fajn ... ale neviem ze kedy - po akom case bez aktivity by som mala zacat robit paniku ...

ozaj a ako to ze tu este nie je Claudinka ... 😉 zeby sa uz pridala k vam - maminkam ? 😉

vejinka
6. sep 2008

nooo mozne to je...divne ze tu nieje 😉

winona24
6. sep 2008

ahojte...takže už píšeme sem a nie v 4ke??? 😲 😲 😲 😲

miriam24
6. sep 2008

no jo Winona ... piseme o 106 ... 😉

vejinka
6. sep 2008

ako kto 😉

winona24
6. sep 2008

no dobre,aby som vedela... 🙂 🙂 🙂 🙂

ináč @ dobré ráno,dobrý deň.... 😀 😀 😀 😀 😀

silwietta
6. sep 2008

no baby o 106 to nie je kedze sme sa este ani na druhu stranu nedostali 😝

silwietta
6. sep 2008

no som zvedava co je s claudinkou... este sa dnes neozvala... tak som zvedava ci este vyspava alebo sa rozdvojuje 😕

miriam24
6. sep 2008

veji myslim celkovo ... kazda niecim prispieva 😉 inak by sme uz neboli v V.pokracovani ... 😉

winona24
6. sep 2008

no ináč silwi to som aj ja zvedavá...písala,že si dnes pospí dlhšie ale už je skoro 12.00... že by už??? 😲 😲

vejinka
6. sep 2008

no tak mi sme uz dpisali..maly sa budi a bude hladny ako vlk 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre