September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

ba80
9. sep 2008

uz sa prebera moja laska najvacsia... zatial paaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

claudinka
9. sep 2008

ba papapa 😉

winona24
9. sep 2008

evit ku koncu tehu je normálne ,že táto hodnota stúpa,pretože telo sa tak pripravuje na pôrod,teda stratu krvy...ale ja som mala tú hodnotu už velmi vysokú...je tam zvýšené riziko vzniku krv.zrazenín...

ba80 jo presne tie...ale už ich dostávam viac ako mesiac,tak užž mi to ani tak nepríde... 😖 😖

winona24
9. sep 2008

ešte claudi...sa ma nezbavíš... 😀 😀 😀 😀

claudinka
9. sep 2008

winon sak zavislacky, ako sa patri 😉 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

muzik dosiel, tak sa idem troska povenovat...vecer nakuknem

winona24
9. sep 2008

ten môj už začína na vás žiarliť...že sa viac venujem Vám... 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
9. sep 2008

moj ziarli uz od marca 😀 😀

winona24
9. sep 2008

no tak to ja som tu kratšie...ale však to ty vieš... 😀 😀 😀 včera večer sa ma pýta??? s kým si toľko vypisuješ??? a ja že s babami,tehulkami...a on,že o čom??? tak som ho odbila,že o výtokoch a pod. 😀 😀 😀
a už sa nepýtal... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzocka
9. sep 2008

no zacinam sa citit nejak inaksie ako doteraz, ale nechcem do zakriknut... Zacinaju ma boliet krize a take ako keby menstruacne no a je mi nevolno... Akoze mozno to nic neznaci... ale aj psychicky mam taky iny stav zrazu, akoby som vedela ze to tu bude, ale ze sa to bude rozbiehat pekne pomalicky a toto je zaciatok... vidim to tak do dvoch dni...

claudinka
9. sep 2008

no pekne si ho odpinkla 😀 😀 heheee
ten moj sa mi stale smeje, ze sa mi narodi chlapcek s konskou hlavou a ze sme vsetky velky korytnacky, ktore sa nevedia obratit, ked ich da niekto na chrbat a srandicky.. ale asi sa uz budem snazit venovat jemu, ked bude doma, lebo aj ked je doma, ja tu aj tak vysedavam 😀

claudinka
9. sep 2008

sjuz eeejha zeby to uz pomaly na teba aj doslo? mno patrilo by sa presa 😉
ja som mala minuly stvrtok taky pocit, ale nie fyzicky, cisto psychicky som uz bola v tom, ze idem..

sjuzocka
9. sep 2008

claudi, tebe podla mna staci ked spravis jednu stojku na hlave a uz to pojde, ved ty si uz aka otvorena ;)

sjuzocka
9. sep 2008

idem si lahnut, kebyze sa nieco meni ze cestujem na antolsku a tak, tak sem este vbehnem a rozlucim sa 🙂

slavica2
9. sep 2008

ahojte 🙂 vidim, ze pribudaju babenka 🙂 🙂
gratulujem velmi a maminkam zelam vela mliecka 🙂

slavica2
9. sep 2008

fuuuu ba citam, ake si mala problemy, drz sa.

claudinka
9. sep 2008

sjuz heheee ze stojku 😀 😀 zeeby? 😝
jasnacka, drz sa..

slavic mno aj babu pisala dnes doobeda, ze to nebolo med lizat 😒

winona24
9. sep 2008

sjuz však už by bolo na čase nie??? 🙂 🙂 🙂

claudi no ten Tvoj je tiež pekný vtipálek...o tom otáčaní sa v postely z jedného boku na druhý už pomlčím...jak ťažný stroj...prisahám.-.. 😀 😀 😀

claudinka
9. sep 2008

som sa prejedla tych placiek.. ale ked ja si neviem pomoct, ked viem, ze su v kuchyni.. vzdy dojdem a kusok si musim zobnut 😒

slavica2
9. sep 2008

hej claudi to s babu viem, ze ju museli rezat ☹

martinke inac vsetko naj k meninam 🙂

winona24
9. sep 2008

claudi to mi niečo resp.niekoho pripomína...no darmo oni sú návykové... mňaaaaaam... 😀 😀 😀

claudinka
9. sep 2008

slavic Hanicka ako? vsetko v poriadku? uz ste si na seba zvykli?

winon ale mne je teraz zleeeeeeee 😒 😒 som si teda dala zase.. bohaca.. fuj

zlacanicka
9. sep 2008

ahojte mamulky, konecne mozem napisat: KONECNE DOMA !!! V nemocnici sa o nas sice vzorne starali ale doma je doma. Nakoniec sme museli s Ninkou zostat az 7 dni po porode, pretoze nam dajako hapruje kojenie ☹ Ja by som aj mlieko mala, aj ked stale menej ako je norma, Ninka pekne saje, ale bohuzial len ked pri tom nespi a to nie je velmi casto. Je vzdy pekne cula, ale ako nahle sa zavesi na moje prso, zaspi na nom 😖 Takze sme mali vacsi ubytok vahy (z 3500 na 3100 g) a to bolo zle.

Teraz musime kojit a bohuzial aj dokrmovat (vo vacsom mnozstve), v porodnici ma ubezpecili, ze domace prostredie urobi svoje, pusti sa viacej mlieka, odime poporodny stres z cisarskeho rezu a urcite sa rozkojim. Tak v to pevne verim. Uz som si pekne poplakala. Ale zivot ide dalej ...

winona24
9. sep 2008

nežer cicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bo budeš grckať...

claudinka
9. sep 2008

zlacanicka ale vitaj 😉 dnes vas pustili??? neboj, urcite sa ti to doma upravi😉 😉 😉musis verit a dufam

claudinka
9. sep 2008

winon to by bolo prvykrat v tehu, nestras 😕

winona24
9. sep 2008

ani ja som ani raz veru.... 😉 😉 😉

zlacanicka
9. sep 2008

Dnes ma Nnka 1 tyzden, ale to beziiiii. Ozaj s tym plakanim, hormony su fakt skvele. Narobia vam zo zivota kolotoc, ja placem kazdu chvilu, aj nad kazdou somarinou.

Dnes som si malu dala do obyvacky na gauc a pozorovala ju ako zaspava, a uz mi tiekli slzy. Teraz mi zase tecu, ze som si na to spomenula, je to fakt rozsambo !!!

Ale inak je to ta naj naj naj naj naj vec na svete, byt maminou. Ten pocit je nepopisatelny, je to jedna vlna lasky za druhou. Je to splneny najtajnejsi sen a este viac 🙂

zlacanicka
9. sep 2008

uz musim ist mala sa za chvilu bude budit, len som sa vam chcela vyrozpravat. majte sa pekne a drzim palceky pri dalsich porodoch.

claudinka
9. sep 2008

zlaci ani nehovor, som zvedava, co to urobi so mnou 😉 ale uz sa neviem dockat..
dakujeme za drzanie palcekov 😉

akurat mi volali dve najlepsie kamosky, ze vo stvrtok letia do Tuniska a vratia sa 22-eho.. to mam teda radost.. 😖 no co uz..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre