September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
18. sep 2008

euffra napr. tam kde idem rodit krvne testy k epi netreba, lebo tu zrazanlivost robia bezne aj pri odbere na KO pocas tehotenstva

euffra
18. sep 2008

martinna, tak to sa stretneme 🙂 u mna zatial ziadne priznaky, brusko stale makke a vysoko, predpokladam ze budem prenasat

terezicka
18. sep 2008

Evit ja som mala na obed hranolky 🙂 A večer idem robiť pizzu, nevedelo ma rýchlo napadnúť čo sa dá spraviť pomerne rýchlo a potom ma osvietilo že pizza 😀

evitkamalicka
18. sep 2008

terez na poradni nic nove, nic sa nepohlo, uz treti tyzden som stale na spicku prsta

martinna78
18. sep 2008

euffra, no mohli by sme sa, ja som sice mala 2 terminy, prvy minuly tyzden, ale viem, ze tento druhy je spravny, u mna to tiez zatial nevyzera na porod, aj Sofi som prenasala a museli mi vyvolavat, no v pondelok mam poradnu tak uvidime 🙂
Evit aj si si pospala trosku?

evitkamalicka
18. sep 2008

mati hej pospala, sa mi podarilo asi hodinku a hned mi je lepsie

euffra
18. sep 2008

ja som dnes varila kura na paprike a natural ryzu, ja som na dia diete, uz sa tesim na porod, ze skoncim s dietou, dufam, ze potom moj jedalnicek nebude este viac obmedzeny kvoli babu

martinna78
18. sep 2008

Terezka a čo bolesti, preslo to? Dohovaras malickej?

martinna78
18. sep 2008

Euffra no moc sa netes, budeme sa musiet pri kojeni zo zaciatku dost obmedzovat, ale casom zistis co malickej vyhovuje, no chlapci su viac nachylnejsi na bolesti bruska

euffra
18. sep 2008

martinna, ja som bola stale zatvorena, v pondelok ma docent pochvalil, ze krcok uz je na 3 cm, zrelsi a babo nizsie, ze sa mozno este vecer uvidime na sale a nic, vcera som bola opat u neho na kontrole a vravel,ze sa to zastavilo, babu sa nechce este na svet, tak mam volat v nedelu a sa dohodneme, co dalej. neviem, kolko ma necha prenasat, ja mam cukrovku, tak ma dost sleduje

terezicka
18. sep 2008

Maťka prešlo to, ako na potvoru 😠 malej sa snažím dohovárať, no už je len na nej či ma poslúchne a ako sa rozhodne 😀 Ale už som nejako zmierená s tým že dnes sa asi nenarodí, ale čo už, aspoň budeme mať viac osláv v septembri 😀 Ale ešte večer si chcem spraviť príjemný večer s manželom a dnes nemôže namietať, dnes mám výsostné právo diktovať si podmienky 😀 😀 😀
Evit ale to neznamená že ze týždeň to nepostúpi 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

terez ved hej, ono to moze prist aj zo dna na den, kazdy den malemu pekne dohovaram, ze nech uz riadne kopne a ten vak s vodou pretrhne, ale zatial ma neposlucha 😅

terezicka
18. sep 2008

Evit no moja malá sa celkovo ukľudnila ale dnes je nejaká akčná celý deň, v kuse mi pobehujú nohy po bruchu 😀 Tak dúfam že sa chce vybúriť a zajtra môžme ísť smer pôrodnica 😉

martinna78
18. sep 2008

euffra, tak to je dobre ze si pod kontrolou a hlavne u takeho odbornika, no nemas to urcite jednoduche aj s tym varenim ☹
a nepridas si do albumiku nejaku aktualnu fotku, aby som ta spoznala?

euffra
18. sep 2008

ja zase pre zmenu uz jej dohovaram, ze este nie, musi vydrzat do nedele, lebo porodnik bude piatok a sobotu v zahranici prednasat, tak ze musi vydrzat kym sa vrati

terezicka
18. sep 2008

Sranda Euffra jedna chce už rodiť a druhá chce ešte chvíľu počkať 😀
Ja som dala malej ultimátum že do nedele sa musí narodiť 😀 Ale ak ho nesplní tak jej aj tak nič nehrozí, veď čo by som už len zmohla? 😎

euffra
18. sep 2008

martinna, ja som chcela od zaciatku jeho, je to trosku sice drahsie, lebo chodim k nemu do sukromnej ordinacie a poistovna nic nepreplaca, ale viem, ze sa na neho mozem uplne spolahnut

martinna78
18. sep 2008

Terez myslim, ze oslavy aj tak spojite, aj ked sa narodi iny den 😉 ved uvidis, mozno ta prekvapi, do polnoci casu dost 😉
Juj Euffra, tak to je dost neprijemne, ked mas porodnika 2 dni v zahranici, tak nech malicka vydrzi

euffra
18. sep 2008

terez, ja som chcela, aby sa narodila vcera, manzel mal narodky, ale kedze neposluchla a paci sa jej este v brusku, tak teraz uz zase nech vydrzi do nedele 🙂

terezicka
18. sep 2008

Maťka asi máš pravdu 🙂 A do polnoci ešte zopár hodín zostáva to je tiež pravda 🙂 Možno malá len čaká kedy príde ocko domov a hneď sa začne pýtať von 😀
Vidíš Euffa a ja som zas od začiatku chcela rodiť na svoje narodky 🙂 Keďže manžel mal v júli, tak vtedy sa nemohla narodiť ale teraz sa už pekne môže 🙂

martinna78
18. sep 2008

jejda, teraz som si vsimla, ze mi tu svieti uz 40tt, ale nam to ubehlo 😉

evitkamalicka
18. sep 2008

mati ja budem mat 40tt v sobotu 😲

claudinka
18. sep 2008

babulky, citam, ze bez epi? tak to vam budem silno drzat palceky a mysliet na vas 😉

martinna78
18. sep 2008

no u mna by to bolo najidealnejsie 26.9.- to ma Sofi narodky

evitkamalicka
18. sep 2008

u mna by bolo idealne 24.9.

terezicka
18. sep 2008

A mne bude 40tt svietiť zajtra 😅 Baby ja vám úprimne poviem som si nemyslela že sa dakedy dopracujem až k takému číslu 😕 A ani neviem ako mi to tehotenstvo ubehlo, veď mám pocit že len včera som na teste našla dve // a zrazu sa blíži môj pôrod a nový začiatok všetkého, s novým človiečikom 😵

martinna78
18. sep 2008

Ajooooj Claudi, ako maminka? maly spinka? a v noci ako? oslavili ste vcera trosku
Ozaj a o Kvietocku nevies nic?

terezicka
18. sep 2008

Jej Claudinka dobehla, ozaj moja všetko naj k včerajším narodkám 🙂
Maťka 26.9. má moja mamina meniny takže to by bol aj pre ňu pekný darček 🙂

martinna78
18. sep 2008

Terez fakt nam to tak super ubehlo a som vdacna za tuto stranku, budem mat velmi pekne spomienky na toto tehotenstvo, ako sme to tu spolu pekne prezivali a este kolko toho spolu prezijeme s babatkami 😵 😵

terezicka
18. sep 2008

Maťka ja tiež 🙂 Je to super stránka, vieme sa navzájom podporovať, povzbudzovať, tešiť sa jedna z druhej... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre