September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
20. sep 2008

ani ja nemam rada mastne vlasy, muz je zo mna chory bo si ich furt umyvam 😀

klaudinka21
20. sep 2008

jaaaj rozmyslam co si dat na veceru, uz je sice po siestej ale mali sme nejaku robotu a na veceru som zabudla tak co by som si dala?asi si spravime nejake vlocky ako vzdy:O)))ani na nakupy sa mi nechce uz chodit , ma to uz nebavi:O)))

evitkamalicka
20. sep 2008

ja som mala chlebik so sunkou a syrom

klaudinka21
20. sep 2008

evit presne ako u nas, ja to tiez nemam rad lebo v poslednej dobe nas prepadavaju navstevy take necakane,ale co uz , a keby som otvorila dvere s takymi mastnymi vlasmi neucesanymi poriadne , vyrasteny melir a odmalovana, no katastrofa, asi by sa pytali ci obre trafili:O))))

klaudinka21
20. sep 2008

nooo ani to nie je zly napad,mnaaaam 🙂 🙂

evitkamalicka
20. sep 2008

no nic idem troska k muzikovi 😅

klaudinka21
20. sep 2008

noo inak ked tak rozmyslam ze aka zima na nas udrela a ja som kolko veci nakupila s kratkym rukavom alebo bez noziciek, alebo satocky ktore fakt uz asi medzi ludmi velmi nevyuzijem tak ma ide porazit z toho 😝

klaudinka21
20. sep 2008

eviiit prijemnu zabavu prajem:O)))))))))))) 😀

evitkamalicka
20. sep 2008

😀 😀 😀

claudinka
20. sep 2008

klaudi a bolievaju ta tie krize casto? aj predtym?

martinna78
20. sep 2008

Claudi maly uz okupkany? 😉
pridala som dnesne foto 😉

claudinka
20. sep 2008

matus vsimla som si, vsimla 😉 ee ece neni okupkany, akurat papkame..

martinna78
20. sep 2008

tak dobru chut prajeme a prijemne kupkanie 😉

claudinka
20. sep 2008

boozinku, kde su tie casy, ked sme tu s eweny alebo zuzanou1710 travili noci? normalne mi je smutno..

lenka.pav
20. sep 2008

claudi, si tu? mas cas? som tu asi sama, ale nepisem, kedze si nemam s kym

lenka.pav
20. sep 2008

dokonca aj moja sestra uz na mna nema cas 😉 . cele tehu sme si cele hodiny skypovali a dnes sice prisla domov, ale malinka si ju celu vyzaduje. 🙂 sa uz tesim, ze aj ja budem mat taketo problemy, lebo musim sa priznat, uz sa aj ja nudim...

lenka.pav
20. sep 2008

pridala som nove fotky brusiska 😉 . dufam, ze posledne 😉

evitkamalicka
20. sep 2008

dobry vecer

cemi
20. sep 2008

ahojte🙂 je tu niekto?? ja som si prave zbalila veci definitivne do porodnice, aby som zajtra nechaosila, tak dufam ze mam vsetko.

lenka.pav
20. sep 2008

cemi, ides zajtra na cisarsky?

cemi
20. sep 2008

leni, v pondelok do nemocky a v utorok na cisarsky. som zvedava ci ma predbehnes 😉

lenka.pav
20. sep 2008

cemi, ako rada by som ta predbehla 😀 😀 😀 . ale mam obavu, ze nasmu drobcovi je u mna veeeelmi dobre 😀

cemi
20. sep 2008

ved ani moj sa vobec nehlasi. ktovie kedy by sa ohlasil sam...to su chlapi taki lenivi 😀

lenka.pav
20. sep 2008

podla nasej septembrovej tabulky by som povedala, ze chlapci sa rodia skor ako dievcata. len par vynimkam sa nechce do zimy. ty aspon vies, kedy maleho uvidis. ale toto cakanie je strasne dlhe. dni ubiehaju tak pomaly, ked idem na zachod, sledujem, ci nahodou voda nepraskla, pri kazdom pichnuti cakam, ci sa to vystupnuje a budu to kontrakcie...proste, napinava kovbojka 😀

lenka.pav
20. sep 2008

tesi sa mala na braceka? vam to pekne vyslo, ze budete mat parik 😉

cemi
20. sep 2008

ona este nevie ze o co ide.
ked sa jej spytam ze co ma mama v brusku, tak povie ze babo, ale nerozumie tomu vobec 🙂 ale babatka ju zaujimaju. sa bojim ze bude az moc taka hrrr, si bude mysliet ze babo patri jej a moze si s nim robit co chce 😵

lenka.pav
20. sep 2008

jaaj, ona sa vlastne tesi na babiku 😅 . no to budes mat asi este vesele 🙂 . bude ti manzel po porode doma pomahat? alebo mama? lebo sama by si to asi nezvladala, nie?

cemi
20. sep 2008

no to veru budem 🙄 manzel si bude brat dovolenku ked budem v nemocke, aby bol s malou. potom bude so mnou mama a tatino. a to sa este aj buduci tyzden stahujeme 🙂 no zmien a zmien 🙂
a ty? ako to mas naplanovane? budes rodit asi vo viedni, ci nie?

lenka.pav
20. sep 2008

idem pomalicky do vane, sme sa dnes s muzom 3,5 hodiny prechadzali a citim sa ako prevalcovana parnym valcom. tak snad vana pomoze uvolnit svaly. zajtra sa na konikovi uvidime. dobru nocku 😉

lenka.pav
20. sep 2008

sa stahujete??? 😕 tak to vam teda drzim palce, nech to vsetko hladko a hlavne rychlo a bez problemov prebehne. ja budem rodit tu vo viedni - snad coskoro 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre