September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
23. sep 2008

o.k. vy tak isto vsetky 🙂 😉
no idem do tej vane, paaaa

terezicka
23. sep 2008

Maťka tak sa len držkaj, teraz ti prajem ešte dobrú chuť a teším sa na správu od tvojho mužíka 🙂
Evitka ahojky, no čo moja, ako to s tebou vyzerá?

evitkamalicka
23. sep 2008

terez so mnou zatial nijako, uvidime zajtra

terezicka
23. sep 2008

Evit ja som tiež zvedavá čo bude zajtra na poradni...Idem si povešať prádlo vonku keď je u nás celkom pekne a potom sa ešte snáď ozvem ak nezačnem hneď robiť obed...

evitkamalicka
23. sep 2008

kocky uz neviem co so sebou robit, tak som zisla dole vytahom a len tak si hore domov vyslapala na 5. poschodie pesi a dnes este urcite aspon raz pojdem ak to ma pomoct

evitkamalicka
23. sep 2008

😲 😲

andreao
23. sep 2008

Ahojte babule.
Obcas som sem prispievala, ale potom som nemala tolko casu, ale citala som Vas.
Zostalo tu nejako mrtvo, ale chapem, ze vsetky sa pomaly presuvate do inej temicky.
Tak aspon potesim tie, co ste tu zostali, dnes som bola na poradni a otvaram sa velmi pomalicky, zajtra mam termin porodu, ale asi z toho este nic nebude. Tak snad do Vianoc..... 🙂

evitkamalicka
23. sep 2008

andrea vitaj v klube

evicka1
23. sep 2008

ahoj
hlasim sa po dnesnej poradni.no ani neviem neviem . bolo mi povedane, ze hrdlo je celkom spotrebovane, ze som otvorena na dve prsty tak snad do pondelka porodim. malicke ma vahu okolo 3700g. hm snad to nebude az tak boliet... a este pan dr povedal, ze na monitore nevidi ziadne kontrakcie ale ze som otvorena tak to mozno bude aj rychli porod... tak snad ma pravdu...
aspon neaka povzbudzujuca sprava.dostali sme prenatal box.
matke drzim palceky

evitkamalicka
23. sep 2008

evicka tak teda konecne sa u teba nieco pohlo

andreao
23. sep 2008

Baby, neviete nahodou, kolko dni nechavaju lekari prenasat? Alebo je to individualne?

evitkamalicka
23. sep 2008

andrea myslim ze je to individualne

andreao
23. sep 2008

Ja som myslela, ci neexistuje nejaky limit, niekolko dni a potom uz musia vyvolat porod.
Lebo nieco take som niekde citala, ze ak zena do 5 dni neporodi, musia to umelo vyvolat.

evitkamalicka
23. sep 2008

andreao normalne tehotenstvo trva 38-42tt, takze niekoho nechaju prenasat aj 2 tyzdne 😒

evicka1
23. sep 2008

andrea: pet dni je blbost... dva tyzdne po termine sa moze zacat...
evit: som rada, ale uz chcem byt otvorena na osem prstou bez bolesti a rodit

evitkamalicka
23. sep 2008

evi neboj, ono to uz teraz pojde

andreao
23. sep 2008

ja viem , ze tehotenstvo moze trvat 42tyzdnov, ale myslim, ze u nas v Tn nenechavaju az tolko trapit, mne Dr povedal, ze ak do 3 dni neporodim, mam sa hlasit v nemocke, aj ked doma by sa mi cakalo lepsie.

evitkamalicka
23. sep 2008

andrea je to fakt individualne

ja som zvedava ako dopadnem zajtra na poradni

claudinka
23. sep 2008

andreao dalsia do Vianoc? to som si aj ja hovorila a nakoniec to dopadlo uplne inak 😀 neboj ty nic..

evicka na dva prsty? super super 😉

andreao
23. sep 2008

Nebojte nejak to dobojujeme vsetky, uz nas nezostalo vela...

luckka
23. sep 2008

ahojte kocky, tak sa vam aj ja prihovorim, tiez vas citam kazdy den ale neprispievam 🙂
ja som dnes bola v poradni, tak ak do buduceho utorka neporodim, tak pojdem do nemocnice
ale vobec sa necitim na porod, ziadne bolesti, proste nic 😒

claudinka
23. sep 2008

luckka, mala vie, kedy ma prist na svet, neboj sa 😉

luckka
23. sep 2008

na to sa spolieham 🙂 len od mojho dr. som mala termin uz v nedelu, neviem preco mi tu ukazuje az zajtra
inak baby to vas stale pozera od spodu? lebo mna za cele tehotenstvo len 2x pozrel a ani neviem, ze ci som uz vobec otvorena a na kolko

claudinka
23. sep 2008

luckka a nechodis uz do nemocnice na kontroly? tvoj doky ta bude rodit?

evitkamalicka
23. sep 2008

luci mna pozera na kazdej poradni

luckka
23. sep 2008

nie, nechodim, chodim stale k nemu a ani rodit pri nom nebudem, ze je uz lenivy chodit k porodom ....
a do nemocnice chodim len na pasy, hmmm

luckka
23. sep 2008

musim na kus prec, otravuje ma moj havo, chce ist von 😉

claudinka
23. sep 2008

luckka a to uz preco? preco ta neposlal do nemocky na kontroly? posledne styri tyzdne sa ma predsa chodit tam.. nerozumiem 😒 ale asi to je jedno, ked ta neposlal.. ale mal by ta pravidelne teraz kontrolovat, krcok v akom je stadiu..

eweny
23. sep 2008

Dobry den pisem za svoju priatelku eweny, Dnes v case o 08.59h. sa nam narodil cisarskym krasny chlapcek Petko, pričom jeho miery su 4550g a 52cm. Chlapcek aj priatelka sa maju dobre uz len treba cakat kedy sa z toho zotavi.

evitkamalicka
23. sep 2008

ew gratulujeme a prajeme rychle zotavenie, krasne miery 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre