September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
8. sep 2008

aj mne sa zatvaraju oci a to som si uz dnes raz pospala

evus
8. sep 2008

ahojte...ja som bola dnes na tom zazname aj sone,co mi vo stvrtok nedopadol dobre.A dnes sa zopakovalo to iste,akurat ze ma na sono potom vzal porodnik a zistil,ze maly ma okolo krku omotanu pupocnu snuru na dvakrat ☹ .A suchym tonom mi povedal,ze to v pohode mozem odrodit 😲 .Idsla som odtial pomaly z revom este za svojou dr odniest jej vysledky.Hned ma vzala a kazala mi prist este vo stvrtok,ze pojdem este na zaznam a ona mi este urobi sono a najneskor v pondelok pojdem na prijem a budu mi robit cisarsky,lebo toto by som urcite neodrodila klasicky.Vraj este ten tyzden nech vydrzim,aby babo podrastlo.Moja psychika je v r..i a som nervozna ako pes,stale sa sledujem,ci maly kopka a ci tie pohyby nie su moc trhave,lebo to by bol velky problem.No proste z toho nasho zdravotnictva mi je zle.

evitkamalicka
8. sep 2008

evus ahojky...neboj, urcite to dobre dopadne

claudinka
8. sep 2008

natasi aj mne sa paci maly vekovy rozdiel 😉

evus ti verim, ze ti je zle.. uz len vydrz, co bude vo stvrtok na sone a potom sa psychicky priprav na cisarak.. a kebyze ti to zase vyjde, nemozu ti spravit cisarak hned v piatok? mas ineho porodnika ako svoju doktorku, vsak?

karinka
8. sep 2008

ahojte,neviem,ci viete,ale estell uz rodí,tak jej drzte palceky

evitkamalicka
8. sep 2008

karinka dakujeme za info a drzime palce

claudinka
8. sep 2008

karinka juuuuuuuuuuuuuj to sa ale tesimeeeeeee 😉 tak predsa len to posurila a aspon bude mat malu s mamou skor doma 😉 myslime na nu a drzime silno palceky 😉 isla spontanne, ako chcela?

natasa8
8. sep 2008

uff evus... drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo.... vela babatiek ma omotany pupocnik a zistia to az pri porode....
A kolko maly vazi, ze chcete cakat kym podrastie?

evus
8. sep 2008

baby,dakujem,rozmysalm,ze si ten cisarak na piatok vydupem,uz mam jeden za sebou,tak viem do coho idem,neviem,ci to do pondelka vydrzim,vsak to sa mi ani spat nebude dat.

claudi,porodnika som si tu nevyberala,lebo vsetci su ok a moja dr k porodom nechodi,len ma moze poslat na prijem.Ona mi uz dnes vravela,ze ak chcem posle ma hned,ale aj tak so mnou nebudu nic robit,len ma budu stale sledovat na pasoch a sone a nechaju ma tam tyzden lezat a to mozem aj doma,ale vo stvrtoksa s nou asi dohodnem,aby ma tam uz nechala.

tak estell to uz bude mat za sebou,juuuuuuuuuuuj,drzim palce.

natasa8
8. sep 2008

estell... drz sa !!!

claudinka
8. sep 2008

evus jaaj ja som si myslela, ze u nejakeho svojho porodnika si bola.. sak uvidis, ako dopadne to sono.. ale urcite si to vydup a radsej si tam polez pod dohladom, budes predsa len pokojnejsia 😉

evus
8. sep 2008

natasa,vsak prave to,ze maly je o dva tyzdne popredu,podla sona ma cez tri kila,ja neviem preco chcu cakat,zevraj ten tyzden bude prenho este dobre,ak ostane v brusku...

claudi,vsak uvidim,co povie vo stvrtok doktorka,poradim sa snou a este mí napadlo,ze ved v pondelok je statny sviatok,aj tak by so mnou nic nerobili,tak mozno sa rozhodne,ze ma posle skor.

terezicka
8. sep 2008

Ahojte tak konečne sme dorazili z mesta domkov 😝 A už máem dohodnutú aj detskú lekárku pre malú,tak sa teším 😉
Čítam že Estella už rodí, myslím na ňu a nech má super rýchly pôrod jej prajem 😵

claudinka
8. sep 2008

evus tak snad by ta neposlali domov, keby to nepovazovali za spravne..

zuzana1710
8. sep 2008

ahojte..jeeeeeeeeej estell rodi??supeeeer..este vcera sme si tu vykecavali..estelll,tak drzim palceky aj so Zairinkou..nech mas lahky porod a nech drobec je zdravucky... 😉 tesim saaaaaaaaa...

baby,aj vy uz chodte rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😝

terezicka
8. sep 2008

Zuzka keby záležalo len odo mňa tak ja by som už aj išla 😀 Ale s malou máme dohodu, že od 14.9. do 26.9. sa určite narodí a že prenášať nebudem 😉 Tak dúfam že aj malá si to dobre zapamätá 😀
A ty sa máš ako? Pomáha ti niekto alebo si sama? A na SK sa chystáš?

zuzana1710
8. sep 2008

terezicka,no tak hadam sa podari trafit do tych datumov..ja som mala mat teraz 14.septembra termin 😀 😀 ale nejak nevydalo.. 😀
ja sa mam zatial dobre..nepomaha mi zatial nik..som sama a zatial mi to aj tak vyhovuje..som nejak hakliva na malu..ked sa jej niekto iny dotyka..asi mi sibe... 😖 😅 ..na sk,ked vsetko dobre dopadne,tak o mesiac by som uz mohla pisat zo slovenska 😉

terezicka
8. sep 2008

Zuzka a už zostaneš potom na SK alebo sa ešte chceš vrátiť naspäť? A otec malej sa stále neozval? 😕

bubinko83
8. sep 2008

zuzka,to mam aj taku uchylku,že ked sa niekto iny venuje malemu alebo sa ho dotyka tak mi to vadi 😒 Neviem či je to nejaky materinsky pud,alebo sibe aj mne 😉

claudinka
8. sep 2008

mam pocit, ze ja budem taka ista 😀 😀

zuzana1710
8. sep 2008

zostanem uz na sk..tu je to o drzku sama a bez prachov...a opatrovatelku by som urcite nechcela..takto budem v klude doma a s malinkou..otec je stale nezvestny... 😠

evitkamalicka
8. sep 2008

ja si tiez myslim ze mi to zo zaciatku bude vadit

winona24
8. sep 2008

estell...tak predsa si ma len predbehla.... 😀 😀 😀 no nič...musím sa aj ja dnes nahnevať... 😝 😝 😝

drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

zuzana1710
8. sep 2008

bubinko,asi to tak ma byt...moji rodicia mi urcite nebudu vadit,ale cudzi to mi velmi vadi..a este ked je fajciar,tak len penim,ked ju chytaju za rucicky.. 😠 😠 😠

terezicka
8. sep 2008

Zuzka tak pri fajčiaroch by som total penila aj ja a určite by som sa nezdržala komentáru 😠 A myslím že to asi všetky budeme také háklivé na naše pokladíky keď ich bude chcieť niekto zobrať alebo pohladkať...

winona24
8. sep 2008

baby ja si myslím,že každá maminka je na to háklivá...hlavne zo začiatku....ja sa už tiež vidím ako budem striehnuť... 😝 😝

zuzana1710
8. sep 2008

no a brat na ruky,tak to naozaj len vo vynimocnych pripadoch..to ani ja ju moc nechcem natriasat,nech si nezvyka 😅 a bojim sa,ze ju zle chytia a zalomia jej hlavicku..tak kazdeho najskor poucim ako ju maju chytit,ked uz tak moc chcu..a stale by chceli aby mala otvorene ocka,nech sa mozu s nou hrat..neviem niektory ludia si myslia,ze je to hracka.. 😠 😖 ale dam im asi bombu v najblizsej dobe do cela 😀

terezicka
8. sep 2008

No jo kočky idem ja trošku vonku sa vyvetrať, lebo aj slniečko trošku zasvietilo tak len dúfam že nebude nejako strašne horúco 😝 Snáď niekedy večerom sa tu ešte stavím 🙂

zuzana1710
8. sep 2008

tehulky,pojdem sa ja najest..este som nic nejedla..sme dlho spali,kedze v noci mala Zairinka najvacsi apetit a moc som toho nenaspala.. 😖

zuzana1710
8. sep 2008

pa pa a opatrujte sa a hlavne domceky.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre