September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
8. sep 2008

winon, tak to ako ja 🙂 nuz nejako si to musime aj s babatkami naplanovat tak, ze by sme aj serial stihli pozerat..

tehulka4
autor
8. sep 2008

claudi, musis mu zacat rozpravat ze rozky budu stale...mozno ta pocuvne a ten druhy TOP stihas..inak aj mne moj mangel stale hovori ze 10. ideme na to... 😉

winona24
8. sep 2008

ew no veru.... 😀 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
8. sep 2008

tehul, ty mas doma proroka? 😀 . nech aj mne povie, kedy ideme na to, nech sa viem pripravit 😉

lenka.pav
8. sep 2008

ewul, preco ti uz svieti 40tt? 😕 😕 😕
tehul, aj sa citis na desiateho?

tehulka4
autor
8. sep 2008

leni, neviem.-..mozno si ymsli ze ked sa rozhodne, tak ze ho maly posluchne...no zatial to tak voooobec nevyzera...myslim, ze s malym budeme dobra partia... 😀 oca az tak nepocuvame obaja... 😀 😀 😀

eweny
8. sep 2008

tehul, to aj ten moj uz tolkokrat povedal "ze teraz uz ideme na to" a stale nic..len dufam, ze to stihneme do 26.9. to mu konci dovolenka a potom mi uz nestihne prist k porodu, ked bude zas v Blave ☹

lenka.pav
8. sep 2008

idem si dat melon, tak piste, nech mam potom co citat 😉

eweny
8. sep 2008

leni, no to keby som vedela preco mi to tam uz svieti..vyzera to strasidelne 🙂

eweny
8. sep 2008

leni, ty mas este melon?

tehulka4
autor
8. sep 2008

leni, uprimne, ja sa uz ani necitim... 😀 neviem na co sa mam citi, jedine co si strasne moc zelam aby to tu bolo hocikedy...aj ked osobne si myslim, ze moj svagor je narodeny 9.9. tak ze by mohol muzik potom s nim oslavovat naraz..a zas druha vec je, ze sa muzik asi boji, ze kedze mam teraz velku spotrebuje jedla, tak na tohto vikendovom jaroku by som mu minula celu vyplatu iba na "zradlo"... 😀

winona24
8. sep 2008

ew a to tu chodí na týždňovky??? no tak to by bolo fajn,keby ste to stihli...ale to musíte.. 😉 😉 😉

tehulka4
autor
8. sep 2008

ew, ale ten moj mi to hovori uz od konca augusta ze 10. 9. ideme na to...slak ma trafi ak sa mu to podari.... 😉

eweny
8. sep 2008

winon, ani nie tak na tyzdnovky..ako mu rozplanuju sluzby..vacsinou je par dni tam a potom zas par dni doma..ved to, ze musime stihnut..stale to malemu prckovi hovorim, ale on nic..cista ignoracia, to bude mat asi po mne 🙂

tehulka4
autor
8. sep 2008

tak teraz som sa pobavila...mne moj segrin maly na brucho hovori, ze aky mam melon a chce ho vzdy ked k nim pridem vidiet..a teraz sa tu eweny pytala lenky, ze ci ma este melôon..to bolo mile.. 😉

eweny
8. sep 2008

tehul, ale neporazi..budes len rada 🙂 my sme si tak od zaciatku hovorili, ze by bolo krasne, keby sa 9.9. narodil, bo to moje oblubene ciselko..

winona24
8. sep 2008

ew to stihnete...v pohodke....neboj nič... 🙂 🙂 🙂

eweny
8. sep 2008

tehul, no pekne 😀 😀 😀 lenka isla papat melon, tak sa cudujem, ze este ma..teraz uz nie su dobre 😠

winona24
8. sep 2008

9.9 je môj termín .... 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eweny
8. sep 2008

winon ak nie, tak bude veeeeelmi zleeeeeeee 😠 😠 😠

eweny
8. sep 2008

winon, tak o dve hodinky mozes ist na to 🙂

winona24
8. sep 2008

aj ja som akurát dopapala skvelý,sladký žltý melón....mňááááááááám... 😝 😝 😝 😔 😔 😔

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eweny
8. sep 2008

hmmmm..mnaaaam, zlty melonik, tak to aaaanoooooooo 😀 si kupim v stredu, ked pojdem z poradne..

winona24
8. sep 2008

ew...no ja by som rada....ale pochybujem...pekne ja pomašírujem v stredu na kontrolu... 😖 😖 😖

tehulka4
autor
8. sep 2008

ew, na jednej strane budem rada, ze prcek bude uz pri mne ale na druhej strasne ma porazi, lebo sa na ten nas jarmok tesim..to mam taku poslednu vec ktorej by som sa chcela zucastnit..najma tych stankov s obcerstvenim...taka dobra posledna obzieracka... 😀

eweny
8. sep 2008

ziza, snad to vyjde a dostane krasny darcek 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eweny
8. sep 2008

tehulik, jasneeeee..to chapem, pocula som uz toko chvaly nan, aj svagrina s muzom sa uz nevedia dockat toho vasho jarmoku, uz pred dvomi tyzdnami o tom basnili, aj nas volali..ale ked pozreli na moj medicimbal, tak sa len usmiali, ze aha, asi nie 😀 my pojdeme pozriet na jarmok v Zlatych Moravciach..len sa tak pomotame a pojdeme domov..

claudinka
8. sep 2008

mary staci kuknut tabulku, co sa hned paprcis 😝

winon este stastie, ze na nete su reprizy 😀 😀

tak zajtra je pekny datumik, veru tak.. 😀

tehul alebo mu skor nedam rozky pod hrozbou, ze len ak vyjde von 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre