September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

tehulka4
autor
8. sep 2008

leni, prave mi sem nakukol ten moj prorok,a vraj ti mam povedat ez to budete mat 20.9.... 😀 😀 😀 ale pokial tu ja budem toho 10.9. tak si z toho tazku hlavu nerob, aspon vidis ako prorokuje... 😀 😝

sjuzocka
8. sep 2008

vidite, aj to je celkom pekny datum, ze 10.09.08 a narodit by sa mal o 07:06:05 🙂)

tehulka4
autor
8. sep 2008

ew, mna ten jarmok ako taky nejak nevzrusuje..mna jedine co vzrusuje na celom jarmoku su: ciganska, trdelnik, gofry, cukrova vat, turecky med, medovina...toto je to co mna tento rok dostane uuuplne... 😉

lenka.pav
8. sep 2008

ew, este mam melon 🙂 . a dokonca je uuuplne sladucky. ale tu sa vzdy dalo kupit super ovocie, lepsie ako na slovensku. sice je uz drahsi, ale co by moj drahy pre mna nespravil 😉 . a ten druhy melon asi este nie je dozrety, bo nechce prasknut 😀

claudinka
8. sep 2008

zizus tak to by bol vazne krasny darcek 😉

ew stihas dovtedy s prehladom aj dve porodit, kym muzik odide, neboj ty nic 😠

tehulka4
autor
8. sep 2008

claudi, uz si ta viem predstavit ako lezis na tom porodnom stole s nohami vyviazanymi hore a tvoj porodnik ti beha s rozkom medzi nohami a vykrikuje na maleho nooo pod moj maly pekny, pod von k mamicke... 😀 😝

claudinka
8. sep 2008

sjuz ides na to hovoris? 😀 😀 😀

tehulik neeee preco mi to robis.. ze ciganska.. trdelnik.. cukrova vata.. neeeee 😝

lenka.pav
8. sep 2008

tehul, tak mu odkaz, ze sa na neho hnevam ☹ . ja chcem rodit skor!!! alebo aspon 19.9:, aj ten datum je este celkom pekny 😉

eweny
8. sep 2008

tehulik, tak ty sa planujes poriadne napraskat na jarmoku 😀 by sa aj drahy mal posilnit, aby ta zvladol taku najedenu odtiahnut domov 😀 😀 len si daj..ja sa na trdelnik veru tiez tesim, mmmmm ked je tak cerstvo vychladeny a makkucky..

tehulka4
autor
8. sep 2008

sjuz, mne sa naramne paci ten tvoj pas tu na konikovi.."vcera cakame chlapceka..." 😀 nezda sa ti ze uz ozaj dost dlôho ti to trva??? 😝

lenka.pav
8. sep 2008

hej, a claudi bude mat na bruchu polozeny notebook a s kamerou nam to bude ukazovat 😀

claudinka
8. sep 2008

tehulik 😀 😀 😀 😀 si mi teraz pripomenula jeden vtip s ciganmi, ze ciganka rodi jedno dieta, druhe, tretie a zrazu doktor krici: zhasnite! tie k...y idu za svetlom! 😀

claudinka
8. sep 2008

leni 😀 😀 uz mas tu segrinu fotku? lebo to tak vyzera, ze ju vo stvrtok uvidim 😀

lenka.pav
8. sep 2008

claudi, ten bol dobryyyyyyyy 😀 😀 😀

lenka.pav
8. sep 2008

nemam 😠 . drahy na to se...e. ale pockaj, dnes mi sestrin manzel poslal jej fotku z devina, tak ju tu kdesi musim mat

tehulka4
autor
8. sep 2008

claudi, tak pod rodit k nam do TT..mozno by sa ti nieco uslo... 😉

leni,reakcia proroka: " naaaa co je odkal?? povedal som 20. tak nech vydrzi..." 😀

eweny
8. sep 2008

claudi, len aby 😀

leni, jasne ved co by pre nas teraz ti chlapi neurobili..dala by som si melonik veru, mi chybaju tie nedavne dni, kedy kazdy den polovicka padla za obet 😀 kazdym dnom tvoj melonik urcite dozrie a vykukne na teba..

eweny
8. sep 2008

😀 aky fajn vtip

claudinka
8. sep 2008

tehulik TT mi nespominaj 😀 staci, ze tam budem musiet chodit do skoly alebo na skusky, uz teraz mam dost 😀

ew neboj, budem na teba mysliet 😉 a vybosorujem ti to, nech to stihas 😝 😀

tehulka4
autor
8. sep 2008

ew, no jasne..teraz ked osm tehula tak si nemusim davat pozor na to co a kolko zjem, tak nech mi vsetci vylezu na chrbat..ktovie kedy sa tak poriadne najem takych nezdravych jedal... 😉

no asponze sa na claudinku mozme spolahnut...ta urcite nbude brat notbook aj na porodnu salu... 😉

claudi, tak to bolo dobre..ten bol taky riadne aktualny... 😀

claudinka
8. sep 2008

tehulik len skoda, ze tam neni wifi-pripojenie.. mi tam bude notebook asi tak na dve veci ☹ ☹

tehulka4
autor
8. sep 2008

claudi, nooo tak to je fakt na nic..ale aspon viem ze sa budes pekne domov ponahlat.. 😉

lenka.pav
8. sep 2008

tehul, tak teraz uz aj ja dufam, ze ti to desiateho nevyjde a to bude znamenat, ze mne dvadsiateho tiez nie 😀
claudi, ta fotka je moc velka a nemam tu este nainstalovany program na upravu fotiek...vies, som taka vytazena konikovanim, ze na taketo veci nemam cas 😀

eweny
8. sep 2008

claudi, beriem ta za slovo..ale radim ti, aby ti to vyslo..bo poslem draheho za tebou, ked bude v sluzbe 😀 a si to s tebou vybavime 😀 😀

tehulik, spravny pristup k tomu mas..vsak nam toto obdobie konci, uz si budeme musiet davat pozor na stravu..ja som ako malo priberala cele tehu, ale teraz to statocne dobieham, 1kg kazdy tyzden 😀 😀

lenka.pav
8. sep 2008

skus mi dat tvoj mail, tam to mozno prejde

tehulka4
autor
8. sep 2008

leni, ja mu prilis enverim...a mam taky pocit ze aj maly si z neho robi dobry den.. 😉

no nic kocky, idem od vas..rano na pol 8 idem na pedikuru a potom na pol 11 na poradnu..uvidim kedy sa mi podari sa vam ozvat..zatial sa majte a drzkajte sa..dobru nocku... 😉

lenka.pav
8. sep 2008

tehul, budeme cakat na nove spravy, pa a dobru noc 😉

tehulka4
autor
8. sep 2008

ew, ja uz 25 kg..ale nejak sa z toho nestresujem..maly pribera pekne a to mi staci..

tehulka4
autor
8. sep 2008

papa..dobru nocku sladke snicky...a nech vas stipu blchy celu noc... 😝 😉

eweny
8. sep 2008

tehul, to je hlavne..tak nech mas zajtra len same dobre spravicky..dobru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre