September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
9. sep 2008

Ewul, mna pravdepodobne caka cisarsky a nerobim z toho tazku hlavu. Hlavne, aby som sa ja nemusela velmi trapit a babatko bolo v poriadku. 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

ja dufam ze kvoli tlaku tiez nebudem musiet mat cisarsky

ba80
9. sep 2008

ewul, mne v noci rupla placenta a zobudila som sa na to, ze sa zo mna leje krv... hned ma previezli na salu a bolo... ani som sa nestihla zlaknut... a ked uz som bola otvorena, tak zistili, ze mam celu placentu prirastenu k maternici a este 3/4 hodinu po porode ma museli cistit... takze najprv zachranili mna (skoro som vykrvacala) a potom este (aspon dufam) maternicu... keby tam zrovna nebola primarka, tak by mi ju asi rovno vytiahli, lebo mi hovorila, ze som mala na male... 😖 ...takze asi tak... a brucho mam rozparane od pupka az po susku... ale to nevadi, hlavne, ze sa malinkej nic nestalo, lebo o nu som sa bala hrozne, celu cestu, ked ma prevazali som do nej stuchala, ci sa hybe... a ked som sa prebralam, tak som pochopila, co je to neskonale stastie... 😉 🙂

winona24
9. sep 2008

jurocko tak som zvedavá čo mne povedia zajtra...či aj mňa si tam nebudú chcieť nechať...joj super...závidím Ti 🙂 🙂

zuzana1710
9. sep 2008

claudi,jasne zaznamenavam vselico...ako papa z didky,ako sa tvari ked haja a vselijake tie jej herecke vykony...heh..ale na net to nedavam..ani to neviem a su dost dlhe..ked som to chcela poslat mamine,tak mi napisalo cas stahovania 2 hodiny,tak kaslem na to..
😖

ba80
9. sep 2008

zuzi, ale xichtiky vedia hadzat uzasne, vsak? 😀 😀

zuzana1710
9. sep 2008

utekam..opatrujte sa tu a bruska zmente na babtaka...pa paaaaaaaa 😉

winona24
9. sep 2008

fuha ba80 to je priam hororový scenár... 😖

ewulqa
9. sep 2008

ba, to je krasne..... no vytrpela si si teda asi dost.No hlavne ze to dobre dopadlo, som rada.A malinka je krasna, urcite si stastna ze ju mas pri sebe zdravucku. Ja som asi koza ked sa stazujem na vsetko mozne,asi som precitlivela a pritom ked citam taketo pribehy nejake.....mala by som byt rada ze som na tom este dobre.

ba80
9. sep 2008

neboj, ewul, vsetko dobre dopadne, akurat budes mat jednu jazvu, je tam toho... 😉 ...ale budes si moct sadnut... 😀

winona24
9. sep 2008

ba80 ale malá je nááááádherná... 🙂 🙂 😉 😉

ewulqa
9. sep 2008

no jo,...... a ta jazva je velka? ci ako u koho?

ba80
9. sep 2008

dakujem 🙂 ...snazili sme sa 😉

ba80
9. sep 2008

ewul, normalne ju tahaju uuuuplne dolu, takze ju budes mat zakritu nohavickami, neboj, nebude to ani vidiet...

ba80
9. sep 2008

boze.... zakrytu... pardon 😅

evitkamalicka
9. sep 2008

ba cize to robia pod bruskom nie?

claudinka
9. sep 2008

ba este stastie, ze ten tvoj pribeh dopadol so stastnym koncom 😉 nie kazdy ma take stastie.. a super, ze si natrafila na primarku, tomu sa vazne hovori osud..

zuzik na youtube by si to mohla hodit, keby to boli nejake kratsie videjka 😉 papa

winon furt nejdes? 😝 😀 😀

skrecok
9. sep 2008

Ewul, to je individualne...moja kamoska ma takmer neviditelnu jazvicku po cisarskom.

Ba80, musela si toho dost vytrpiet...Chvalabohu, ze si v poriadku a malicka je zdravucka a nadherna. 😵

skrecok
9. sep 2008

Evit, ano robia sa pod bruskom. Takmer nad ochlpenim 😉 .

winona24
9. sep 2008

ale claudi nejako mi tvrdne brucho...pred chvílou som bola na injekcii...ledva som sa doťapkala... chodím ako kačka krížená s tučniakom...pomóooooc...ale neviem,neviem...ja už sceeeeeeeeeeeeeeem 😒 😒 😒 😀 😀 😀

evitkamalicka
9. sep 2008

winon a na ake injekcie chodis? nejako som to nezaregistrovala

claudinka
9. sep 2008

winon tak sup nastartuj sa a idesssssss

ba80
9. sep 2008

evit, hned nad suskou...

claudinka
9. sep 2008

Cat pise: Bol to rychly cisarsky v plnej narkoze, lebo mala omotanu pup. snuru okolo krku. Tak zdravim maminy aj ostavajuce tehulky, drzte sa 🙂

ewulqa
9. sep 2008

ba, no aspon ze tak.diky

ba80
9. sep 2008

claudi, hlavne ze su v poriadku... 🙂

winona24
9. sep 2008

evit musím si každý deň pichať injekcie na riedenie krvy...mám vysoký faktor zrážanlivosti krvy... 😒 😒 😒

claudi štartujem,štartujem a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
9. sep 2008

winon a to je zle?

ba80
9. sep 2008

winon, to su tie stiplave do ramena? 😲

claudinka
9. sep 2008

winon este si tu? 😀 no nic to..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre