September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

silwietta
10. sep 2008

bre ranko babule 🙂

claudinka
10. sep 2008

Jani, ako citam, mas to vesele.. tie behacky po doktoroch Ti vobec nezavidim teda 😒 ja chodim akurat stvrtky do poradne a neviem si predstavit, ze by som musela lietat ako ty.. uz to vydrz teda tych par dnikov, uvidis, urcite urobia to najlepsie, co len pre Teba a Danielka mozu 😉

Jurocko myslim na Teba 😲 😲 drz saaaa

silwietta
10. sep 2008

ja som dnes mimoriadne aktivna... uz som stihla umyt riad, vyvesat pradlo... ale kedze som si uz sadla na prdel pred komp tak sa moja aktivita na dnes a asi aj skoncila 😝

claudinka
10. sep 2008

silvi bre ranecko 😉 juuj super sa ochladilo, jak sa tesim 😀

v noci som mala strasne divne sny.. ani nie zle, ani nie dobre, proste divne.. a este k tomu som nezvladla rano vstat a ist dole nakupit na ranajky a spravit drahemu desiatu do robotky, chudacik moj.. tak som mu rychlo len nabalila nakrajanu salamu, papriku, syrceky, paradajky a dole si k tomu bol kupit rozky.. 😀

silwietta
10. sep 2008

sa mi vcera zacalo tvorit trosku to prve mliecko... som mala na pravej bradavke taky malinky skoro orandzovy fliacik...

silwietta
10. sep 2008

claudi aj taka desiata sa ceni 😉

claudinka
10. sep 2008

silvi tak s tym riadom si mozeme podat ruky, uz to mam aj ja za sebou 😀 a placky vcera asi nemali velky uspech, kedze este dnes som ich rano tlacila 😒 a to mi uz ani nechutia.. 😒
ja sa len chystam okolo desiatej - jedenastej ist s kamoskou do Tesca nakupit trosku zasoby a to je vsetko, co dnes spravim 🙂 🙂 ako sa citis???

eweny
10. sep 2008

dobre ranko kocendy, ja som len nakukla vas pozdravit bo vecer som sa sem nedostala..chystam sa na poradnu, snad donesiem priaznive spravy 🙂

silwietta
10. sep 2008

ja som vdaka tomu pocasiu spala velmi dobre 😎 tie sny ti nezavidim, to cloveka strasne unavi....

silwietta
10. sep 2008

ewny drzime palceky na poradnu... mas na niekeho cislo keby nahodou?

eweny
10. sep 2008

no ja som teda spala otrasne, nikdy s tym nemam problem, ale tuto noc?..mala som pocit, ze som kazdych 5 minut hore 😠 😠 budem dnes nadherna, kukat ako zaba z prachu..

claudinka
10. sep 2008

silvi jake bezpecne opatrenia 😀 😀 😉

silwietta
10. sep 2008

ew, zeby to uz bola nejaka predzvest?

eweny
10. sep 2008

silwie, dakujem..ano mam cislo na nasu bosorecku - claudinku..ale myslim, ze nehrozi aby som ho dnes musela pouzit 🙂

silwietta
10. sep 2008

ew to nikdy nevies kedy budes musiet bosoracke cislo pouzit 😝

claudinka
10. sep 2008

😀 😀 mne ani ine smsky tusim nechodia, vzdy, ked mi pipne, niekto porodil 😀 😀

eweny
10. sep 2008

silwi, ano predzvest, toho ze idem k mojej "uzasnej" doktorke 😀 😀 a caka ma zas kontrolny vyter..boooze, ja budem taka vytretaaaaaa 😀 😀

silwietta
10. sep 2008

my sme si dnes s drahym pri ranajkach pozerali a planovali kedy by sa mal prcek narodit... najoptimalnejsie nam vychdza teraz v piatok/sobotu 😀

silwietta
10. sep 2008

claudi ja som tiez vcera rano dostala sms od haanky a zacala som citat a manzel sa ma pyta ci to nejaka moja dalsia virtualna kamaratka porodila 😀

silwietta
10. sep 2008

ew, ze vytreta... to bolo dobre 😀 😀 😀

eweny
10. sep 2008

claudi, ty sa mas..aspon o vsetkom vies medzi prvymi 🙂

silwi, nooooo bolo by to super keby sa ti nasi krpci aj riadili tym co naplanujeme 🙂

eweny
10. sep 2008

no nic babulky, idem si este ucesat to hniezdo co mam na hlave, hodim sprchu a hadam aj vyrazime..zatial sa majte pekne..potom sa ozvem 🙂

silwietta
10. sep 2008

no veru,... vcera som ho zacala lakata na lizatka... ale bud nevie co to je alebo lizatka nema rad... dnes skusim cokoladu 😝

silwietta
10. sep 2008

tak pa ew a drz sa 😉

claudinka
10. sep 2008

ew niekto musi byt zavislak jak ja 😝 to by tu potom ziadna tabulka a aktualne infosky neboli 😀 drzkaj sa

silvi na sladkosti ho ucis? 😀 ja na rozky a placky 😀 😀

silwietta
10. sep 2008

claudi skusam co to da, zacinam podla svojich chuti 😎 ale mozno zaberie ak to nebudem jest ja, tak sa narodi a zacne kricat, ze mamo a co si prestala jest tu cokoladu? 😀

claudinka
10. sep 2008

silvi 😉 co mas dnes na plane?

silwietta
10. sep 2008

velky vylet do obchodu a mozno zehlenie... alebo odkvecnem pri telke ako vcera 😀

silwietta
10. sep 2008

ty chystas nejake aktivity?

claudinka
10. sep 2008

mno kuknut vcerajsi panelak v reprize, vylustit jednu krizovku, precitat par starych casti Mamy a ja a tak 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre