September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
6. sep 2008

terez mi tiez teraz stikutame castejsie ako predtym

martinna78
6. sep 2008

tak vas vsetky cakam, pridite 😀
Claudi v piatok 12-teho, dufam, ze dovtedy neporodim, lebo idem to vtedy aj vyplatit to zazmluvnenie. Ale skôr ma nemohol zobrat, lebo len teraz v stredu mi robil tu kultivaciu a vysledky budu az buduci tyzden

martinna78
6. sep 2008

aj my mame casto stikutku, maly aj 10 minut stikuta, mi nadskakuje cele brucho

claudinka
6. sep 2008

matus a si s nim dohodnuta na porod, nie? sak to aj potom mozes podpisat a zaplatit 😉

ten moj chrust zase ovela menej stikuta ako predtym.. teraz skoro vobec..

kajkas
6. sep 2008

Ahojte babule,ako sa mate? gratulujem babatku a cat drzim palce, nech uz ma Simonku pri sebe...
supla som dve nove fotky... mali sme zabavnu noc, Janko nas opat oboch okadil... 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

kajkas ta posledna fotka nema chybu 🙂

terezicka
6. sep 2008

Kajkas idem kuknúť fotečky 🙂

claudinka
6. sep 2008

jeeej ta posledna je super 😉

haanka
6. sep 2008

caute baby 🙂

kto rodi? my sme dneska kupili kocik, tak sa vytesujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a uz som nervozna z toho pondelka jak pes... 😖

martinna78
6. sep 2008

Janko je velmi zlatučký 😉
Claudi ano sme dohodnuti, ja uz som zmluvu podpisala, ale ze este si to musim odniest podpisat na riaditelstvo a zaplatit, to sme dohodli, ze staci, ked to urobim, ked pridem v piatok na poradnu, ale aj tak to uz chcem mat vsetko na poriadku a kludne cakat
a prave mi pisal mangel, ze sa este zdrzia, ze asi pride az v pondelok ☹ ☹ ☹

kajkas
6. sep 2008

evitka to uz sa zlosti pred papanim, bud si kmase usi alebo vlasky... nervacik 😉

kajkas
6. sep 2008

haanka aky ste kupili?

terezicka
6. sep 2008

Kajkas vy máte doma teda riadneho herca 🙂 Je úplne úžasný 😎
Haanka a ký kočík ste kúpili? Nedáš foto do albumu?
Maťka a ty máš kde manžela? 😕

haanka
6. sep 2008

kupili sme JANE nomad... a fotku nedam do albumu lebo sme taki lenivi obidvaja źe sme ho este ani z auta nevybrali 🙂 ale tak sa z neho tesim jak maly jojo... uz nech je v nom broucek a budeme chodit na spacirky 🙂 🙂

claudinka
6. sep 2008

matus jaaj ja som myslela, ze vobec to nemas vybavene.. tak takto je to potom v pohodicke 😉
pride az v pondelok? a to preco? ☹ ☹

haani sak uz mas pondelok za dverami 😉

terezicka
6. sep 2008

Haanka tak prezraď aká je to farba

claudinka
6. sep 2008

babule, dala som do albumiku foto kamoskinej malej, akurat mi par mmsiek poslala 😀 to je tej kolegynky mojej mala z robotky, co sme mali v rovnaky den svadbu o tom istom case a rovnako sme zistili, ze cakame babo a ona cela chlapca a ja dievcatko a mame to naopak 🙂

haanka
6. sep 2008

je taky sedy alebo taky nejaky v kombinaci so zltou... som sa do neho zabuchla asi 🙂

kajkas
6. sep 2008

dakujeme dievcence... 😉 ... musim utekat, nas anjelik sa uz budi - ideme kupat...

martinna78
6. sep 2008

Terka isiel sluzobne do Nemecka do Hamburgu a este musi ist aj do Prahy. A ja sa bojim, lebo 1. termin mam 11.9. a maly je velky a porodnik povedal, ze to bude okolo tohto terminu
Claudi, nevybavili vsetko co mali a zajtra pokracuju a musia ist cez tu Prahu, tak az v pondelok dorazi, dufam, ze sa nic neudeje a to som si dala este dnes zehliaci maraton, ale uz mam pozehlene, necitim si ani chrbat 😝 😝
no uz ma volaju na tu cigansku..

terezicka
6. sep 2008

Maťka ale hádam to len manžel v pohode stihne, dohovor malému aby počkal kým sa ocko vráti 🙂
Claudi idem pozreiť tie fotky 🙂 A sranda že vám to takto vyšlo na rovnako 😀

terezicka
6. sep 2008

No jo kočky idem sa ja vykotiť pred TV, aj leď síce niž zaujímavé nejde...Ale snáď si nájdem aspoň lepšiu polohu keď budem nejako v sedo - ľahu 😅 Tak papa, príjemný večer prajem a zajtra sa ozvem aspoň na chvíľku 😎

claudinka
6. sep 2008

babulky, aj ja sa lucim.. som muzikovi povedala, ze som este hladna a doniesol mi plny tanier vselicoho - nakrajane paradajka, paprika, redkovka, eidam syr, uhorka, udene maso a k tomu horcica s chlebikom, tak teraz som sa prejedla jak uz dlho nie a idem do postele.. musim to vytravit 😒 my pozerame nejaku traposinu na prime, ale naozaj tam nic nedavaju zase 😒

Mati, snad to do pondelka zvladnes bez muzika, budem na teba mysliet 😠 a bru chut k ciganskej..

evitkamalicka
6. sep 2008

to ste uz vsetky isli prec?

vejinka
6. sep 2008

kocky dobry vecer hodila som par foto..a uz prcham spat...pappaa 😉

winona24
6. sep 2008

caute...je tu niekto????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

winona24
6. sep 2008

no asi ani nie....čítam,že všetky ste zmizli...tak pekný večer a dobrú noc... 😝 😝 😝 😝

sjuzocka
6. sep 2008

helou, hlasim navrat s vyletu. Nakoniec ta jemna prechadzka bola celkom slusna tura :D od zochovej chaty cez les hore kopcom dolu kopcom az do dubovej pri modre :P a potom sme si v pezinku sadli a poriadne sa napraskali, teraz mi sem tam brusko tvrdne, ale nejak si tak myslim ze to neznamena nic. bolest ziadna, akurat trosku ako menstruacna, ale to mam uz dlhsie tak si z toho nic nerobim.

zuzana1710
6. sep 2008

Ake to tu je puste,ked uz je vela mamiciek... ☹

kajkas,maly je cely po tebe..zlatyyyyyyyy 😉

tehulka4
autor
6. sep 2008

a dnes tu nikto nebuntosi????nooo tak kedze som vam dnes popriala kao prva dobre ranko tak vam aj ako posledna poprajem dobru noc...nejak sa mi neda spoat..stale sa len prehadzujem a uz am sliak triafa..tak dufam, ze sa vam spinka lepsie..dobru nocku... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre