September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
11. sep 2008

Martin ale ja som to nečítala... tak to snáď baby odpustia...no tak to nebolo až tak dlho...celkom rýchlovka...až na tú placentu...ďakujem za odpoveď..ja mám strašný stres z tej vyvolávačky.... ☹ ☹ ☹ ☹

claudi ty si jaká vtipná zase.... 😀 😀 😀 😀 😀

momoyka
11. sep 2008

dakujem babky za podporu,
uz letim, idem este do mesta nieco pozerat,
muzik ma na druhy tyzden narodky, musim vymysliet nejaky darcek...
pekny dnicek

martinna78
11. sep 2008

no u mna to tak bolo 😉 dovtedy ani náznak, ziadna kontrakcia, nic
no niekomu zas najprv zacnu kontrakcie, potom odide voda, ale to je asi ked je to vsetko spontanne

eweny
11. sep 2008

claudi, hned musis mysliet na sex?..ved aj len take maznanie je dobry sposob udobrovania a niekedy ti to da viac ako samotny sexik 😀 a veru nezblaznila som sa..

winona24
11. sep 2008

claudi tak ste si to po dlhom čase zopakovali.... 😀 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

momoyka sak darcek mas v bruskuuu 😉 😉 len ho ukecat, aby vtedy vykukol 😀 😀

ew maznanie? to co je? 😀 😀

martinna78
11. sep 2008

Momo pa, tak vyber pekny darcek, ale ten najkrajsi mu donesies z porodnice 😉

claudinka
11. sep 2008

ja som zvedava, ako to zacne u mna.. 😀

winon no sak to, treba asi obcas 🙂 🙂

martinna78
11. sep 2008

Claudi rovnake myslienky 😉

claudinka
11. sep 2008

konecne dala babuci Jozinka juuj ale je krasnucky..
estell, jurocko sa neozvali?

claudinka
11. sep 2008

matus a ako to vyzera s baracikom? stihate? 😉

eweny
11. sep 2008

claudi 😀 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

ew sme sa minule rehotali, ze sak my sa uz ani nebozkavame ani nic.. ako stari mangelia, co su spolu sto rokov, akurat sa drzime za ruky, objimame.. sme isli na to tusim niekedy v marci a normalne ako keby sme to robili prvykrat 😀 😀

martinna78
11. sep 2008

Win no mozno teraz su nejake novsie metody na vyvolavanie,aj ja som citala, ze viacere pisali, ze to bolo hrozne, vidis u mna to bolo super, ale nebojkaj, vsetko zvladneme, musime, chceme 🙂 🙂 🙂

misik
11. sep 2008

no hlados sa hlasil tak som kojila. Claudi jej muz je z Tunisu tak ziju tak striedavo tam aj tu. Inac jej dcerka mala 3800g a porodila ju bez nastrihu tak sme nechapali. Fotky stiahnem asi dnes vecer tak potom popridavam

claudinka
11. sep 2008

misik sak ked budes mat niekedy cas, kludne sa nehanbi a popridavaj.. aj tu tvoju princeznicku paradnicu 😉
tak to mala teda velku.. sranda, ze nemuseli nastrihovat..

misik
11. sep 2008

claudi no ked nechcete sexovat tak si mohla povedat dr nech ti ten krcok trochu pomasiruje 😀 , vidis co to so mnou spravilo

skrecok
11. sep 2008

Claudi, este sa obe neozvali...Takze este nic nevieme.

martinna78
11. sep 2008

Claudi, asi nestihame, elektrikar nie je schopny stale prist, takze s tym kotlom sa nam to nepohlo, a tym padom vsetko ostatne stoji, lebo najprv sa musi to spravit, som z toho dost v koncoch, stale hustim do manzela, a on ma presviedca, ze to stihame, no to by sa musel stat zazrak, ale tak snad sa to uz zase rozbehne a tu nejaku chvilku tu dole so svokrovcami vydrzim, ked uz som tolko vydrzala

winona24
11. sep 2008

mati ja viem,že by som si z toho nemala robiť taký stres...ale ja som už taká.... 😖 😖 😖 😒 😒

claudinka
11. sep 2008

misik si viem predstavit, jak by na mna kukal 😀 😀 ci som normalna 😀 😀

skreci no som zvedava, hlavne jurocko kedy sa ozve 😉 snad posle smsku..

matus milujem takych "zodpovednych" ludi.. ked si nieco sama neurobis, tak je to naprd.. vsak to, ked si doteraz vydrzala, tych par aj keby tyzdnov uz zvladnete snad nejakym zazrakom 🙂

skrecok
11. sep 2008

Martinka, ani u nas nie je vsetko hotove (vonkajsi murovany plot, balkon bez zabradli...). Ale uz na to kasleme, len jedine treba umyt okna a vytepovat gauc, koberce a postel. Ostatne sa postupne dorobi po porode.

Misik, to teda mal krcok pomasirovat 😀 😀 😀 .

martinna78
11. sep 2008

Win, aj ja stresujem, to asi kazda mame take stavy, no ty mas uz na to pravo, lebo uz si po termine, takze je to uplne normalne
Presne Claudi, ze to zavisi vsetko od dalsich ludi, no s tym sa musi ratat, vydrzime vydrzime
😝 😝
Som aj ja zvedava na Jurocka, snad nam tehulka prinesie dnes nejake spravicky o nej

winona24
11. sep 2008

na estell sa už teším...tá už pomaly aj pôjde domov..

aj na jurocko som zvedavá...

claudinka
11. sep 2008

boooze babulky, ja by som od nudy uz aj normalne rodit isla 😀 😀 😀

winona24
11. sep 2008

ja som to už písala martin..idem dnes pochodiť po schodoch...aspoň 3-4 poschodia..za skúšku nič nedám... 😠 😠 😠

martinna78
11. sep 2008

Claudi, mozno este dnes pojdes 😉 no fakt som zvedava na teba, kedy sa to rozbehne

winona24
11. sep 2008

claudi a čo ti v tom bráni???? nachystaná si najlepšie z nás.... tak šup šup...
ja som zvedavá či sa teda s tou sjuz stretnem... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

martinna78
11. sep 2008

Win tak nech to zaberie, drzime palceky aj s malym 😉

martinna78
11. sep 2008

no idem aj ja trosku zmenit polohu, trosku sa vystiet, este pridem kuknut, caute zatial
a mohlo by byt uz aj nejake babatko na svete 🙂 paaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre