September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
7. sep 2008

😀 😀 sú na Teba prevaha??? ja tie kriminálky nemusím,takže...

no estell ja som už len zvedavá,že ako si to ideme podeliť...ktorá kedy???

jurocko tak ti Ti závidíme...to ja ešte ani nechyrujem o nejakej plodovej vode... 😀 😀 😀

winona24
7. sep 2008

no estell,ďalšia čo jej odteká voda...sakra práca... 😲 😲 😲 🙂 🙂 🙂

estella
7. sep 2008

winon ja som tiez zvedava....mne by sa pacilo keby sme isli spolu ten isty den.... 😉 😉

estella
7. sep 2008

veru winon je toto mozneeeeeeeeee....a my dve co....dokedy tu budeme trcat.... 😀 😀

winona24
7. sep 2008

nakoniec ostaneme samé dve vtejto miestnosti...a všetky už budú v septembrových babätkách.. 😀 😀 😀
😀

ale ja myslím,že sa nám to podarí naraz...to bude sranda... 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
7. sep 2008

co noveho? ja som mala pred chvilou asi 5 slabych kontrakcii, teda aspon myslim ze to bolo ono, nikdy pred tym som nic take necitila, ale nastastie to zatial preslo

estella
7. sep 2008

ahoj evit....aj ja pocitujem nieco take uz 3dni.....stale to potom prejde....ale asi to znamena aspon to ze sa otvarame.... 😉

winon...a co keby sme sa my dve ako prve presunuli k septembrovym babatkam.... 😅

evitkamalicka
7. sep 2008

estel asi ano, kiez by to tak bolo

estella
7. sep 2008

...urcite to tak je....ta bolest by nebola len tak...musi to nieco znamenat.... 😲 .....

winona24
7. sep 2008

no estell,už nás predbehli....

ahoj Evitka...

estella
7. sep 2008

winon ano uz su tam prve maminy ale ja som myslela z tychto co este ostavaju...... 😅

ty pozeras Gejsu....moja sestra citala knihu vraj je to dobre...aj ja som mala v plane si ju precitat ale nejako sa mi do toho nechcelo....

zuzana1710
7. sep 2008

zo mna tiekla tak voda,ze sa to nedalo zastavit..tiez som si najskormyslela,ze je to vytok,ale tieklo to stale a viac a viac...len som stala ako merava a zo mna len lialo..cela zem bola mokra..a dala som si dve vlozky ked som sla do nemocky,co trva cesta autom 3 minuty a aj tak som pretiekla aj cez vlozky..tieklo mi po nohach..cela sedacka v aute bola mokra 😀 😀

estella
7. sep 2008

zuzi a aku to ma farbu....lebo mne pri Stelle prepichli ale ja som ju mala total zelenu asi koli tomu prenasaniu.....

zuzana1710
7. sep 2008

estell,moja bola uuuplne cira ako voda z vodovodu...zelena byva,ked sa babatko pokaka do plodovky a vtedy je to nebezpecne,ze sa babo naglga tej pokakanej vody..preto je treba hned utekat do nemocky ak vidis,ze je zelena aj ked ti len trosku odtecie.nechcem strasit,ale prave v nitre bol pripad,ze mamicke odtiekla plodovka a bola zelena,ale dr si daval na cas aj so sestrickou isli na kafe a babo.......................... ☹

estella
7. sep 2008

...zuzi ano pocula som ze zelena je nebezpecna.....ale o tom pripade som nepocula no stalo sa to aj dost inych....clovek aby sa bal v NR aj rodit.....

estella
7. sep 2008

...baby lucim sa idem si pohladat kvapky do nosa lebo mam total upchaty nos....a ja vtedy vobec neviem spat.....tak dobruuuuuuuuu nocku.... 😔 😔 😔

zuzana1710
7. sep 2008

dobruuuu..pojdeme aj my..len co dopapame..pa pa 😉

winona24
7. sep 2008

no tu bola taká 5 min.ale za to poriadna búrka...

dobrú noc Vám prajem... 🙂 🙂

momoyka
7. sep 2008

no cafte, vidim, ze uz tu piate pokracovanie, som tu asi zas nebola par dni, a tu take novoty... 😉

momoyka
7. sep 2008

no asi dobru nocku, uz tu nikoho niet....

haanka
7. sep 2008

no caute baby... ja som este hore uplne vycukana zo zajtrajska... sme boli este s manzelom kupit zupan co som si spomenula ze som nejako zabudla a aj nocne kosele som si este dve kupila - nakupy na ukludnenie...

ja len dufam ze ma zajtra doktorka odrodi v pohodke... snad nezacnu dneska s tou zmenou pocasia vsetky tehotne rodt a ja tam rano pridem a ona mi povie ze maju plno tak to prelozime na zajtra lebo to by ma asi doooost piclo... 😖

maly mi stikuta v brusku, tak si hovorim ze si musim este uzivat taketo pocity 🙂

no snad sa mi podari v pohode zaspat... aj ked som uplne s nervami na dranc...

tak na mna myslite a ked budeme mat po tak napisem silwi sms aby vam dala vediet... a budem vrelo ocakavat nejaku z vas na antolskej 🙂

tak pa a dobru noc 🙂

evitkamalicka
7. sep 2008

hanka drzim palceky 🙂

estella
8. sep 2008

cafte babky....tak mne o tretej rano odysla zatka a zacali mi 10min kontrakcie...teraz su 5minutove ale ja stale cakam ze to este prejde a tak nechcem ist do porodnice lebo ak je to plany poplach tak sa mi nebude chciet trepat spat domov....stale sa mi nezda ze uz by to bolo ono....muz chudak je uz vystresovany...povedal mi ze on to nezvladne....a co potom ja... 😒

uz som zjedla aj banan aj jogurt...bohviekedy mi daju jest 😀 ...musela som sa posilnit....

inak su to uplne ine bolesti akosom citila pocas tychto poslednych 3dni...to bolo len take popichavanie a toto mi uplne stvrdne brucho a pritom citm taku trpku bolest v chrbte a na spodu brucho...mam pocit ze mi ho nieco taha dole....

aj som sa pokusala ist spat ze nech som cerstva vyspata ale nejde to.... 😢

prave som predychala dalsiu kontrakciu..a dost bratalnu tak ja neviem ci uz mam ist... 😢 😲 ...este pockam

estella
8. sep 2008

winon ty nic?....toto pocasie asi fakt robi zazraky.....len neviem ci tam budu mat pre mna aj miesto ak sa teraz v tomto dazdi idu rozbehnut porody....asi by som mala rychlo ist.. chytit si flek.... 😀 😀 😀

estella
8. sep 2008

este som nesla...smejem sa na muzovi aky je hotovy.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale asi sa rychlo dosmejem....ked so predstavim ze toto co citim este nic nie je a ake je to bolestive tak sa mi hned vytraca usmev.... 😅 ☹

ale aj sa tesim lebo ak mi fakt zacina porod tak mi nebudu davat vyvolavcku...jupiiiiiiiiii...a taky porod som strasne chcela...zazit normylny spontanny porod...a nie taky umely vyvolany..bleeeeeeeee.... 😝

skoda ze vsetky spinkate a musim si tu pisat sama...ale konik pomaha...asi by ho mali mat aj na vzdycharni...musi im to niekto navrhnut....ale ja to asi nebudem.... 😀 😀

estella
8. sep 2008

..keby mi aspon praskla voda to by som vedela ze mam ist ale takto to fakt neviem odhadnut...ze kedy....zatka mi este stale odchadza..... 😕

estella
8. sep 2008

...halooooooo...este som stale tu ale uz som aj oblecena lebo bolest neustupuje....tak uz som sa aspon obliekla ale este stale odmietam ist.....este stale sa mi nezda ze je to ono..... 😵

jurocko
8. sep 2008

ahojte,esteeel vazne ti uz ides?ja som si opet myslela ale stale to prejde,mala som v noi aj hnačky a stale nic.... 😉 pekny den vam prajem 😀

claudinka
8. sep 2008

Dobre ranko 😉
esteeeel, pre istotu chod 😉 juuuj sa tesim s tebou 😉

claudinka
8. sep 2008

estell, drzim silno palceky..

babule, presne taky isty vytok mam aj ja od stvrtka, winon, estell, husty a zlty.. 😒

aspon mate uz niektore krce alebo kontrakcie.. ja stale nic 😒

HAANKA DRZIM PALCEKYYYYY

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre