September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

estella
26. sep 2008

ja som kazdy den doma vystupovala hore dole na stolicku ale na taku malu Stellinu....miesto svhodov lebo behat po schodoch v panelaku sa mi zdalo hlupe....keby ma videli susedia asi by si o mne pomiysleli.... 🙄

evitkamalicka
26. sep 2008

estel ved som si trosku aj pripadala jak svihnuta, dole som sa zviezla vytahom a hore pesi na 5. poschodie

estella
26. sep 2008

slavi aj ja casto spominam na porod ale ja som ho mala taky super skoro ziadne bolesti ze pre mna su to fakt dobre spomienky...co sa neda povedat o tom prvom porode....

evitkamalicka
26. sep 2008

slavi no co uz, ja som taky smoliar, tak hadam sa uz v najblizsej dobe dockam

estella
26. sep 2008

evit tak skus aj ty nejaku stolicku to ta nebude vidiet nikto mozrs si slapat kolko chces...teda kolko budes vladat...

evitkamalicka
26. sep 2008

estell no vcera a pred vcerom mi uz troska hrabkalo, tak som aj skakala po posteli 😅 ...ale tu stolicku skusim

estella
26. sep 2008

vyskusaj...to si uz na tom dobre ked na dva cm....ja som bola na 4cm ked som prisla do porodnice.....

evitkamalicka
26. sep 2008

no tak dnes budem cely den slapat 😀

estella
26. sep 2008

a potom si daj hurucu sprchu...a znova si zaslap....a znova sprchu.... 😉 ...to nie je mozne aby sa ti to nerozbehlo

evitkamalicka
26. sep 2008

oki vyskusam

estella
26. sep 2008

no malinky sa uz napapal tak sa mu idem venovat...drzim palce evit nech mas coskoro Adamka pri sebe....

evitkamalicka
26. sep 2008

estell dakujem 😉

ewulqa
26. sep 2008

ahojte babule,aj mne drzte palce nech uz porodim! Ja som uz dnes vnoci mala taky pocit ze sa to zacne a nic! Vcera ma cely den bolelo brucho a ktomu ta zatka.... A posledne dva dni mi vobec nejde spat vnoci, sa mi absolutne nechce. Ziadna unava,nic. Moj priatel typuje uz strasne dlho ze porodim prave dnes.Stale hovori ze 26.teho porodim,tak som zvedava.Bodajby mal pravdu.

evitkamalicka
26. sep 2008

ewul ahojky...no snad sa uz coskoro dockame

ewulqa
26. sep 2008

ahoj evit, no som zvedava ktora pojde skor....ale asi ty

evitkamalicka
26. sep 2008

ewul no uvidime, ja si uz radsej nic nemyslim

ewulqa
26. sep 2008

no ja som vnoci dokonca mala aj tutu mutu aby som tomu pomohla......nevim ci zabralo

evitkamalicka
26. sep 2008

my sme mali tutu mutu vcera rano 😀

ewulqa
26. sep 2008

ale ja mam taky pocit ze tomu nic nepomaha.......maly proste pojde von ked si zmysli ze chce ist.... 😒

evitkamalicka
26. sep 2008

ewul presne tak

euffra
26. sep 2008

ahojte tehulky 🙂 bola som dnes na kontrole, nic nove, mala sa este nepyta, ma dost vody, prietoky aj odozvy su v poriadku, takze nejdeme nic nahanat, nechavame nech si mala sama vyberie datum, kedy pride. ja som zostala uplne kludna, vobec nemam stres, kedy pride, to skor okolie sa stale vypytuje, kedy uz, a ja som uplne kludna, ved tomu babatku je tam dobre, ma vsetku vyzivu z mojho tela, ma tam idealne podmienky a ja mam tiez kopec casu pre seba, uzivam si posledne chvile s manzelom, ked sme dvaja, uz take nieco po narodeni na dlllhu dobu nebude. viem, ze i potom to bude krasne, ked budeme traja, ale toto ze sme dvaja uz nebude, tak si to vychutnavam 🙂 tak sa nestresujte ani vy, uzivajte si tehulkovske obdobie, venujte sa sebe a manzelom, ved tie babatka najlepsie vedia, kedy maju prist za nami 🙂

evitkamalicka
26. sep 2008

euffra, ale je rozdiel ked sa citis dobre a uzivas si to a ked sa dobre necitis, ja sa uz totiz citim velmi zle, vsetko ma boli, ledva chodim

zuzana8
26. sep 2008

seruste kinderká, ako čítam, tak sa tu nič nemení 😀 ale dnes som už veľmi nervná, od rána len vrčím, nevedela som zaspať, malá kopala jak divá...neviem či to bude tým počasím...bože nech už vyjde...čo pomáha na nervy???čokoláda??

evitkamalicka
26. sep 2008

zuzi ahoj

zuzana8
26. sep 2008

ahoj evi...ako sa cítiš???

evitkamalicka
26. sep 2008

zuzi vselijako, ale na porod nie

zuzana8
26. sep 2008

no dnes asi nemám dobrý deň, keby som bola sama, tak sa rozrevem jak pavian ☹ už je toho dosť...no musíme to vydržať...

evitkamalicka
26. sep 2008

zuzi mne to uz tiez ide riadne na mozog

zuzana8
26. sep 2008

ešte som sa aj dnes postavila na váhu a to čo som schudla minulý týždeň, tak to mám zas na sebe...tak to mi urobilo tiež super náladu 😠

evitkamalicka
26. sep 2008

to nevadi, to po porode schudnes...idem si dat horucu sprchu, hned som spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre