September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
12. sep 2008

Veji no nieco som postrehla, citala som, ze mas starosti s tym grckanim, tak nech sa to rychlo polepsi, drzime palceky. No treba prekonat tieto zaciatky a bude dobre

skrecok
12. sep 2008

Zabavka, dufajme ze to bola zatka...Ja ani neviem ako ma vyzerat, ale viem len to, ze to ma byt trosku hnedasty vytok.

Martinka, veru mame vela spolocneho... 🙂
Ja by som radsej pockala do 1.10., vtedy mame vyrocie svadby. Ale citim, ze to bude troska skor. Ale neviadi, hlavne aby tu bolo vsetko pripravene.

vejinka
12. sep 2008

dobre kocky ja prcham 😉

skrecok
12. sep 2008

No, ja sa trosku obavam ako budem zvladat s drobcekom. 😒 My prvorodicky mame tazke... Vejinka, drzim ti palceky aby bolo lepsie a lepsie. 😉

winona24
12. sep 2008

no čaute babule...mňa pochytila upratovacia mánia...ešte som hodila oprať nejaké veci malinkej...nech to mám komplet... 😀 😀 😀

martinna78
12. sep 2008

Skreci, no tak aj tebe to pekne vychadza, je to take tesne 🙂
Ja vobec nemam skusenost so zatkou ani s plodovkou, lebo mne vyvolavali a prepichovali vodu pri prvom porode, takze som nic nevidela, akurat viem, ze bola cira,co je dobre, tak zato som sa k tomu moc nevyjadrovala, ale najlepsie je to fakt odkonzultovat s lekarom a bude vacsia istota

winona24
12. sep 2008

skrecok zvladnes a ani nebudeš vedieť ako...to už ide potom samé...a určite Ti pomôže a poradí mamka,svokra a známe...nebooooj.... 😉 😉 😉 😉

winona24
12. sep 2008

no nič...idem pokračovať....dnes sa Vám nejako nechce..... 😲 😲

martinna78
12. sep 2008

Win, aj ja stale nieco upratujem, proste to je take vnutorne nutkanie, ked pojdeme na tych par dni prec, nech je vsetko tip-top na poriadku 🙂

martinna78
12. sep 2008

a vynimocne mam aj vsetko pozehlene 🙂 no ale zajtra sa to zase zmeni, kedze sa chystám prat 😝

winona24
12. sep 2008

martin ja som dnes mala vyse 2 hod.chvíľku pri žehlení...ale mám pokoj...no aj ja si to tu chcem dať do poriadku...až na malý detail,že nevládzem tak ako by som potrebovala... 😒 😒 😒

skrecok
12. sep 2008

Ja pozeram serial a preto tu nestiham, Winoni 😉 .

Ja budem zajtra prat, dnes sa mi nic nechcelo.... 😒

martinna78
12. sep 2008

Win, presne tak, keby clovek viac vladal, ved ja sa nevladzem k nicomu zohnut, ked si cupnem, tak sa ledva postavim,brucho mi zavadza, po porode zas budeme ubolene, budeme rady, ked sa okolo krpcekov budeme vediet dobre otacat a budeme vsetko okolo nich zvladat

winona24
12. sep 2008

martin presne tak...v momente sa spotím,zadýcham,o zohnutí ani nehovorím....fuj.... ešte dlážku umyť a končím pre dnešný deň.... 😖 😖 😖

winona24
12. sep 2008

ešte chcem bábovku urobiť...no ešte to už ani otcáskem nehnu.... 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

kocky myslite ze ked si davam ten krem do susky, mozem si dat vanu?

winona24
12. sep 2008

joooj evit neviem,ale ja by som si ne Tvojom mieste nedávala... naozaj neviem...

evitkamalicka
12. sep 2008

no tak budem musiet este vydrzat tie 4 dni

skrecok
12. sep 2008

Mate pravdu, ja to iste mam...ale teraz nebudem riskovat.

skrecok
12. sep 2008

Hmm, Evitka ja tiez neviem. Radsej si nedavaj vanu...

evitkamalicka
12. sep 2008

oki, no tak este tych par dni pockam

ewulqa
12. sep 2008

ahojte...evit podla mna si mozes dat normalne vanu...... aspon ja som si davala ked som pouzivala ten vaginalny krem. Davas si ho na noc,nie?

evitkamalicka
12. sep 2008

ewul hej na noc, len sa pytam pre istotu, ale podla mna by to nejako ublizit nemalo

ewulqa
12. sep 2008

nie,urcite neublizi kludne si daj vanu a nanoc si zase daj ten krem....

evitkamalicka
12. sep 2008

ewul oki, lebo uz sa mi ta vana ziada, taky relax

ewulqa
12. sep 2008

no ja by som bez vane nevydrzala teraz asi ani den....strasne radi s priatelom v nej relaxujeme.Niekedy aj 2x denne

evitkamalicka
12. sep 2008

a rozmyslam ze si skusim dat taku teplejsiu vanu, ze co na to drobec povie

ewulqa
12. sep 2008

len si ju dopraj.... ja si este vanu uzivam posledne dni co som u svokry buducej, potom uz pojdem domov do noveho prerobeneho bytiku a tam bude sprchovaci kut 😒

evitkamalicka
12. sep 2008

my budeme na jar prerabat kupelku ale budeme mat aj vanu aj sprchovaci kut

ewulqa
12. sep 2008

evit ja som na vodu strasny maniak, ja ked si napustam vanu tak dam normalne az horucu vodu,mne je normalna tepla studena. A robim to tak skoroc cele tehu a pohoda......asi som nezodpovedna,ale ja sa toho proste nedokazem vzdat!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre