September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

cemi
15. sep 2008

ahojte 🙂 zanin ma cakaju take pocity ako mas ty, takto o tyzden. ak teda dovtedy nic nebude. ako pisete o tom sexe, tak mne sa do toho teda vobec nechce.a manzel to nastastie chape, moje rozmery brucha su dost odstrasujuce... 😅

ollako
15. sep 2008

ahoj cemi aj ja som extremne "narastla" a zrejme umerne narastla aj chut na sex 😀

cemi
15. sep 2008

ja som mala strasnu chut v 2. trimestri, to bolo peklo 😀 ale teraz uz sa ani necitim moc dobre a fakt sa mi necce 🙄 ale ked zhodim brucho, tak potom to dufam dozenieme, len aby som zase nezostala tehotna... 😝

cemi
15. sep 2008

ollako prave som si precitala, ze dnes mate prve vyrocie svadby 🙂 my druhe 🙂

ollako
15. sep 2008

cemi ja si myslim, ze ked budem kojit chut sa strati, a to velmi necem ☹ , mne sa sex paci, tak dufam, ze sa to po porode nezmeni 😀

cemi
15. sep 2008

to som este nepocula ze kojenim sa straca chut na sex... asi skor budeme unavene, nevyspate.

ollako
15. sep 2008

menia sa hormony v krvi, teraz posobi viac estrogenu a ten sposobuje zvysenu chut na sex, a po porode sa zvysi hladina prolaktinu a ten je dolezity na tvorbu mlieka a vdaka nemu zabudnes na porodne bolesti, aby si isla rodit zas ,ale znizuje sa chut na sex

bibianna
15. sep 2008

olako, je to pravda, že na pôrodné bolesti zabudnete, mne sa tá bolesť už ani nedá predstaviť, už si nespomeniem, a to nie je ešte ani mesiac.

ollako
15. sep 2008

bibi to je dokazane, priroda to tak zariadila, aby sa ludia mnozili 😀 , prvy krat neviem co nas caka, potom sa na to pozabudne... a ako chut na sex mas, alebo nie..no pocas sestnedelia asi aj keby bola tak nic, ale mas chut na sex?

bibianna
15. sep 2008

ja práve nemám a to z toho dôvodu, že je veľa starostí okolo dieťaťa aj domácnosti, že som veľmi vyčerpaná, tak na sex ani nemyslím a po druhé boa som došť veľa šitá, tak sa toho prvého sexu aj trochu obávam.

evitkamalicka
15. sep 2008

tak sme zas tu

bibianna
15. sep 2008

nehnevajte sa, že som sa vám tu votrela, no v augustovkách nik teraz nie je,

ollako
15. sep 2008

bibi verim, ze sex je to posledne na co myslis... hadam sa ta chut po nejakom case vrati, ja si myslim, ze potom si na nejaky stichy ani nespomenies... dufam aj kvoli sebe, lebo chcema mat druhe miminko co nevidet, nechceme velky vekovy rozdiel

ollako
15. sep 2008

evit ahoj, ja tu stale strasim ale nejako sa vsetky stratili, ze by rodili??
bibi ani tu nikto doteraz nebol

bibianna
15. sep 2008

ollako, mňa už štichy nebolia, sedím už v pohode, pekne sa to hojí. My chceme druhé tak do troch rokov aby už bolo. Ako pozerám, teba to môže chytiť každú chvíľu. Budem ti držať palce, keď to toľké ženy zvládli, zvládneš aj ty. Ideš mať epidurál, či bez? Ja som bola bez.

momoyka
15. sep 2008

cafte, ja som tiez stale s vami nerodiacimi, asi tu este aj dost dlho budem, dnes mam sice take kdejake bolesti po bruchu, ale to asi bude z nervozity... ☹

evitkamalicka
15. sep 2008

momo servus

zanin
15. sep 2008

ahoj tak som tu a vyzera to tak ze tu uz nikto nieje. Prave som dopozerala kliniku Grace. Na ten serial sa tesim vzdy ako mala.

evitkamalicka
15. sep 2008

zanin ahojky

momoyka
15. sep 2008

ahojte,
aj vy ste nervozne? ja neviem co so sebou

evitkamalicka
15. sep 2008

momo ja uz neviem ako mu mam dohovorit, viem ze este ma chvilu cas, ale mne uz je strasne nepohodlne

momoyka
15. sep 2008

mne praveze je vyborne, a este asi nechcem ist, ale sa bojim, muzik ma tento tyzden vela prace a bojim, ze to nestihne za mnou domov, ked to na mna nahodou pride.....
aj zajtra ide od 3 rana do noci, tak mi drzte palce, vecer sa ozvem, ked este budeme pokope, cez den budem pre istotu u mamy...

zanin
15. sep 2008

Ja som aj s manzelom behala po schodoch a nic. Takze na mna nijake babske rady neucinkuju. Nas Samko je tvrdohlavy uz teraz. Asi si zaumienil zostat co najdlhsie a neda sa nalakat na nic ani na cokoladu ani na hrozno.

evitkamalicka
15. sep 2008

momo to ja uz chcem ist velmi....a citis sa uz na porod ked sa tak bojis?

evitkamalicka
15. sep 2008

zanin nuz lepsie ako u maminky v brusku mu uz nikde nebude 🙂

zanin
15. sep 2008

Asi to vie aj on tak sa vzpiera. 😀

evitkamalicka
15. sep 2008

ja som zvedava kedy sa nas maly vypyta

sjuzocka
16. sep 2008

Ahojte. Vcera o 11tej doobeda sa mi narodil moj malicky Matias, meria 52cm, vazi 3650g 🙂 klaniam sa epiduralke, bez nej by som asi skoncila pod nozom. Porod mi vyvolavali, trval 12 hodin, z toho som tlacila asi tak 5 minut. Dalo sa to zvladnut, s tou epi 🙂 ak vam budu vyvolavat, tak si ju radsej dajte ako eso do rukava. Co sa tyka obavaneho sitia, tak nebolelo. Dali mi este davku epi a aj mezokain. Takze ak daco citite, pytat mezokainu viac! Teraz som trosku ubolena, ale moooc stastna. Stoji to za to.

zanin
16. sep 2008

Ahojte baby tak idem na to. Idem bez EPI a s vyvolavackou. Asi som masochista 😀 . Uz sa tesim ked vam sem manzel napise ze Samko je na svete. Drzte sa a drzte mi palcaky.

ba80
16. sep 2008

dobre ranko... 🙂
zanin, drz sa.... 😎 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre