September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
16. sep 2008

jejda dalsie babo, Monni srdecna gratulacia aj tebe 🙂
ja som kupila aj 2 pancusky, som neodolala, take boli chutnucke malicke 😉 mam aj taku malu teplackovu supravu, viem ze to nie je prakticke, ale trosku na paradu treba 😉

klaudinka21
16. sep 2008

majulienky uz vieme ale dakujeme za spravy 🙂

felixko
16. sep 2008

som zvedavá, či Claudi zostala energia koníkovať aj ja..

skrecok
16. sep 2008

Jeeeeej, tesime sa na Claudi 😵 .

Ja som pribrala 16 kg, mozno do porodu este nejake kilecko priberiem 😝 .

klaudinka21
16. sep 2008

natasi jaaj to to nebol prd 😀 😀 😀 😀 😀

no baby musim na chvilu uvolnit pc mangelikovi takze sa vratim za chvilku 😠

skrecok
16. sep 2008

Ja idem obedovat, uz som hladnucka 😝 .
Este sa vratim... 😉

natasa8
16. sep 2008

no ja som podla dnesnej vahy pribrala 11 kg... ale brucho mam vraj veeeeeeeeeeeelike 😀 Hlavne podla mojho muza 😀

evitkamalicka
16. sep 2008

natasi no tak asi mas vsetku tu vahu len na brusku

martinna78
16. sep 2008

ja mam +19 kg, so Sofi som mala +16 😀 Natasi, tak to bol fakt nejaky mudrlant ten doktor, Rosemberg je fajn, toho jedineho si pamatam spred 8 rokov, ten ma prepustal domkov
Myslela som aj ja dnes na Claudi, ze by mali ist domov, no bude nam veselsie, aj tebe tatinko, tak krasne zvitanie 🙂

natasa8
16. sep 2008

evit... ja vobec nezadrzujem vodu a nepuchnem... dnes som bola na poradni v lodickach 🙂
Dost velka cast pribytku na vahe v poslednom stadiu je vraj zadrziavana voda... takze sa nebojte, to po porode vypotite 😉 😉

natasa8
16. sep 2008

martinka... no podla neho mam zle vypocitany termin.... ale nechala som ho nech si mudruje, ja aj tak viem presny datum kedy sa nam mala podarila 😉

martinka... ty mas koho za porodnika? kedy chodievas do poradne?

martinna78
16. sep 2008

Nati ja som si zazmluvnila dr. Sysaka, je sice menej znamy, ale je dobry, svagrina u neho rodila v maji, je to svagrov znamy, je velmi sympaticky, prijemny, ked sa pytam, tak na vsetko odpovie, to nie jak u mojho doktora, ze ledva mi odpovedal, hned na prvom stretnuti mi urobil ultrazvuk, dnes som musela ist na krv, lebo aj to u mna na poradni odflakli, ze mi neurobili krvny obraz v 36tt
na poradni som bola u neho minuly piatok a teraz idem buduci pondelok, ak vydrzim 22.9. o 13-tej, on je v ambulancii č. 22

natasa8
16. sep 2008

no... mne nastastie ultrazvuk urobili este v Prosanuse v 37tt... ale na krv este musim ist aj ja.. pojdem buduci tyzden pred poradnou.

klaudinka21
16. sep 2008

no uz som spat:O))

klaudinka21
16. sep 2008

ja si chcem este tu z netu objednat jednu zavinovacku lebo mam sice este po mne ale tie budem pouzivat len doma ,je na nich vidno ze su uz take starsie a na von este potrebujem lebo novu mam len jednu 😕 ja mam poradnu v piatok teda ze vraj ak vydrzim do piatku, ale myslim ze vydrzim...

evitkamalicka
16. sep 2008

ja mam dve nove a jednu po mne

martinna78
16. sep 2008

no ja som fakt zvedava, ktora to tu z nas prva opusti 😉 Zeby ty Klaudi 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

mati ja myslim ze klaudi

klaudinka21
16. sep 2008

hmm ste zlate a podaj by ste mali pravdu ale nemyslim si ze to budem ja,vobec sa na to necitim ze by som mala rodit, prave naopak citim sa uplne fit 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi sa hovori ze ticho pred burkou

klaudinka21
16. sep 2008

no hotovo som si objednala dve po 250 celkom fajn cena a viem ze budu aj kvalitou fajn 😀 jaaj som zvedava kedy to pride 😀 😀

klaudinka21
16. sep 2008

evit len toto ticho dako dlho trva, to nebude asi burka ale uragan rovno 😀 😀

natasa8
16. sep 2008

klaudi.... ved si na rade 🙂 Uvidis, pride to uplne necakane 😉

zavinovacky... ja mam jednu novu a dve po mne.... podla mna to bude stacit, ved ani neviem ci sa bude malej princezne v zavinovacke pacit 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

no kavicka dopita,mnam mnam dobry napad si mala evit:O)))este zaklincovat bananom a bude 😎
inak som chcela ukecat doktora na epidural ale ma hned odfajcil ze to zvladneme aj bez injekcie..tak som zvedava 😒 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

natasa no uz sa mojej bude musiet pacit 😎 ze by som bola na rade ja??nikto uz nie je nad 40tt?

martinna78
16. sep 2008

mne akurat dorazila podprda na kojenie, lebo ja iniciativna som si v maji hned 3 kupovala ale jaksi mi je obvod maly, ale dufam, ze ked porodim, a padne brusko ze ich casom zapnem
a doslo mi aj rozhodnutie zo socialky dnes

klaudinka21
16. sep 2008

ja pojdem len pod podmienkou ze budete silno na mna mysliet 😀 😀 aby to nebolelo 😀

klaudinka21
16. sep 2008

noo zo socialky mne zatial nic,som zvedava kedy mi nieco pride..inak baby mam riadny chaos z toho co rychlo vybavovat po porode , sice mam aj papiere nejake kde je to popisane,len keby clovek vedel kde je vsetko umiestnene a nemusel lieta po celom meste 😒 tiez otravuju s takymi kravinami,napr. dochodkove sporenie a ine kraviny...

natasa8
16. sep 2008

klaudi... no ty si mala termin vcera 🙂
evit by mozno tiez bola ale ona si zmenila udaje v pase 😉

martinna78
16. sep 2008

jasne Klaudi, ved si tu drzime palce, paste, vsetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre