September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
17. sep 2008

super a ma aj vlasky?..mne sa tak velmi paci vlasate babatka 🙂

lenka.pav
17. sep 2008

ma 😉 . a dost, ale nie dlhe 🙂 . ale nie su cierne, ale take hnede

lenka.pav
17. sep 2008

proste, bude to kocka

lenka.pav
17. sep 2008

a narodila sa uz chudatko doskriabana. si v plodovej vode doskriabala rucky a nozky o seba

eweny
17. sep 2008

tak o tom nepochybujem, ze to bude kocka..no pekne, zrejme ma poriadne dlhe nechtiky..uz k nej chyba len tvoj fesak 🙂

skrecok
17. sep 2008

Aj ja by som chcela rodit v noci, alebo nadranom. Dnes bolo v nemocke tolko ludi, ze porodnici nestihali...bolo to tam ako na beziacom pase. Bolo to tam dost trapne, ked som bud ja videla druhu alebo druhe videli mna bez nohaviciek v jednej ambulancii.
Raz sa mi tam pred polrokom stalo, ze v jednej ambulancii boli az dvaja lekari a ja som sedela pri lekarovi a druhy lekar predo mnou (cca 2 metre) vysetroval zospodu druhu babu...normalne som "to" cele videla az mi to bolo .... 😅 .

skrecok
17. sep 2008

Ani ja uz nepocitam, neda sa to uz na prstoch. Fakt neviem co mam potom cakat a kedy je naozaj ist. 😅
Leni, coskor malu uvidis...dockas sa. 😉 Zatial teraz na fotke.

lenka.pav
17. sep 2008

jezis, skreci, to ozaj? 😕 😕 😕 otrasne

skrecok
17. sep 2008

Aj mne sa pacia vlasate babatka, dufajme ze aj nase budu mat vlasky 😵 .

eweny
17. sep 2008

skreci, presne to mi je na tom vsetkom take neprijemne..minule ked mi natacali pasy, tak tam vysetrovali aj jednu zenu pred porodom..a hned vedla sa rodilo, ludi ako na jarmoku..rusno ako v supermarkete..no otras..takto v noci je pri tebe lekar a sestricka..a to mi uplne staci..

eweny
17. sep 2008

na o tom pochybujem, ze by nas drobec bol vlasac, ale mozno prekvapi 😀

skrecok
17. sep 2008

Leni, co uz....Hlavne, ze ja som taka strasne hanbliva ked tam boli druhe baby a dost ma bolelo ked ma vysetrovala...nebola som uvolnena ☹ .

lenka.pav
17. sep 2008

tak to je ale pekne na r.t, ze to takto funguje. a kde je zachovanie intimity??? hlavne, ze v skole nas to tak ucili...grcam

skrecok
17. sep 2008

V nemocnici je to skor normalka...dufam, ze ked budem rodit, tak vobec nebudem mysliet na to kto a kolki su v sale. 😅 Radsej by som prijala v noci alebo nadranom... 😝 Uvidime.

lenka.pav
17. sep 2008

mne by bolo jedno, keby tam bolo aj 100 zdravotnikov, hlavne, nech je drahy pri tom a toho sa obavam, ze tam nebude ☹ , ze to nestihne.

eweny
17. sep 2008

nuz je to otrasne v tom nasom zdravotnictve..nuz aj pre mna je dolezite tam niekoho mat, pokial to bude mozne..uz som aj sestre povedala, ze ked nahodou to Peto nestihne cez dovolenku, neda sa nic robit a pojde tam ona..

lenka.pav
17. sep 2008

ew, moja sestra neprichadza do uvahy 😀 😀 😀 . a moje lesbicky tam nechcem 😀 😀 😀

skrecok
17. sep 2008

Leni, musime si verit ze stihnu...Aj ja niekedy mam obavy, ci to stihne alebo ho pustia z roboty.
Prave som pozerala Claudinkine fotky, su nadherne... 😵 Jedine som bola prekvapena, ze dala malemu cumlik 😕 . Neviem ci si mam pribalit.

lenka.pav
17. sep 2008

ja cumlik neberiem, ved prinajhorsom mnzel donesie, keby daco, no nie?

eweny
17. sep 2008

leni, tak to mi je jasne 😀 hmmm tvoje lesbicky?..to je kto?

eweny
17. sep 2008

skreci, nuz poviem ti tak, ze ked som vyvarala klobuciky na kojenie, tak som tam hodila aj cumlik a mam to pekne spolu nachystane, vyvarene v krabicke v taske so sebou..nuz co, mozno pouzijem, mozno nie..

skrecok
17. sep 2008

Aha, tak to mas pravdu 😉 .

Inak moju maminu tam nemozem mat, lebo bude hystericka ako ju poznam 😀 . Takze dufam, ze manzelik bude pri porode 😅 .

lenka.pav
17. sep 2008

moje naj kamosky tu v rakusku 😉 . dost nam pomohli aj ked misko - moj manzel za mnou prisiel a nemal robotu. vzdy nieco pre neho nasli, aj sme u nich tri mesiace byvali. a teraz sa uz tak tesia na nasho maleho...

lenka.pav
17. sep 2008

moja mama by tiez bola hystericka 😀

eweny
17. sep 2008

ved aj ja chcem, aby to bol prave drahy, si to vsetko vychutna..sa mi rehoce, ci si ma do "kina" zobrat aj pukance a colu 😀 a ak nahodou nie, tak tam pojde sestra..ona je poriadna "drzka" neda sa len tak odbit a povie, co sa jej nepaci..aj ja som bola taka, ale teraz v tehotenstve to akosi neviem..

skrecok
17. sep 2008

Ja mam klobuciky...no a zabudla som vyvarit. Hlavne ze su nerozbalene v taske 😀 . Esteze si mi to pripomenula, musim zajtra vybrat a dat vyvarit. Ako si to robila?

evitkamalicka
17. sep 2008

ahojte, tak zas ponocujem

lenka.pav
17. sep 2008

ahoj evit. zas sa ti neda spat?

skrecok
17. sep 2008

Ahoj Evit 😉 . Opat si spinkala poobede?

skrecok
17. sep 2008

Evitka, ako vidim ze mas poradnu 24.9. tak ako ja. Takze nic sa nezmenilo? 😕 Nemala som cas citat co ste si popisali od rana.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre