September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
19. sep 2008

jaaaj baby este ze va mam:O))))

martinna78
19. sep 2008

ja sa uz tiez chystam 3 dni, ze musim urobit nejake finalne fotky, tak poprosim dnes Sofinku, nech ma odfoti, ked uz mam ten 40tt, ved uz zajtra nemusi byt no nie?

Skreci, Evit, nebojkajte, do vasich terminov casu dost 😉

skrecok
19. sep 2008

Evit, to je ovela lepsie ako 1,5. Mne to potrva dlhsie...

evitkamalicka
19. sep 2008

skrecok aj u teba to moze prist zo dna na den hocikedy, najhorsie je to cakanie, ze clovek nevie kedy to pride

skrecok
19. sep 2008

Martinka, dobry napad 🙂 . Ja by som este chcela mat poslednu fotku bruska tesne pred porodom. 😵

klaudinka21
19. sep 2008

no len aby ste sa necudovali ked sa to zo dna na den zmeni a do tyzdna mate aj vy babatka na svete,tak ako sa to zmenilo zo dna na den u mna:O)))))))))))))))))))))

klaudinka21
19. sep 2008

a idem sa aj ja odfotit este:O)))

martinna78
19. sep 2008

som pozrela akurat tabulku čo Claudi dorobila, juj krasne babatka tam pribudli 😵

martinna78
19. sep 2008

inac aj Evus uz ma v albume Miska - zlatunky je 😵

klaudinka21
19. sep 2008

no kde ste vsetky:O)

martinna78
19. sep 2008

ja som tu 😉
no co Klaudi, mangel este nedorazil, hned ked pride uz idete ze?

evitkamalicka
19. sep 2008

aj ja tu som, akurat tlacim puding 😀

skrecok
19. sep 2008

uz som tu aj ja, len som vesala paplon a dala do pracky vankus.

martinna78
19. sep 2008

ja aj trosku zehlim, mam tu hned vedla compu zehliacu dosku, lebo teraz mam taku praciu maniu, ze kazdy druhy den periem, aby mala Sofi s mangelikom vsetko cistucke.

skrecok
19. sep 2008

Tak sme rovnake, Marti... 🙂 Ja teraz vsetko periem, este zajtra budem prat veci, aby som potom mohla v nedelu alebo v pondelok vyzehlit...Nech je vsetko cistucke a pripravene 😵 .

Idem este vyvarit klobuciky a cumlik, aby som mala pripravene keby nahodou...

evitkamalicka
19. sep 2008

ja som cumlik vyvarala vcera 😵

martinna78
19. sep 2008

ja mam klobuciky uz vyvarene a zbalene, ale dudlik neberiem, i ked teraz rozmyslam, ze asi zoberiem, ved v taske sa strati 😉
no a mne Sofi este aj do skoly prirody pojde buducu nedelu 28.9. tak som fakt velmi zvedava, ze ako mi to vyjde, lebo najradsej by som si ju aj nachystala a pobalila, ale ked chcem rodit na jej narodeniny buduci piatok, tak to doma nebudem

evitkamalicka
19. sep 2008

mati ja som tiez najprv myslela ze cumlik nezoberiem, ale nakoniec som ho pribalila

klaudinka21
19. sep 2008

no baby mangel je tu za chvilu..ale nejdeme este do porodky, krvacanie ustava tak to bolo najskor z toho vysetrenie a kontrakcie tiez este nie su take silne...musim vela chodot teraz nech to ide ako po masle,ale najskor papat:O)))majte sa zatial a este sa ozvem ak stihnem:O)))))

evitkamalicka
19. sep 2008

klaudi tak sa drz

martinna78
19. sep 2008

o.k. Klaudi, myslime na teba 😉

skrecok
19. sep 2008

Klaudi, tak sa drzkaj pekne. To moze trvat aj dlhsie, radsej nech ste spolu doma az kym nebudu kontrakcie coraz silnejsie alebo plodova voda... 😉

evitkamalicka
19. sep 2008

idem si dat tusim horucu sprchu na krize, nech sa uz nieco pohne

evitkamalicka
19. sep 2008

inac ja ani po odteceni plodovky nepojdem hned do porodky, pockam kym zacnu aspon slabe kontrakcie

skrecok
19. sep 2008

😀 😀 😀 Evitka. 😉

martinna78
19. sep 2008

Evit to zas ja po odteceni vody budem radsej hned utekat, lebo pri Sofinke ked mi prepichli, tak som do hodiny porodila 😉

skrecok
19. sep 2008

Aj ja by som radsej utekala do nemocky po odteceni plodovky.

martinna78
19. sep 2008

ono je pravda, ze lekari aj porodne asistentky tvrdia, ze nespanikarit, ale cakat na kontrakcie, ale fakt clovek nemoze vediet, kedy porodi a istota je istota

evitkamalicka
19. sep 2008

tak horucu sprchu mam za sebou 😀

martinna78
19. sep 2008

a ja uz mam pozehlene 😉
idem si dat obedik, dobru chut aj vam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre