September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
20. sep 2008

ja ho nepijem, Evitka ho pije
Evicka a co si myslis, co budete mat?
ja som pri Sofinke tiez nevedela co cakame, sme sa tiez nechali prekvapit, vsetci mi hovorili, ze to bude chalan, uz som ani neverila, ze by som mohla mat babu a potom som mala krasne prekvapko ked som porodila dievčatko, je to fakt krasny zazitok 🙂

martinna78
20. sep 2008

ale tento krat som to uz nevydrzala nevediet 😉

evicka1
20. sep 2008

tini: nestras...porod je nadherna vec 😅
teda ja ten caj nepijem hoc som chcela ale zabudla som na to 😅 njn... kazdy tipuje chalana a ja uz ani neviem...ja chcem dievcatko...ale vies zeny podvedome tiahnu k slecnam a je pravda, ze ja sa necitim ani na jedno ani na druhe 😀 hoc sa mi plet nezhorsila vobec len som pribrala 20kg 😠 takze to mozno bude aj chalan...fakt neviem

martinna78
20. sep 2008

no som aj ja zvedava, co ukryvas, dufam, ze nam das vediet, ked sa narodi 😉
pozerala som aj tvoje brusko, raz sa mi zdalo spicatejsie, raz gulate, no netrufam si ani ja odhadnut, ale bude to krasne prekvapko aj pre vas aj pre rodinu. A mena mate ake vybrate?

evicka1
20. sep 2008

no prekvapko to bude... a brusko? ja mam pocit ze obcas je aj hranate 😀
mena mame : tatko vyberal chalana : Hugo a ja dievcatko : Karolina

evicka1
20. sep 2008

a je jasne ze dam vediet...idek si trosku lahnut, lebo boli ma krizovatka..tak sa tu majte zatial kraaasne

martinna78
20. sep 2008

Pekne ste vybrali 😉
my pri Sofinke manzel vyberal dievcenske a ja chlapcenske, a teraz sme sa nevedli zhodnut na chlapcenskom, ale nakoniec sme so Sofi ocina prehovorili

martinna78
20. sep 2008

pa Evicka a drz sa 😉

claudinka
20. sep 2008

eejha tu je nejako casto tichucko.. uz nech ste vsetky v babatkach 😉

klaudinka21
20. sep 2008

claudi poponahlame sa ako to len bude mozne....mna tie krize bolia ako naozaj 😀 a a tera neviem ci z toho ze sa mala tak strasen roztahuje a nejako mi to vyraza do krizov alebo z toho ze to uz bude coskoro porod...hdanka ako to nase dieta:O))) 🙂

evitkamalicka
20. sep 2008

klaudi tak este nic?

klaudinka21
20. sep 2008

evit 😀 nooo, ja sa budem asi trapit dlllho ale ma ide porazit uz som myslela ze o takomto case bude Dodo pisat sem s vami a nic 😀 😀

evitkamalicka
20. sep 2008

klaudi no len aby ta nakoniec este niektora nepredbehla 😅

klaudinka21
20. sep 2008

eviiit ja s tym ratam, lebo toto nase dieta neviem co sa zaprdieva v tom bruchu 😠

evitkamalicka
20. sep 2008

ale ved uz by ti mohli porod aj vyvolat, ved uz prenasas

klaudinka21
20. sep 2008

no ja neviem preco to hned nespravil ked som bola v nemocke... ale tak hdam vie co robi, prenasam este len treti den tak je este v podstate cas ale ked ja uz chcem mat pokoj s tym:O(((

evitkamalicka
20. sep 2008

a kedy mas dalsiu kontrolu? ja uz by som sa tej mojej stredajsej rada vyhla

klaudinka21
20. sep 2008

jem uz aj stiplave lebo vraj to pomaha ale mne asi nepomoze nic.... 😀 ☹

klaudinka21
20. sep 2008

noo doktor mi povedal ze v utorok ale ze nerata ze pridem lebo ze som na rozpad,ale kde to do certa videl??? 😖 😅

evitkamalicka
20. sep 2008

ja som si zacala davat horucu sprchu nad 40 stupnov na krize v kombinacii so sexikom a dnes ma troska pobolieva brusko a krize, tak by bolo fajn keby sa uz nieco dialo

klaudinka21
20. sep 2008

takze ty mas v stredu???a minule ti co povedal???

evitkamalicka
20. sep 2008

klaudi no v podstate mi nepovedal nic, len ze ziadna zmena, takze uz treti tyzden som na spicku prsta 😠

klaudinka21
20. sep 2008

veru to by bolo super, nech sme uz vsetky medzi babakami:O)) sprchu si davam aj ja ale bojim sa davat az taku horucejsiu davam si sice teplu ale nie az taku velmi:O)a so sexikom to by som si dala ale po tom ako doktro poveal pred mojim mangelom ze uz to bude tak sa moj drahy boji stuchnut do mna 😀 😀

klaudinka21
20. sep 2008

treti tyzden????boooze to je doba.... 😠 😖

evitkamalicka
20. sep 2008

ja som si doteraz tiez nedavala taku teplu, ale potom som niekde citala ze tehotne by sa nemali kupat vo vode teplejsej ako 40 stupnov kvoli potratu, takze teraz si davam nad 40 prave preto aby maly vysiel a je citit zmenu troska

klaudinka21
20. sep 2008

uz som si konecne umyla aj vlasy ze ak by to prislo tak nech nejde s takymi mastnymi vlasmi rodit:O)))aj som sa odmalovala a nic.asi budem musiet vybalit taska co je do porodnice hadam to prinesie stastie:O)))))

evitkamalicka
20. sep 2008

klaudi mozno by si si mala nechat tie vlasy neumyte a naspat sa namalovat

klaudinka21
20. sep 2008

no tak sa dam asi ukecat na taku sprchu:O)))ak to ma pomoct tak vydrzim:O))

evitkamalicka
20. sep 2008

ja som myslela ze umrem ked som si taku horucu davala prvy raz, ale dnes to uz celkom slo

klaudinka21
20. sep 2008

ze by? namalovat sa mozem a vlay to je uz problem ale budem sa tvarit ze su mastne:O)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre