September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
22. sep 2008

hani servus 🙂

klaudinka21
22. sep 2008

hani ahooj...no nic sa zatial nedeje 😒

haanka
22. sep 2008

klaudi, tak malej sa u teba velmi paci 🙂

klaudinka21
22. sep 2008

no hani nie ze paci ona sa so mnou zahrava 😀

haanka
22. sep 2008

aspon sa este vyspis 🙂

klaudinka21
22. sep 2008

ja by som uz radsej ponocovala:O)))) a lulkala sa s malou lebo takto sa ani nevysoim poriadne ked sa nemozem dobre otocit a stgale spat na jednom boku je uz otravne... 😒 😖

skrecok
22. sep 2008

Hani, ahoj. Ja sa uz horko-tazko vyspim... 😒

evitkamalicka
22. sep 2008

hani ja si myslim ze teraz spim este menej ako budem spat ked bude maly von

klaudinka21
22. sep 2008

nooo aspon nie som sama v tom 😀 😀

evitkamalicka
22. sep 2008

idem prehodit internet na notebook bo sa mi uz zle sedi pri PC

klaudinka21
22. sep 2008

baby ja idem odpratat ten riadm este pridem ked to spravim packo zatim 🙂

claudinka
22. sep 2008

skreci 😀 😀 ja uz nicomu nechapem.. mali by sa zaviest nejake zavazne pravidla, aby sa kazdej mamicke a tehotnej radilo to iste, sak toto je uz na hlavu furt nieco ine pocuvat z kazdej strany.. potom ze na vyber si 😖

klaudi akurat som dozehlila, mangelik aj maly spokojne spia 😀 a medzitym som si aj ja stihla zdriemnut 😝

skrecok
22. sep 2008

Claudinka, to je super, ze malicky poslucha a ze si stihla aj trosku pospat.

Inak veru, ja uz fakt neviem co si mam vybrat...ale uz sme sa rozhodli, ze prve 2-3 tyzdne bude len u nas doma a na chvilu pojde von (max. na polhodinu). Len svokra sa hnevala ked sme jej povedali, ze min. az po 2-3 tyzdnoch prideme s drobcekom k nej, byva 25 km od nas (zrejme sa uz chcela pochvalit susedkam a kamoskam co by som ja vobec nesuhlasila 😠 ). Dovtedy bude u nas a ona moze prist k nam domov po prepusteni z porodnice. Inych okrem najblizsich by som nepustala.

claudinka
22. sep 2008

skreci rozumne 😉 presne tak to aj ma byt podla mna.. ale zase ked vidis, ze je v poriadku, ja uz kamaratov obvolavam napriklad 😀 nie samozrejme vsetci naraz, ale sak nech pridu a donesu cenne dary 😝 😀 😀

vejinka
22. sep 2008

ahojte kocky nejake nove maminky??

evitkamalicka
22. sep 2008

ahoj veji

skrecok
22. sep 2008

😀 cenne dary by sa aj nam zisli 😝 . Keby sme mohli napisat priatelom zoznam co chceme, prip. este potrebujeme , aby nekupovali co uz mame alebo nejake blbosti 😀 .

vejinka
22. sep 2008

evit ahojcek ako to s tebou vyzera??

evitkamalicka
22. sep 2008

veji netusim, v stredu mam poradnu

claudinka
22. sep 2008

ja som tiez nad tym rozmyslala, normalne sa to tak v dnesnej dobe predsa robieva.. ale ako som rozmyslala, vela toho nepotrebujem 😀 akurat knizku taku na styl Nase dietatko, kde si pises o nom info a tak nemam.. a elektronika by sa mozno nejaka zisla, mixer alebo take nieco, ale zase to nemozem po nich chciet 😀

silwietta
22. sep 2008

nas uz najblizsia rodina bola pozriet... len nesmu byt chori a umyt si ruky ak chcu chytat maleho... a co sa tyka darov, tak neusmernujem, ale najviac sa tesim takym praktickym, cistiace obrusky na ritku a plienky 😝

skrecok
22. sep 2008

Tu knizku nase dieta uz mame pripravenu, ma to svokra 😝 . No, nieco by sa naslo co by sme este potrebovali, napr. detsku kozmetiku v batozteku zn. NIVEA, nejake hracky, kolotoc, hraciu deku... 😀 😝 . Ale som narocna, co? 😀 😀 😀 Samozrejme, ze by som nechcela od priatelov drahe dary, len aby sme si trosku pokecali 😉 .

Ahoj Veji 😉 .

claudinka
22. sep 2008

silvi tusim mame rovnaky cumlik 😉 Nuk taky zlty, ze ukludnujuci 🙂 som ho dostala od mary99, ked ma bola mrknut v porodnici.. 🙂

vejinka
22. sep 2008

skrecok..ahojcek 😉

skrecok
22. sep 2008

Samozrejme, plienky a obrusky sa vzdy zidu...to by som sa aj ja velmi potesila. Ozaj ake plienky pouzivate a ktore su naozaj ok?

Ja som uz asi blazon, stale kontrolujem tasku do porodnice, uz pomaly neviem zavriet tasku ked mam uz tam tolko veci (aj teplych). 😒

skrecok
22. sep 2008

Vy ste sa nebali dat malemu cumlik? 😕 Ja sice mam pripraveny cumlik, ale hlavne manzelik nechce o tom ani pocut, inak by malo malicke problem s prisatim... 😖

vejinka
22. sep 2008

to som teda este nepocula ze ked si navykne na cumel ma problem s prisatim..moj ma cumel ..bohuzial nedalo sa tomu zabranit..a pekne papa klop klop klop

skrecok
22. sep 2008

Tak to mas stastie, hlavne ze pekne papka. 🙂 . Mozno je cumlik iny ako flaska...Moja kamoska mala problem s malou, ked mala raz malo mliecka a musela dokrmovat flaskou. Ked si mala tak navykla na flasku a uz vobec nechcela z prsnika mliecko, tak chuda kamoska musela stale odsavat... Dalsia ma uz 4.mesacneho syna a nemal ani raz cumlik co ja by som uz mu dala 😕 .

vejinka
22. sep 2008

podla mna cumlik je dobra vec..hlavne ked ten moj by sa len mojkal na cicke..aj tri hodiny..ked vidim ze ju uz zmoli a hra sa..tak odstavim a dam cumel..a vascinou aj zaspi

skrecok
22. sep 2008

No, idem konecne obedovat. Uz som hladna a potom si lahnem, lebo ma boli zadok 😅 .
Zatial papa, este sa tu poobede ukazem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre