September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

slavica2
8. sep 2008

claudi nic neviem ☹ raz som ju videla v porodnici, ked sme kupali babetka, ale babu sla na druhy den po mojom porode home a odvtedy nic nove neviem.

winona24
8. sep 2008

ajoj claudi...no čítala som,že estell odišla zátka...zatiaľ sa neozvala,či išla nakoniec do tej pôrodnice alebo nie????

no tak ja neviem aká zmena počasia by musela prísť,aby to malo na mňa vplyv...asi možno tornádo... 😀 😀 😀

slavica2
8. sep 2008

skreci ahoj, ruzinov je super, budes nadsena 🙂
a vies co je lepsie, ako na antolskej?
ze v ruzinove mas sama porodnu miestnost, pokial viem, tak na antolskej to nemas, je tam viac boxov v jednej miestnosti, sa mi na to stazovala moja kamoska.

claudinka
8. sep 2008

slavic to naozaj??? 😀 😀 jeeej tak to je supeeeer, to sa tesiiim 😉 to urcite potesi
a s tou babu.. hmh.. nikto o nej nic nevie 😒 asi jej napisem smsku.. ale ked necem byt doterna 😝

winon pravdepodobne isla, ked uz bola oblecena.. sak ked odisla a mala uz aj kontrakcie, nemala nad cim velmi rozmyslat 😀 sak tak to velmi chcela, tak si to vybosorovala 😉

winona24
8. sep 2008

skrecok lebo si už pripadám ako robot...aj mužík ráno odchádzal s tým,že už by si mohla začať rodiť???

tak som sa ho spýtala či mám lusknúť prstami???alebo stlačiť gombík??? alebo povedať zázračné "sézam otvor sa"
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

slavic tak dufam, ze aj ja si budem ruzinov pochvalovat ako ty 😉

winona24
8. sep 2008

ja som to claudi prebehla len tak ocami,čo písala...ale určite išla....no to by som mala ísť dnes aj ja...sme sa dohodli,že pôjdeme rovnaký deň... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Ahoj Slavic, mala si pravdu. Lepsie je mat nadstandart ako normalnu izbu. Skoda, ze sa neda vopred rezervovat aj keby som vedela presny termin. Snad bude nieco volne.

Claudinka, to si bola podarena ked si sa pytala na wi-fi. 😀 No, pochybujem ci by tam mali take pripojenie.

slavica2
8. sep 2008

urcite budes claudi, jedine co ma tam nastvalo, bol pristup jednej smeny sestriciek.

mlieko mi nabehlo az 5. den po porode a malinka bola vyhladovana a ja som mala stigro ☹ na taku kravu sestricku arogantnu, ze az.

ale to bola len jedna koza, inac to bolo ok.

sranda bola vies co? ze si si mohla vybrat vzdy y troch jedal na obed a veceru, ale nech si si objednala hocico, nikdy sa netrafili a doniesli ti nieco ine 😀 😀

natasa8
8. sep 2008

claudinka... ty sa chystas do nemocnice aj s pocitacom? 😀 budes s nami konikovat aj pocas porodu ?
Aspon budeme mata tvoj porod live 😀

winona24
8. sep 2008

claudi ty si expert.... 😀 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

winon sup aj ty uz chod 😉 dohoda je dohoda 😀

skreci za to predsa nic nedam, ked sa opytam 😀 😀

slavic tak to s tymi sestrickami som pocula, som volala s misik po porode a tiez bola z toho rozcarovana..

natasi sak aj babule od nas pisali niektore z porodnice 😀

winona24
8. sep 2008

claudi no sakra...tak to musím začať naozaj hľadať to tlačidlo... 😀 😀 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Aha, tak to som nevedela ze na Antolskej je takto vyriesene s porodnymi miestnostami. Jedine je tam vyhoda s izbami (hlavne kvoli WC). Nevadi, snad budem aj tam spokojna ako ty, dufam ze nadstandart bude volny. Konecne sme sa osobne stretli s porodnickou a bola velmi ochotna odpovedat na vsetky otazky,vysetrila ma aj zospodu a bola som aj na UZV, ktory bol na 10.poschodi (sice nefungoval tak ako mal, ale aspon nieco). Mali sme z nej dobry pocit.

Winoni, pride to ked nebudes cakat, prip. nebudes na to mysliet. 😉

Boze, blbne mi net 😠 .

winona24
8. sep 2008

skrecok ides rodiť na Antolskej???? máš aj zazmluvneného lekára???

claudinka
8. sep 2008

winon a ked ho konecne najdes, daj aj nam ostatnym vediet 😉 😉

skreci a myslis, ze su chvile, ked to nebudes cakat alebo na to mysliet? 😀 dufam, ze sa nam podari odchytit nadstandard.. 😉

winona24
8. sep 2008

jasne claudi...budete prvé,čo to budú vedieť.... 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
8. sep 2008

no som zvedava, ktora nam dalsia napise, ze to ma za sebou.. 😠 a my tu budeme len tisko zavidiet 😝 😀

claudinka
8. sep 2008

natasi, inak skor sa mi zda, ze sa ti brusko zmensilo, nie spadlo 😀 😀

skrecok
8. sep 2008

Slavic, to som aj ja pocula o jednej sestricke. Dokonca mala odvahu si vypytat uplatok od jednej mamicky, ktora nevedela s malou rady. 😠 Ked natrafim na taku a bude sa so mnou tak zahravat, tak poviem porodnicke 😝 .

Claudi, aj ja som si najprv myslela, ze si zoberiem notebook...ale povedali mi, ze na to ani nebudem mat cas 😅 .

claudinka
8. sep 2008

skreci ty zalobabaaa 😀 ale nie, srandu si robim.. urcite to treba riesit, aj ked pochybujem, ze sa nase staznosti posunu niekam.. 😒 ale aspon o nich bude niekto vediet a mozno sa tam spravi nachvilku poriadok..

sak tie styri dni snad bez Konika vydrzim 🙂

winona24
8. sep 2008

to už si aj sestričky pýtajú úplatky??? no by skúsila.... tak by sa potom nečudovala diviť...

claudinka
8. sep 2008

to len teraz sa mi zda, ze neprezijem.. potom budem mat urcite milion inych veci v hlave 😀

evitkamalicka
8. sep 2008

ja som tiez chcela brat notebook, ale este furt mi ho nevratili z reklamacie 😠

skrecok
8. sep 2008

Winoni, nakoniec budem v Ruzinove rodit. Antolsku poznam dobre, kedze som bola viackrat hospitalizovana na ORL oddeleni. A na gynekologii nepoznam vobec nikoho co v Ruzinove mame jednu znamu. 😉

Ja by som este nechcela rodit 😅 .

winona24
8. sep 2008

ja som si Antolskú vybrala hlavne kvôli tomu,že to mám na skok od domu...a všetci ju chválili...ale aj na Ružinov som počula dobré referencie...

claudinka
8. sep 2008

winon ja praveze ani velmi nie 😒 ale tiez idem do ruzinova iba kvoli tomu, ze to mam kusok.. inak by som urcite isla na Antolsku

winona24
8. sep 2008

claudi aj tak aj tak som počula...kamoška tam pred necelým rokom rodila,chválila to do nebies,ale keď potom rozprávala zážitky,tak to podľa mňa ani také super nebolo...hlavne čo sa týka sestričiek... 😖

claudinka
8. sep 2008

ale uz to nezmenime, tak zbytocne lamentovat 😉

juuj babule.. strasne som vyhadzana.. hlavne v poslednom tyzdni 😒 na chrbte, ramenach, uz aj na dekolte, tvari, normalne este aj na usiach.. nestastna som z toho.. ☹ ☹ asi to bude tymi teplami alebo cim..

skrecok
8. sep 2008

Ved predsa sa to musi vyriesit ked si nieco extra dovoli 😝 . Na Antolskej na ORL boli viac-menej problemy s jednou sestrickou, ale dalo sa bezproblemov vydrzat.
Ale nevydrzala by som, keby moje dietatko plakalo celu noc a sestricka by nebola ochotna mi pomoct, naopak by mi nadavala preco nic nerobim aby prestalo plakat...a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre