September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
9. sep 2008

ahojte...ja si akurat robim byndzove halusky

momo a este sa neotvaras?

evitkamalicka
9. sep 2008

momo mne sa pozdava ten prvy

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eweny
9. sep 2008

ahojte kocendy, ja len tak na chvilocku som sa zastavila..obedik uz spapany, cakam kedy na mna dolahne unava..

gratulujem novej mamicke haanke 🙂

evitkamalicka
9. sep 2008

ziza tak to je super, aj ja by som zajtra chcela pocut podobne spravy

ew ahojky

eweny
9. sep 2008

momo, aj mne sa viac pozdava ten prvy 🙂

claudinka
9. sep 2008

evitus aj ja som cela robit a nakoniec vyhrali placky 😀 😀 a kocik sa mi viac paci ten druhy..

ziza to aj mne hovorili 😀 a som tu 😀

ew co si dobre papala?

lenka.pav
9. sep 2008

mne sa tiez viac paci ten druhy 😉 . videla som ho aj kdesi nazivo a bol ozaj pekny aj v skutocnosti

felixko
9. sep 2008

baby predstavte si, takto o mesiac!!!! väčšina z nás už bude mať svojho drobčeka pri sebe!
zdá sa mi to také neuveriteľné................

eweny
9. sep 2008

momo, nuz musis si vybrat sama 🙂

claudi, robila som kyslu zemiackovu polievku a hranolky s takym opekanym maskom nalozenym v pace..

eweny
9. sep 2008

hmmm a hranolky som cerstve zo zemiackov robila, sice to trva dost dlho, ale chutia ovela lepsie, ako mrazene 🙂

momoyka
9. sep 2008

babky, dakujem za rady, zatial to je 2:2, uvidime dalsi vyvoj...

o otvorenosti dnes nic nebolo, akurat pozeram a neviem co to znamena, stupen zrelosti I.
mozno to je aj to, ze?

eweny
9. sep 2008

evit aj ty mas zajtra poradnu?..ja tiez a som neuveritelne zvedava, ci sa uz nieco deje..lebo pocity mam veru kadejake..

momoyka
9. sep 2008

ja baby prave, nemam ziadne pocity, ako keby som ani tehula nebola, az na tie opuchy... a velke brucho... 😀 😉

eweny
9. sep 2008

momoy a mozem dat este znova hlas? 😀 😀 a to ides kociarik objednavat?..alebo hned kupit?..nuz ja na objednany v predajni cakala mesiac a pol..

claudinka
9. sep 2008

felixko jak vacsina, vsetky musia!!! 😀 😀

ew to znie celkom fajn, len tu polievocku by som asi nezjedla 😀 iba druhe 😀 tak take zemiakove som este nerobila, ale vyskusam niekedy..

ani ja nemam ziadne pocity 😀 😀

felixko
9. sep 2008

momoyka ja tiež, cez deň ani neviem, že sme dve v jednom. na mňa to tehotenstvo príde až večer, keď idem spať a neviem si nájsť vhodnú polohu.

eweny
9. sep 2008

claudi, jasne..ved co by si ty polievocku jedla, ze?..a vies aka je fajnova, moj drahy by len take kysle hltal 😀

evitkamalicka
9. sep 2008

ew hej aj ja mam zajtra poradnu a tiez som velmi zvedava

eweny
9. sep 2008

boze baby, mne uz asi z toho tehotenstva preskakuje, prave som vypila hrncek coca-coly..co ja ani nahodou nemusim, bo mi to nejak nechuti..bleeee!..normalne som chytila amok na nu 😀 😀

momoyka
9. sep 2008

pridala som dnesne brusko,

to ako je, nemusi kazdemu spadnut dole, ze?

eweny
9. sep 2008

evit a ides aj na prietoky?..ja mam zajtra aj tie a aj CTG ako vzdy, tak zas pridem domov niekedy poobede, ma porazi..hlavne, ze rano mam ist na poradnu a moja doktorka potom robi prietoky az od 14.00h..takze parada!

lenka.pav
9. sep 2008

momo, isto ti este nepadlo, ale to sa moze udiat aj v den porodu. a ten stupen zrelosti bude zrejme to cervix skore

evitkamalicka
9. sep 2008

ew dr. mi nespominal minule nic o prietokoch ani CTG, tak neviem...ja mam poradnu hned rano 7:30, takze najneskor o 10tej som doma

eweny
9. sep 2008

momo, pekneeee 🙂 a ani nejak extra velke ho nemas..

evitkamalicka
9. sep 2008

leni kto vie, ale mozno to moze byt to CS

eweny
9. sep 2008

evit, tebe dava poradnu presne na urcity cas?..u mojej doktorky je poradna od 7.00 - 10.00h, ale mam to jedno, aj minule som uz o osmej tam bola a dnu som sa dostala o desiatej..nastastie zajtra ideme autom, takze mozem ist aj domov na otocku, nemusim tam nekonecne cakat na prietoky..

claudinka
9. sep 2008

ew takze zase uzasny den bude zajtra hovoris? a neni tam viac takych tehuliek, ze by si tam mala s kym travit cas?

momoyka nemusi padnut brusko 😉

evitkamalicka
9. sep 2008

ew moj ma poradnu vzdy v stredu cely den od 7:30-13:00 i ked vlastne presny cas mi nikdy nedava, ale vzdy ma zoberie prvu a rano som tam vacsinou aj prva alebo maximalne druha, lebo ostatne mamicky maju asi cas a potom nadavaju ked dojdu o 10tej a je tam milion ludi

momoyka
9. sep 2008

tak to je, u nas je poradna v ramci inych vysetreni, ze sa ocakas ako blbec, medzi ostatnymi pacientkami, som si v piatok odsedela od pol siedmej do jedenastej ako blazon, som prisla domov vystavena...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre