September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli no ja mam tiez ten pocit, ze oktober to isti 😀

tehulka4
autor
11. sep 2008

no vidis, takze ma este aj ty predbehnes..to ja budem asi az so segrou v decembri... 😀 len ma to uz vazne naserie ked ma predbehne este aj segra, ktora ma termin 15.12..... 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli, ale hadam to nebudes nosit ako slonica

tehulka4
autor
11. sep 2008

nooo neviem...mam taky pocit, ez tusim aj ano... 😉 to vies prva sa chcem zbavit toho brucha a nejde to... 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

a kedy mas teraz dalsiu poradnu?

tehulka4
autor
11. sep 2008

no najblizsiu az v utorok...snad nejak prezijem dovtedy bez ujmy na psychickom zdravi...len ma tam asi rozdrapi ked mi dokina povie, ze este tyzden vydrzime...prd vydrzime...nech s tym volaco robi..ja uz to brucho nosit necem...ja uz cem maleho mat v naruci... 😉 a co ty?? kedy ides najblizsie??

evitkamalicka
11. sep 2008

ja idem v stredu, ale tiez by som sa tam najradsej uz nedostavila...dufam ze bude aspon nejaky pokrok, lebo ak nie tak uz budem asi doma aj stojky na hlave robit aj kadeco aby som to urychlila

tehulka4
autor
11. sep 2008

ty evit, neviem ci nam voobec nieco pomoze....ja by som tusim uz aj ten nas jarmok obetovala len aby to uz doslo...a mozno mam tak slusne vychovaneho synatora, ze ma chce nechat trochu pojarmocit a zeby sa co ja viem v nedelu vypytal von sam od seba??nooo, ktovie.. 😉

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli skus si supnut na jarmoku nejaky burciak alebo poldeci a mozno sa maly umudri 😀

tehulka4
autor
11. sep 2008

no ked bude po mne, tak myslim, ze bude skor na medovinu a ked zisti ake dobroty mu mama dava tak sa mu uz vooobec stadial nebude chciet ist... 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

ja zas moc medovinu nemusim, skor ten burciak a poldeci vobec nie

tehulka4
autor
11. sep 2008

poldeci ani ja nie...burciak zasa ja vooobec nemusim..kedysi skor tak fernetik alebo biele vinko alebo tequilu..ale to zasa len tak po troche, nieze by som chlastala od rana do vecera..ked ja na ten jarmok sa skor teskam na to jedlo a sladkosti ako na alkohol..

evitkamalicka
11. sep 2008

ja cervene vinko a na jarmoku nejaku dobru cigansku, to by som si dala hned, mnam

tehulka4
autor
11. sep 2008

no ved to ze ta ciganska, gofry, trdelnik...hmmm....no nic..prave som dotlacila broskynu, skoro som si vylomila zub na kostke, tak idem asi ja radsej spat..maly ma nejak divno tlaci, uz tam ma chudacik moj malinky strasne malo iesta...tak vam prajeme dobru nocku...

evitkamalicka
11. sep 2008

dobru nocku prajeme 🙂

liaah
12. sep 2008

jeeeeeeeeeej babulky vy ste sikulky, uz sa to tu rozbehloooo, parada , aj ja som mala zimomriavky z claudi, jaaaj, viete jak by som ja uz menila 😀 Ewulqa ja som bola vcera v tej poradni, no nedozvedela som sa nic extra, ibaze uz mam navyse 15kg, hehheheheee, prdim na to, zmerala tlak, skontrol. moc, a to je tak asi vsetko, jaaj este pocuvali malu - srdiecko.

Ale potom sme sli k primarovi Holanovi na uzv, jaaaaaaaaaaaaaaaj , tak nasa zabka je naaaadhernaaaa, dlhee prstiska ako ma Vanesska, krasny malinky nostek , plne velike pery, no kocka, ma 1400g aje uplne zdravucka aj prietoky, vsetko je jak z knihy, tak uz sa na nu tesim, odkedy som ju vcera videla, tak na nu stale myslim a uz by som ju chcela mat pri sebe. Ibaze viem ze mam este casuuuuu a casuuuuu.

Drzim vsetkym , aj sjuzocke, claudi, jurockovi, winon a vsetkym ktore sa chcete uz uz rozsypat 😀 palceky , nech vas to neboli, teda boliet to bude, ale co najmenej a nech mate len tie najkrajsie zazitky a spomienky na porod. Evitka dik ze si dala do novembroviek vediet o dalsej maminke,daj vediet ak tu uz niekto porodi, dikyyy, drzte sa kocky 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

dobre ranecko 🙂

tehulka4
autor
12. sep 2008

dobre ranko..... 😉

jeej, evitus, ty si vzdy tak skoro hore....

evitkamalicka
12. sep 2008

tehulik servus, ano vzdy, lebo moj muz by inac urcite zaspal do roboty, tak ho kazde rano este okrem budika musim vykopavat z postele spachtosa

winona24
12. sep 2008

dobrá ránko evit...nemáme zatiaľ asi žiadne správy o claudi....ja len čo so rozlepila oči,zapla počítač a so zvedavosťou zapla koníka.... 😀 😀 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

winon ja som tiez hned zapinala PC kvoli tomu

jezis musim ist na postu a tak sa mi nechce, musim ist vybrat prebalovaciu podlozku, ktoru sme este na poslednu chvilu objednali

winona24
12. sep 2008

no darmo...bol to docela silný zážitok včera...sa mi s ňou aj snívalo...

no ja musím do sprchy...na 9tu idem na uzv...tento týždeň už 3x do nemocky.... 😖 😖

evitkamalicka
12. sep 2008

idem na tu postu a potom som tu ako na koni

winon drzim palce na utz

winona24
12. sep 2008

idem aj ja.... zartím pa...

ja sa tu tiež ukážem... 😀 😀

skrecok
12. sep 2008

Dobre ranko babulky, este nic noveho o Claudi nemame? 😝

Len teraz som vstala a hned som si zapla PC. V noci som nemohla spat, stale som mala na mysli Claudi...to bol teda super zazitok.

Winoni, drzkam ti palceky, snad ti tie schody trosku pomohli. 😒

No, idem si urobit ranajky a potom som tu.

martinna78
12. sep 2008

Dobré ránko 🙂

no prisla mi sms od Claudi, ale len tolko, že vás mám všetky pozdravovať, neposiela sms-ky, lebo jej musi mangelik dobit kredit a ma aj vybity mobil a ze mangelik nám da všetko dôležité vedieť, takže tatinko Luboš čakáme na najdôležitejšie správy dnešného dňa
všetky sme veľmi nedočkavé, aj mne sa s Claudi snívalo 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

ahojte, tak som spat z posty

evitkamalicka
12. sep 2008

inac v noci som tiez nespala, som myslela na Claudi

martinna78
12. sep 2008

cau Evit, no vidim, ze vsetky to prezivame rovnako 🙂
no je to tu riadne vzruso 🙂

skrecok
12. sep 2008

ahojte, uz som tu aj s ranajkami.

este nic o Claudi? Ja si myslim, ze to uz ma za sebou... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre