September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
15. sep 2008

Ahojte kocendy, vcera som sa tu ani neukazala a vidim, ze sa to tu nejak rozrodilo 🙂

winon, moja tak si sa konecne dockala?..super, gratulujem z celeho srdiecka..a som zvedava ako sa to vsetko odohralo 😀 😀

tehulik, pozeram, ze uz aj tebe sa postastilo 🙂 blahozelaaaaaam, krasny kusisko chlapa..

No baby, ja uz som zufala, bolesti mam uz niekolko dni, vcera mi aj velmi neprijemne do toho vsetkeho tvrdlo brusko, ja som uz bola presvedcena, ze pojdeme v noci rodit..nuz a zas nic!..dokonca som sa aj dobre vyspala, mna uz porazi, ako ten nas drobec so mnou cvici ☹

evitkamalicka
15. sep 2008

slavi, ew ahojky

dudka1
15. sep 2008

Ahojte, jejda tu nas uz vela neostava, kto vcera rodil, nestiham docitat. Eweny aj ja som myslela ze v noci pojdeme a nad ranom to preslo 😒 , uvidis ze sa tam stretneme 🙂

eweny
15. sep 2008

evit, ahoj 🙂

dudka, ved to by bolo fajn 🙂

to je dnes pocasie ☹ idem si dat horucu vanu, lebo ma porazi..nejaka som podrazdenaaaaaa 😠

dudka1
15. sep 2008

Ewe vyhanas vyhanas 😀 ???? Ja idem zajtra na poradnu tak uvidim ci je najaka zmena 😒

vejinka
15. sep 2008

ahojte kocky..dnes som teda mala hnusne rano taka bolest v okolo jazvy a cele brucho hrozne bolelo...plakala som ako keby decku zobrali hracku...ani pohnut ani sadnut ani stat ani chodit..muzicek len nechapavo na mna cumel a xcel zavolat zachranku a ja som len plakala a plakala ..potom som z poslednych sil lahla do postele...a zaspala a ked som sa zobudila bolest bola prec..ako prisla tak odisla nechapem.. 😖

vejinka
15. sep 2008

muz vravel ze to kludne mohlo byt zo zmeny pocasia kedze ja na zmenu tak citlivo reagujem 😖

barbiek
15. sep 2008

tehuli gratulujem 🙂 ahoj veji

cemi
15. sep 2008

ahojte 🙂 tehulka gratulujeme a tesime sa 😀 to uz nas vela naozaj neostalo 😉 som zvedava, ktora bude posledna. alebo baby dame vsetky v jeden den?? 😀 😀 a definitivne uzavrieme tuto temu??? 😀 😀

estella
15. sep 2008

...ahojte aj ja gratulejem....aj tehul aj winone....tak ste sa konecne dockali....tehul teda aj ty mas riadneho macka....

ja som musela dnes vyradit vsetky vecicky velkosti 56 lebo Maximkovi je to male....a take tam boli krasne kusky.... ☹

vejinka
15. sep 2008

barbiek no seruuuus konecne si sa ozvala..ako??

vejinka
15. sep 2008

estel..ja mam presne opacny problem..vsetko mu je velkeeee

cemi
15. sep 2008

estella vidis to som s achcela aj ja spytat. tiez budem mat vacsie babo. takze 56 vobec nehrozi? ani na odchod z porodnice??

estella
15. sep 2008

maly ma dnes presne tyzden...ako to leti....som zvedava zajtra ako dopadneme na kontrole koli zlacke...aj sa trosku bojim ze nas vratia spat do nemocnice....pocasie nam teda nevyslo aby sme mohli naberat slniecko a zatocit tak s tou hnusnou zltackou.... ☹

barbiek
15. sep 2008

veji maly obidvaja su chori co ti poviem, zajra ideme na kontorlu som zvedava..vidim ze ty mas bolesti... ja sa cirim ok inak a erik ako

lenka.pav
15. sep 2008

jej, ahojte mamicky 🙂 . estell, ozaj su mu veci 56 male??? ty brdo. ako dobre, ze som kupila v tejto velkosti len 3 bodynka, inak len 62. ale aj tak si myslim, ze my budeme s vahou najlepsi. uz sa neviem dockat 😵
tehul, gratulujeeeeeeeeeeem. tak si sa dockala a to si si myslela, ze tu budes s nami strasit do oktobra 😀 . uz nas teda vela neostalo...

estella
15. sep 2008

veji neboj on rychlo dorastie....

cemi ja som mala pre neho na odchod 56 ale bol v tom chudacik totalne napasovany....a teraz uz 56 vobec nenavlecie...vsetko bodinka,dupacky,kosielky...vsetko male.....

cemi
15. sep 2008

vejinka ty si mala cisarsky? ta jazva je dost osemetna vec. mna doktor prezeral a povedal ze maternicu mam v mieste jazvy tenucku ako papier. tak sa trosku bijim aby sa nieco nestalo... 😒

estella
15. sep 2008

leni tak to si dobre spravila ze si toho vela nenakupila....bolo by ti to nanic....a porodu sa uz neobavaj vidis ze sa daju v pohode porodit aj velke deticky.... 😉

lenka.pav
15. sep 2008

estell, svagrinka mi poslala postou aj tie homeo, tak dufam, ze uz zajtra tu budu a budem ich uzivat. snad pomozu ako tebe. ale uz som akosi zmierena so situaciou a strach uz nemam. uz sa len velmi na maleho tesim
veji, podla mna si mala tu bolest v jazve kvoli zmene pocasia. ale urcite to nic prijemne nebolo

vejinka
15. sep 2008

estel ..aj my este mame zltacku ale prechadza..no bielko mame zlte a kvapkame do jedneho ocka lebo ho ma nejake divne tak nam pani doktorka dala kvapky

evitkamalicka
15. sep 2008

ahojte vsetky

vejinka
15. sep 2008

barbiek uuha neprijemne..dufam ze sa z toho ti dvaja rychlo dostanu..my mame sopliky..takze kazdy den odsavam neviem ci to bde ale asi tou zmenou pocasia ani malemu nerobi dobre..teraz je zababuseny v kociku a konecne zaspava..som vravela ze doma mu ciapocku nebudem davat aleje tu taka kosa ze hned rano som mu ju natiahla

evitkamalicka
15. sep 2008

cafte vsetky

vejinka
15. sep 2008

cemi no uz nebolela..ale dnes boli

barbiek
15. sep 2008

a ako casto odsavate soplik veji a kvapky ake pouzivas

estella
15. sep 2008

veji nam naordinovali koli zltacke cierne uhlie rano a vecer pol tabletky....chuda cely je cierny ked mu to davam.... 😖 ...ale aspon to spapa....

ewit ahoj...co mas nove...zmena pocasia mozno sa to uz rozbehne aj u teba....

vejinka
15. sep 2008

evit ahojcek ako sa dnes citis? 😉

lenka.pav
15. sep 2008

barbiek, z nemocnice si pamatam, ze sa sopliky vzdy odsavali podla potreby. ked sa nam zdalo, ze babo zle dycha. ale to bolo v nemocnici, doma neviem, ci to maminy robia tak isto

estella
15. sep 2008

niw ewit ale evit....ale vies koho myslim....aj ked som sa sekla... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre