September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
8. sep 2008

a to som mala ist este v stredu cvičiť, no s týmto melonom?

winona24
8. sep 2008

jooooj claudi...no veru...mala by som predsa len hodiť tú teplú vaňu.... 😀 😀

silwietta
8. sep 2008

martinka o nic si neprisla... ja som to spojila sporadnou...

sysak nam porozpraval o porode, potom bola teta z eurocordu, ktora bola podla mojho nazoru uplne trapna a keby som vahala tak ma tato prezentacia uplne odradi a potom boli este dvaja lekari z novorodeniatok, tiez strasne v pohode, prezentovali ake je dolezite prilozit babo na brusko hned po porode, ze drobci su s maminami skoro cely cas na izbe, a ze prvorade je aby sa kazda mamina rozkojila, lebo je to dolezite pre babo...

winona24
8. sep 2008

fúúúúúúúha martin...tak to je úcty hodný "náklad" 😲 😲 😲 😲 a tak isto jasný chalan... 😀 😀

martinna78
8. sep 2008

inac sranda, pred 8 rokmi mi vobec Sofi po porode neprilozili na prsnik
a dnes si mala koho na poradni?

evitkamalicka
8. sep 2008

estell gratulujem...pekny kus chlapa 😵

martinna78
8. sep 2008

dik Win, áno pri Sofi som mala krásne gulate brusko ale tiez velké 😀

miriam24
8. sep 2008

silwi,mati a co sa tyka otca pri porode - na Antolskej ... tak treba aby tiez absolvoval nejaku prednasku? dufam ze nie lebo ten moj by asi nestihal ale pri porode chce byt ...

silwietta
8. sep 2008

dnes Oravca

silwietta
8. sep 2008

mirka, vraj by mal, my sme na tom dnes boli, ale nikto nam nedal ziadne potvrdenie ze sme tam boli... takze je dolezite aby zaplatil 😉

winona24
8. sep 2008

miriam píšu ,že áno,ale že vraj to nikto nekontroluje.... 😉

silwietta
8. sep 2008

a co sa tyka jeho pritomnosti, tak si moze doniest prezuvky, ale nemusi, dostane navleky ak nebude mat, oblecenie mu daju a on na rozdiel od nas moze jest aj pit... pit moze pri tebe jest sa odporuca aby si zasiel mimo, aby nedrazdil vyhladovanu rodiacu maminu 😉

martinna78
8. sep 2008

Miri prave som nad tym aj ja dnes rozmyslala, ze to pisu na nete, ze peciatka v knizke o absolvovani prednasky by mala byt, ale tu na konovi v tej diskusii o Antolskej pisu baby, ze to netreba
no moj muz je pracovne tak vytazeny, ze by sme sa k tomu nedopracovali, musim sa popytat v piatok, ak to este stihnem

miriam24
8. sep 2008

no o tom plateni viem ... fu esteze tak lebo sa stavim ze kedze on je v tomto taka citlivka tak keby mu tam zacali opisovat porod tak by v den D niekam zdupkal ... 😉

silwietta
8. sep 2008

miri ale odporucali, aby si nieco ohladom porodu pozrel, aby nebol z toho v soku 😝 lebo inac ho poslu aby si siel zafajcit a vraj vela oteckov ide aj ked nefajcia 😀

winona24
8. sep 2008

martin Sofinka je riadna kočka... 🙂 🙂 🙂

silwietta
8. sep 2008

ale nehovorili tam nic take coho by sa mal zlaknut... skor ukludnili, ze aj tak bude sediet pri partnerkynej hlave a nebude pozerat na rodiacu sa hlavicku ako to pozname z americkych serialov 😝

winona24
8. sep 2008

no ten môj ž pri jednom pôrode bol,takže chudák vie,do čoho ide... a práve preto sa mu tam veľmi nechcelo,ale keď videl,že sama mám stres z pôrodu,tak sa zľutoval... 😀 😀 😀

miriam24
8. sep 2008

no ten moj je fajciar ale odkedy som tehu tak fajci len v robote ... proste doma vobec aby mi nesmrdel no uvidim ako to zvladne ... a pozerava ordinaciu v ruzovej zahrade ... 😀 😀 😀

eweny
8. sep 2008

ahojte kocendy 🙂 co mame nove?

martinna78
8. sep 2008

dik Win po maminke 😀 😀
no inac mojho muza pred 8 rokmi na Antolskej priamo k porodu nepustili, lebo sme rodili 3 naraz a boxy su oddelene sklom, teda aspon boli a aj ten 4 box čo bol vyhradne pre oteckov, tak ten bol tiez obsadeny, ale videl malu, ked ju čistili

terezicka
8. sep 2008

Tak som ešte dobehla aj teraz, Estella už porodila? A okrem nej ešte niekto dnes porodil? Idem pozrieť tabuľku či sú tam nové infošky

miriam24
8. sep 2008

ja mu tiez hovorim ze bude len pri mojej hlave ze behat okolo nebude ... a tiez ho podporuju aj jeho kamarati co boli pri porodoch ... ze by lutoval keby to prepasol ...

silwietta
8. sep 2008

miri pocas prvej doby porodnej ta bude podopierat ked budes behat okolo postele alebo skackat na fit lopte a potom ti bude sediet za hlavou a pomat ti ju drzat lebo ked si skrcena, tak sa vraj lepsie tlaci... to bude jeho robota 😝

winona24
8. sep 2008

martin,ale naozaj sa mi viac podobá na Teba....

no ale už vyjednával,že keď mu bude zle,tak pôjde von...no jasné,že ho tam nebudem držať,aby tam neodpadol... 😀 😀

terezicka
8. sep 2008

Silwi u vás môže byť partner aj počas prvej doby pôrodnej prítomný? U nás sa mi zdá že asi nie 😝 Viem že k pôrodu ho nepustia pokiaľ je tam viac rodičiek...

silwietta
8. sep 2008

winon, aky pohodlny... my si to povedat nemozme, tak nech to aj on vydrzi... no nie?

silwietta
8. sep 2008

terez dnes sa tak tvarili, ze hej... vraj otecko tam bude moct byt cely cas... len ked je mamina na cakacke, ze este nerodi, tak vtedy tam nema co oxidovat 😝

terezicka
8. sep 2008

Estella gratulujem k Maximovi, to bol teda pekný valibuk 🙂

winona24
8. sep 2008

silwi ja som rada,že tam ide so mnou...ved uvidím...ja viem ako mu prišlo zle,keď som krvácala v I.trimestri...bol so mnou na vyšetrení a skoro mi tam odpadol... 😀 😀 😀 ale tak možno sa prekoná....on je zlatíčko 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre