September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
10. sep 2008

Ahoj Terezicka, to je super ze si v poriadku a babatko ma uz peknu vahu 😉 . Mne porodnicka v sobotu mi povedala, ze sa mam zastavit u nej buduci tyzden. Takze najskor az o 2 tyzdne mozem rodit, teda tyzden pred terminom. No, som velmi zvedava ci dovtedy vydrzim 😅 .
A ozaj ako budes rodit?

lenka.pav
10. sep 2008

ahoj terez, ty mas akeho drobceka v brusku! tebe sa bude lahko rodit 😉 . sa mas.

eweny
10. sep 2008

a pytala som sa jej aj na to, ci zvykne este pred porodom zistovat kolko vazi babatko, ale povedala mi, ze pokial si to situacia nevyzaduje, tak nie..ze ved aj tak si musim byt tym ista, ze maly bude valibuk, ved aj ja som velka zenska 🙂

lenka.pav
10. sep 2008

ew, skvele spravy 😉 . konecne sa otvaras 😉 . sa tesis, ze? som rada, ze vsetko dobre dopadlo

winona24
10. sep 2008

lenka ešte sa dusí...to ešte dobrú hodinku....

no jasné,kedy inokedy to máš robiť... 😝 😝 😝

lenka.pav
10. sep 2008

winon, tak tomu hovorim, ze by si vrazdila pre svieckovu 😀 😀 😀 . takto do noci varit... 😝 nie je ti teplo pri sporaku?

winona24
10. sep 2008

ew tak to je super... ja zase ak neporodím do pondelku ,tak ideme na príjem... 😖 😖 😖

ale super,že u Teba to takto postupilo.... 😉 😉 😉

skrecok
10. sep 2008

Jej,super eweny ze si tak dopadla 🙂 .

winona24
10. sep 2008

lenka no neskoro som sa do toho pustila...to je pravda...nestojím pri sporáku...veď to sa v podstate robí samé...aspoň budem mať zajtra pokoj...už len urobiť knedľu....to budem robiť prvý krát,tak som zvedavá ako sa mi podarí... 😀 😀 😀 😀

terezicka
10. sep 2008

Leni ale to môj Marek keď som mu povedala hmotnosť malej, tak to skomentoval že aká je maličká a že prečo nemá 4kilá keď sa rodia aj také bábätká 😅 Tak mojaj mamina mu potom odkázala, že 4 kilové dieťa si má porodiť sám 😀 Ale potom sa priznal že len žartoval 😝

eweny
10. sep 2008

leni, jasne ze sa tesim..vsak pred tyzdnom som bola totalne znechutena, ze som zabarikadovana a krpec vysoko..konecne sa to zmenilo, hoci viem, ze tento stav moze dlho trvat..ale predsa len nieco 🙂

winon, ty teraz varis?..neboj, do pondelka porodis..uz musis 😀

winona24
10. sep 2008

terezička tak keby si ma aj ty predbehla,tak to by som sa už naozaj nehrala.... 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅

eweny
10. sep 2008

skreci, ved hej..ale stretla som sa tam z jednou pani, co aj na minulej poradni a ta odchadzala znechutena, bo minuly tyzden sa uz otvarala a dnes jej doktorka povedala, ze tam neciti ziadne otvorenie..ze by jej maly zatvoril? 🙂

lenka.pav
10. sep 2008

terez, ty teda mas doma srandistu 😀
winon, tiez som nedavno robila prvykrat domacu knedlu a veru bola dobra, mnam. zajtra alebo pozajtra sa chystam robit segesinsky a knedlu spravim tiez 😉
ew, aj ti povedala skore? alebo cm?

winona24
10. sep 2008

ew no vidíš...celý deň sa flákam a potom takto večer varím...ale ono sa to varí samé... 😀 😀 😀

winona24
10. sep 2008

leni nemám problém s kysnutým cestom...ale knedľu som ešte nerobila...ale keď sami podarili domáce parené buchty,tak sa musí aj knedľa...prúser je,že môj drahý má rád doma robené veci...rozmaznanec...ja aj rezance vaľkám doma...nekupujeme... 😀 😀 😀 😀

eweny
10. sep 2008

leni, skore mi nepovedala, len nieco o cm, ale ja som akosi v tom prekvapeni ani nezaregistrovala..a v knizke som to nenasla, zrejme to ma zapisane len v karte..

winon a co bude na veceru? 😀 😀

eweny
10. sep 2008

jeeeeeej, ako by som si dala domace rezance s makom..oooooochchch!..ja som dievcata v poslednej dobe hotova z maku 🙂

winona24
10. sep 2008

ew večera bola iná...to ja už na zajtra varím....aby som sa zajtra nemusela prdkať.... 😀 😀 😝 😝

terezicka
10. sep 2008

eweny ttam maku som sa aj ja teraz nejako rozjedla, ide mi veľmi na chuť 😉 Dnes som mala u starkej šoprle s makom a dala mi z nich aj na zajtra na obed, takže budem mať makové dni 😀
Winona no tebe doprajem aby si išla skôr ako ja, tak sa teda začni ponáhľať...A čo ti povedali dnes na poradni?

lenka.pav
10. sep 2008

moj ma tiez rad domace veci, parene buchty som v zivote nekupovala. robim len doma. najradsej plnene cucoriedkami, mnam. neboj, aj knedla sa podari 😉 . dolezite je neotvarat hrniec tych 20 min pocas parenia. inak padne. moj nastastie cestoviny nema rad, takze rezance nerobim, ale ani nekupujem 😀

lenka.pav
10. sep 2008

terez, co su to soprle? sulance?

skrecok
10. sep 2008

No, ja som mala v sobotu CS 0 😅 . Tak mozno vydrzim tie 2 tyzdne a sup rodit. Priznam sa, ze este by som nechcela rodit.

Boze, Winoni teraz varis 😅 . Ale svieckovu milujem 😝 , aj ja by som si dala.

lenka.pav
10. sep 2008

inak, winon, odkial povodne si? si mi nejaka povedoma...nie si zo stredneho slovenska???

lenka.pav
10. sep 2008

skreci, ty mas asi posledna z nas termin, ze? tak potom mas este tyzden casu najmenej. ja tiez, ale maly je dost velky, takze mi je to uz jedno, uz by sa mohol narodit

winona24
10. sep 2008

terez,že ak sa to do pondelka nepohne mám prísť na príjem....

leni ale tak priznám sa,že mne tiež viac chutia domáce veci...

bože mi robíte chute s tým makom.....wrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀

skrecok
10. sep 2008

Terezicka, hmm to musel Marek srandovat...Mne najviac tipuju, ze malicke bude mat 3400 gramov ked sa narodi, viac nie.

winona24
10. sep 2008

lenka ja som priam zo srdca stred.slovenska...z BB 🙂 🙂 🙂 🙂

eweny
10. sep 2008

winon, jasneeee..ved kto by takto neskoro jednol?..hmmm, hoci mam obrovske pohnutky navstivit chladnicku..nuz pazrava som dievcata, nic sa neda robit 😀

terezi, a to som mak vobec namala rada..a teraz?..makovnik sa musi vzdy nachadzat v spajzi, lebo bude zle..

aj moja maminka robi jedla od cesta zasadne domace..jej parene buchty su proste uzasneee..ale rezance zvykneme kupovat..

lenka.pav
10. sep 2008

winon, mne tiez. nastastie viem varit (si myslim), lebo inak by sme knedlu nemali - tu taku nepoznaju 😅 . tu maju len taku zemlovu alebo zemiakove a tie mi nechutia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre