September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

slavica2
12. sep 2008

ja vam uz baby ani neviem, beham po konikovi, kde pisu mamicky o vetroch babetiek a vidim, ze je to dost caste, asi sa treba obrnit trpezlivostou a cakat....

martinna78
12. sep 2008

Skreci diky
Slavi, tak drzime palceky nech sa to polepsi to travenie u teba, nech malinku neboli brusko, nech mas vela vela dobreho mliecka pre nu, urcite vela zavisi aj od psychiky a fakt treba byt trpezlivy, nevzdavaj to, mysli pozitivne, bude dobre

no idem si aj ja umyt vlasy a niečo porobit, ale budem priebezne kontrolovat, ci sa tu ukaze Claudinkin mangelik

klaudinka21
12. sep 2008

dobre ranko to co sa deje,zeby claudinka rodila????

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi ano claudinka uz to ma za sebou, vecer jej odtiekla voda

klaudinka21
12. sep 2008

dooo prdky a kde je jej mangel?? chcem vediet podrobnosti, tak takto ma mrska opustila 😀 😀 😀 no parada este sme si vecer pisali sms a asi som ju navnadila,,,jeeeee moja zlata aka som z toho vytukana 😀 ja mam dnes poradnu tak som zvedava do kedy to budem tahat ja...ale kedze dnes porodila tak sa mi vianoce uvolnili a mozem ich prebrat za nu:O))))) 😀 😀 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi no ved my vsetky netrpezlivo cakame kedy sa jej manzelik ukaze

klaudinka21
12. sep 2008

a kedy porodila? v noci niekedy???jeezis ja som ale netrpezliva teraz... ktovie ci ho zastihnem tu ci tu este budem tak mu napiste aj za mna potom dobre??? 😎 😎 😎 😵 😵 😵

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi netusim, to nikto nevie, voda jej tusim odtiekla niekedy okolo deviatej vecer alebo tak nejako

skrecok
12. sep 2008

Urcite je unaveny zo vsetkeho co sa udialo vcera tak nahle, ked stale nepise. 😀

Klaudinka, precitaj si vcerajsie prispevky o Claudi...Normalne to bolo ako v priamom prenose 😅 . To bolo super, este takto som silno neprezivala 😀 .

dudka1
12. sep 2008

Ahojte, tak Claudi to uz ma za sebou - gratulujem idem chytro docitat 🙂

klaudinka21
12. sep 2008

jeemine uz som si to precitala...waaaaau parada...no myslim na nu aj ked jej to uz teraz asi nepomoze...moja sparing partnerka ma opustila 😀 😀 😀 😀 😀 som zvedava na mrnusika 😀 😀

jahodka85
12. sep 2008

ahojte, mam info o Silwiete:

ze jej odtiakla plodova voda, tak isli vnoci do nemocky. neskor jej zacali kontrakcie. davali ju na monitor a nieco sa im nepozdavalo. ze divne hodnoty im ukazovali. tak jej vymenili monitor a bolo to to iste. tak jej rychlo museli urobit cisarsky. a nakoniec sa zistilo, ze maly mal omotanu pupocnikovu snuru. a trochu sa pridusil. ale uz je vsetko vporiadku a ma ho pri sebe. je hrozne zlaty.

urcite vam sama potom napise viac 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

dala som tu podlozku do albumu

barbiek
12. sep 2008

gratulujeme aj silwiete aj claudinke

jahodka85
12. sep 2008

takze oprava. Miska este nema pri sebe. len jej ho nosia prikladat. ale inak je ok. ze bol len 2 hodinky v inkubatore, ked sa narodil. to byva standard. ze ju trochu zacala jazva pobolievat. ale uz jej dali lieky na bolest. je sama na izbe. vsetci su na nu mili. a dali jej aspon radio na izbu. a vahu ma misko 3070g! nie 3700g. ze to diktovala manzelovi cez telefon a asi ju zle pochopil. a ze je riadne donoseny.

momoyka
12. sep 2008

ahojte,
blahozelaaaaaame zo srdiecka silwi aj claudinke, nech su zdravucke aj s miminkami

dudka1
12. sep 2008

No krasne sa to rozbehlo, Silwieta gratulujem aj tebe nech ste obaja zdravucki 🙂

klaudinka21
12. sep 2008

johodka tak jej povedz ze jej gratulujeme a malemu vela zdravicka a teda aj jej:O)))))a pozdravujeme maminku:O)))))))))

klaudinka21
12. sep 2008

no bay idem sa ja pripravit este ususit hlavu a taak, majte sa zatial a napisem potom:O))) paaaa

klaudinka21
12. sep 2008

teda baby som chcela napisat 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi pa a drzim palec

skrecok
12. sep 2008

Dakujeme jahodka za info o Silwi, takze preto tak nahle a necakane porodila. Ale ma velmi tesi, ze nakoniec vsetko dobre dopadlo a vsetci su zdravucki. Srdecne jej blahozelam. 😵

skrecok
12. sep 2008

Pa Klaudi a drzim ti palceky.

martinna78
12. sep 2008

no tak aspon info o Silwinke máme
jahodka odkaz jej, ze ju pozdravujeme a zelame skore zotavenie a vela vela mliečka 🙂

zabavka
12. sep 2008

Prosím vás, môže plodová voda odtekať aj potroške?A akej je farby, je vždy priehladná?

skrecok
12. sep 2008

Zabavka, ja neviem. Este mne neodisla ani zatka. Mrzi ma, ze ti neviem pomoct. ☹

natasa8
12. sep 2008

silwi... gratulujem k zdravemu chlapcekovi 😵 😵

zabavka... polodova voda moze odtekat aj po troske, neviem ci je vzdy priehladna, ale ak obsahuje smolku (babatko sa do nej vykakalo), tak je do zelena.
Ak sa ti nieco nezda, chod radsej do nemocnice. Ak to nic nie je, tak povedia ze je vsetko ok a poslu ta domov 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

idem sa natiahnut, dufam ze ked sem potom pridem uz tu budu cerstve info o claudi

momoyka
12. sep 2008

ja idem dnes prvykrat do nemocky na poradnu, som zvedava co tam bude...

natasa8
12. sep 2008

momo... drzim palce 😉
Ja som bola tiez prvy krat v utorok a bolo to v pohode. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre