September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
12. sep 2008

No, idem nieco porobit, od rana som sa neodlepila od PC 😅 . Este sa tu ukazem.

Zabavka, dufam ze to je len zatka. Keby to bola plodovka, tak hmm....Drzim ti palce. 😉

zabavka
12. sep 2008

skrecok ďakujem, si zlatá.Ja už tiež idem, ale nie niečo robiť, skôr sa natiahnuť.Všeetko ma bolí.. 😒 papa

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitkamalicka
12. sep 2008

ziza okrem silwi a claudi zatial nikto

winona24
12. sep 2008

ahojte dámy.len som sem nakukla...konečne som sa chytila žehliť...musím to dnes zmáknuť,nech to na mňa nečaká kým sa vrátim z pôrodnice... 😀 😀 😀 😀

winona24
12. sep 2008

hlavne som bola zvedavá,či nepísal claudinkin manželík.... 🙂 🙂 🙂

zuzana1710
12. sep 2008

jeeej nasa mala claudinka je uz maminka???tak claudi,ja ti z celeho srdca gratulujem a malicky nech je dobrucky,zdravucky a nech vela papa mliecka... 😉 jeeee ja sa taaak tesim.... 🙂 🙂 🙂 a zacla presne ako ja..puknutie a veeela plodovej vody..presne to som mala aj ja..tak nech sa rychlo zotavis a ukazes nam drobca.,..jupiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
12. sep 2008

dnes tu je nejak mrtvo, vsetky asi oddychuju alebo papaju alebo rodia 🙂

klaudinka21
12. sep 2008

ahojtee, no tak such puch nie som ani otvorena ani nic.... mala sa nechysta 😖 kontrolu dalsiu ma az v paitok na buduci tyzden,ale chvalabohu krvne testy v poriadku,kultivacia n poriadku aj ten tlak sa zacina upravovat ale lieky mam stale brat..tak aspon nieco co ma potesilo..aj doky ma pochvalil ze pekne saty, pekne brusko co viacej mozem chciet´? 😀 😀 zlaty...na jarmok ma pustil ale nemozem si dat burcak to mi zakazal 😀 ako keby mi to nebolo jasne 😀

nepisal este nic???

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi este nic, ale claudinka posielala sms...malinky sa narodil 4:20, ma 4040g a 52cm 😵

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi ale buduci piatok uz budes po termine, tak hadam s tebou uz nieco budu robit ak dovtedy neporodis

klaudinka21
12. sep 2008

evit no neviem prenasat sa moze do toho 42tt tak hadam ma nenechaju tak dlho cakat.mna vystrie ved teraz som si nasla od claudinky sms.som ale trubka, no pekne slusny valibuk,teda mala co robit aby vytlacila 😀 😀 juuj al emusi byt krasny uz by som ho chcela vidiet.som zvedava 😀 😀 idem sa aj ja vystriet trosku lebo ma rozrypal zase raz:O)))

evitkamalicka
12. sep 2008

klaudi len si pekne oddychni, aj ja idem na chvilu

klaudinka21
12. sep 2008

oka vecer sa citame ak ma samozrejme neopustis aj ty:O)))

ollako
12. sep 2008

Ahojte babule, ja sa tiez velmi tesim a gratulujem claudi a silwi k babatkam, uz to maju za sebou... Ja som bola dnes v poradni a presne ako ty klaudinka stale zatvorena, nic sa nedeje, malemu sa nechce, ale nevadi, stale mam teda nadej, ze to bude toho 15.9. teda na vyrocie svadby.... 😀
dr. mi kazal prist buduci piatok, ak do vtedy nic a potom si ma tam aj nechaju... 😉 Tak uvidime...
Alebo tu budem strasit do decembra 😒 😒

juzinka
12. sep 2008

Ahojte, tehulôčky, prišla som sa pozrieť kto je ešte 2 v1 a ešte Vás je dosť , tak Vám držím palčeky, aby ste to už mali čím skôr za sebou a všetkým novým maminkám srdečne blahoželááám. 😵 😵 😵

evitkamalicka
12. sep 2008

juzi ahojky...ako sa mate?

juzinka
12. sep 2008

evitka ahoj máme sa fajn máme už režim, takže všetko zvládam zatiaľ super a ty ako ešte stále nič?

evitkamalicka
12. sep 2008

ja este nic, nakoniec z toho terminu 15.9. asi predsalen bude az ten druhy 27.9., lebo tento tyzden na poradni ziadna zmena oproti minulemu 😒

juzinka
12. sep 2008

aj tak to už máš za pár 😉 čoskoro budeš na bruško už len spomínať

evitkamalicka
12. sep 2008

no ved hadam sa maly rozhodne skor, brusko mi je uz velmi na pritaz

juzinka
12. sep 2008

to ti verím veď aj ja som ho už mala plné zuby a teraz mi je niekedy aj smutno za ním 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

mne ani za samotnym bruskom smutno nebude, skor za tymi pohybmi v nom

winona24
12. sep 2008

konečne dožehlené...fuj mám dosť...spotila som sa ako blázon....a chrbát ma bolí ako koňa...ale už to mám z krku...

takže ako pozerám,tu nič nové....

klaudi tak dlho Ťa nenechajú čakať... 😉 😉 😉

evitkamalicka
12. sep 2008

mame stikutku 😀

winona24
12. sep 2008

to už moja malá dávno nemala...ale jeden čas niekoľkokrát denne... 🙂 🙂 🙂

winona24
12. sep 2008

idem kuk čekáme miminko...idem odrodiť s ďalšou babou 😀 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

moj praveze pred tym nemaval a teraz ma dost casto

winona24
12. sep 2008

za takých 20 min.som späť...

evit to je sranda ...naskakuje celé bruško.... 😀 😀

evitkamalicka
12. sep 2008

veru naskakuje 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre