September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

katkausko
14. sep 2008

estell malámala v pondelok hodnoty 297 a to nad 300 už poškodzuje nervový systém..mozog 😠 Ale spadli sme na 240.. inak normál je 90..a to máme fakt ďaleko 😒

estella
14. sep 2008

katka maly mal vcera 256 tak nas pustili lebo v piatok mal 250 a to nas nepustili ale kedze sa mu to vcera nezvisilo ale ostalo skoro na tej istej urovni tak nas prepustilis tym ze slnit sa....no ale da sa to.........bez slnka....teraz by sa mi to slnko tak hodilo.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....slniecko zasviet.... 🙂 🙂 🙂 🙂

estella
14. sep 2008

katka a kde s nou chodis na kontroli..?

terezicka
14. sep 2008

Ahojte kočky, tak ako ide víkend? My sme boli včera na svadbe ale už som nevládala poriadne ani tancovať, ani sa mi nohy nejako nechceli chytať do rytmu 😅 A v noci som veľmi zle spala, 4 hodiny v kuse ma boleli kríže, sem tam do toho aj bruško a raz sa mi stalo že som naraz chytila kŕč do lýtka a ešte aj bolesť bruška a krížov 😕 Tak som bola z toho aj v šoku, ebo som nevedela čo skôr od radosti 😝

barbiek
14. sep 2008

ahojte baby

terezicka
14. sep 2008

Ahoj Barbiek a kdeže máš fotku?

zuzana1710
14. sep 2008

estell,mne nic nebolo po epi..ani hlava ma nebolela..a to som bola bleda jak stena,lebo som stratila vela krvi...len ked som sa postavila,tak som bola slaba jak macalka a hned som sa musela posadit...inak nic... 😉

zuzana1710
14. sep 2008

ako to viete,ze kolk0o ma tych hodnot ci co to je??ja idem kuk do knizky ci to tam nema mala napisane,ked nas prepustali domov z porodnice...

barbiek
14. sep 2008

vidim ze rozoberate zltacku, ja neviem ako mam zistit ci ju moja mala este ma alebo nie, ked je taka snedsia 😕

terezi pridam 🙂

terezicka
14. sep 2008

A to nepvoedia v nemocke či má bábätko žltačku alebo nie?

ollako
14. sep 2008

Ahojte babulky, tak uz vas je tu dost, co mate starosti s vasim drobcekmi, uz aj ja chcem byt medzi vami. 😉 , ale mojmu drobcovi sa nejak nechce... tak som chcela, aby sa narodil 15.9., lebo vtedy mame vyrocie svadby.. ale clovek mieni, zivot meni... 😀
tehulka, ty uz mas aspone nejake bolesti, ja stale nic

barbiek
14. sep 2008

no mne povedali ze mala ma ztacku ale ze v norme a viac neviema ked sme boli prvy krat u pediatricky povedala, ze mala nema silnu zltakcu ale hodnoty neviem

terezicka
14. sep 2008

Ollako a ako vieš že neporodíš? Veď ešte máš na to celý zajtrajší deň 😉
A ja by som inak teiž už chcela rodiť, od dnešného dňa som na to pripravená, aspoň myslím... 😨

zuzana1710
14. sep 2008

barbi,tak to neviem ani ja rozoznat..ale asi si to len namyslam..kedze sa to tu zacaslo rozoberat,tak hned som ju zacala kontrolovat a asi to naozaj bude len namyslanie... 😒

terez,mne len povedali,ze je zltsia,ale ze je to normalne..nic viac..

zuzana1710
14. sep 2008

jak tak pozeram do tych papierov,ale som z tych skratiek a cisiel madar v kukurici...akurat som zistila,ze mala ma uplne inu krvnu skupinu ako ja a ako jej biochrapun... 😉 nic ine som tam nevycitala 😖

barbiek
14. sep 2008

zuzi mala je prekrasna 🙂 , trochu som znervoznela ci aj my nemame

ollako
14. sep 2008

terez, ved neviem, ci to bude zajtra, ale vobec to tak nevyzera...ale dnes vecer este skusim horucu vanu a sex 😀 a mozno to nieco spravi, aj lekar povedal, ze manzel by ,mal robit drobcovi cesticku 😀

terezicka
14. sep 2008

Ollako aj ja sa chystám na večer vo dvojici 😀 A potom kúpeľ neviem ale aspoň takú teplejšiu sprchu si chcem dať...A teraz sa chystáme ešte na prechádzku na takú dlhšiu tak možno aj to pomôže...
A už sa otváraš? Ja ešte nie, ale podľa tehu knižky sa mi skracuje krčok takže pomaly som asi na dobrej ceste...A ešte tie nočné bolesti... 😝

zuzana1710
14. sep 2008

barbi,dakujem..aj tvoja je zlata,.niekedy mam pocit,ze sa na seba vsetky babatka podobaju...aj katkausko co mala fotku malinkej,tak som kukala na nu asi 5 minut a stale sa mi zdala,ze je presne ako moja mala... 😀 😀 😀 vsetky deticky su krasne 😉

barbiek
14. sep 2008

ano vsetky su prekrasne a gratulujem k vsetkym novopecenym maminkam

ollako
14. sep 2008

terez, Dr mi v piatok povedal, velmi humorne prirovnanie, ale som si to nezapamatala, vraj som zavreta ako neviem co, ale bolo to vtipne...aj ked ta infoska ma nepotesila 😒

terezicka
14. sep 2008

Ollako ale to ešte neznamená že nemôžeš do zajtra porodiť 🙂
Baby a pribudli nám tu od piatku nejaké nové mamičky? 😕

ollako
14. sep 2008

ja este stale dufam, ze ma to chyti, co nevidiet... brala by som keby ma to chyti aj hned, ale trpezlivost ruze prinasa, hadam malinky vie preco sa tam zdrziava 🙂 o novych maminkach neviem...

terezicka
14. sep 2008

Ollako to máš pravdu že drobec vie prečo je ešte v brušku 😉 Ale ja by som to tiež brala aj hneď...Ale najviac si prajem aby ma to nechytilo keď budem sama doma cez noc - manžel robí na služby...Dúfam že aspoň toto mi vyjde a nebudem musieť v noci budiť svokra alebo sesternicinho muža...

ollako
14. sep 2008

moj muzik, pracuje v Prahe, ale cely september ma volno, ze keby nieco, lebu chce byt pri porode.. dufam, ze do vtedy porodim, dufam,ze si s drobcom nejaky cas uzije 😀

terezicka
14. sep 2008

No dobre ideme my na tú prechádzku a potom si budeme spríjemnňovať večer - a manžel o tom ešte nevie 😀 Aj keď si myslím že tuší čo ho čaká 😀

ollako
14. sep 2008

no myslim, ze take sprijemnovanie neodmietne 😀 , tak pa

estella
14. sep 2008

zuzi ja viem tie hodnoty preto ze mu ich merali....kazdy den bola u kazdeho babtka merana hodnota bilirubinu..ked bola nad 200 brala sa krv a maly mal nad 200....pred tym mal okolo 120-140 to bolo v pohode ale posledni den mu takto vyskocila....a koli tomu ze to nemal v poriadku ked sme odchadzali sa musime este vratit na kontrolu....ked to vase babatka mali v pohode pri odchode nemate sa preco obavat....inak by vas asi tiez nepustili domnov.....

klaudinka21
14. sep 2008

ahojte babulky som sa zastavila pozdravit aspon aby ste si nahodou nemysleli ze som sla rodit, nie nie, kdeze, nasa mala nas ma na haku a pokne si hovie v domceku 😀 mame dake nove mamicky?

natasa8
14. sep 2008

ahojte....prajem peknu nedelu 😉 Ja sa hlasim este v celku...
tehulka... tak sa to nakoniec rozbehlo alebo to bol len plany poplach? som straaaaaasne zvedava 😅

Vcera sme boli v nakupnom centre a mna tak straaaaasne rezalo zospodu, ze mi az skoro slzy vyskocili. A cely den som behala na zachod, stale som mala pocit ze mi treba ist bud na malu alebo velku.. a nic 😅
Rano o pol stvrtej som mala zase poslickov ako hrom, tvrdlo brucho a dost silne bolesti v krizoch.... ale nakoniec z toho nic nebolo a dnes sa zase citim OK. 😠

Neviem naco mavam stale tych poslickov.. ked babo nikde 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre