September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi ja uz tiez veci nefotim

klaudinka21
16. sep 2008

noo ja tiez chodim kazdu noc a je mi divne ze dnes som nebola a tolko som cez den vypila,ale ja ked raz vstanem tak to je potom zase problem zaspat ...ja to mam zase naopak skreci.......

evitkamalicka
16. sep 2008

u mna je tiez problem zaspat ked idem v noci na WC 😠

klaudinka21
16. sep 2008

evit zee, to uz cloveka az tak nebavi,ako pred tym ked sme boli nadsene co sme si vsetko pokupili pre mimina a teraz to uz nie je take....
,mne uz zo vsetkeho tak harasi ze rozmyslam uz nad skolou 😀 😀

skrecok
16. sep 2008

Ani ja, a to sme len teraz dostali plno veci.... 😅

Pekne, vevericka 😀

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi aj tak ten album s vecickami vymazem ked sa maly narodi a budu tam jeho fotky 😀

klaudinka21
16. sep 2008

keby som sla po tme na wc tak by sa to este mozno dalo, ze by ma az tak neprebralo ale ked si zapalim a vrazim sveto do oci tak smola, a po tme by som postupala po psovich hrackach takze bez svetla ani netrafim na wc 😠 😒

klaudinka21
16. sep 2008

noo mile to je ,ze vevericka 😎 😎
no presne tak ja som si spravila aj tri albumy ale radsej potom nahradim detskymi oftkami, juuj baby dako prskam dneska 😎 aj vcera sa mi plnil nos dufam ze nebudem chora teraz na koniec do kelu.... 😠

evitkamalicka
16. sep 2008

idem si troska podriemat, toto pocasie je hrozne...potom sa ozvem

klaudinka21
16. sep 2008

oka tak prijemne driemanie:O))paaaa
ja si idem umyt hlavu lebo clovek nikdy nevieee 😀 😀

skrecok
16. sep 2008

Ked sa narodi malicke, minimalne 2x za tyzden budem fotit malicke 😵 .
Ja uz bezproblemov trafim na WCko aj poslepiacky, len musim vediet kde lezi psik (v poslednom case spava s nami 😕 ).
Veru, vonku je hnusne a este som chcela prat a susit vonku 😖 .
Klaudi, daj si teply caj a oddychuj, aby si neochorela.

Prave som dojedla ranajky, joooj tak som sa najedla a pojdem sa nachvilu natiahnut...mala by som trosku upratovat a potom si pozriem nejaky film na DVD.

skrecok
16. sep 2008

Mas pravdu, Klaudi...Aj ja by som si mala dnes umyt hlavu 😀 . 😉

natasa8
16. sep 2008

ahojte dievcata.... tak ja sa hlasim doma s poradne....

natrafila som na "uzasneho" doktora, podla ktoreho neporodim ani za dva tyzdne ..... 😠
A na zaklade toho, ze som mala nepravidelnu menstruaciu a mam mensie babo zahlasil, ze mozno ani nie som v 39 tt ale o dva tyzdne pozadu. 😠 ...... ale kedze ja viem presne, kedy sa nam nasa mala princezna podarila, tak si z jeho reci vela nerobim 😀

Dnes som mala prisernu noc... zase som sa o pol 4 zobudila na bolesti .. tentokrat to nepreslo, tak som o siestej vstala a isla upratovat kuchynu. Nakoniec som este sla do sprchy a potom to konecne preslo. Ale nejak ma boli chrbat.... 😒

Idem si troska lahnut .... mozno sa mi podari zaspat... 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

tak zo spania nebude nic, nejako sa mi nedari zaspat

terezicka
16. sep 2008

Ahojte, tak pomohol niekomu ten spln k pôrodu??? 😅 Mne teda nie, ja som spala ako bábätko s výnimkou 2x keď som išla na wc-ko...Asi mi to moje malé dieťatko chcelo naznačiť, že mi teraz dáva pár nocí kľudný spánok a potom sa mám na čo tešiť keď sa narodí 😕

evitkamalicka
16. sep 2008

ja som sice nespala bohvieako ale k porodu mi ten spln tiez nepomohol

terezicka
16. sep 2008

Evit tak už len skúšať ten sex 😀 veď mne dnes príde marek domov, tak uvidíme či sa nám so sexom podarí niečo dosiahnuť 😀

kajkas
16. sep 2008

Ahojte, jej, gratulujem vsetkym mamickam, uz sa to tu pekne rozbehlo... 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

terez no ja sex az zajtra po poradni, aby nahodou dr. nenasiel nejakych zatulancov pri vysetreni 😀 😀 😀

terezicka
16. sep 2008

Evit ja idem síce tiež zajtra na poradňu, ale chcem ešte dnes večer aby som potom počula dobré správy od môjho dr 😀 Také typu že sa otváram a tak 😀 Minule sme mali teiž večer pred poradňou a nevravel nič 😕

kajkas
16. sep 2008

evitkamalicka, terezicka 🙂 ako sa citite babule? vidim, ze kujete plany ako popohnat drobcov... 😉 😀 baby poriadne si uzivajte, ze mozete cokolvek zjest, ja by som teraz vrazdila za kusok cokolady... 😀

evitkamalicka
16. sep 2008

terez my sme vcera a predvcerom, tak som zvedava ci som otvorena viac ako naposledy

kajkas, ja budem normalne skusat jest vsetko, az ked budem vidiet ze malemu to nerobi dobre, tak potom to jest nebudem

kajkas
16. sep 2008

evitkamalicka ved ano, ja ale ked vidim Janka ako ho boli brusko, ked nieco neopatrne zjem, tak uz nechcem experimentovat... ale snad Vy nebudete mat ziadne problemy s bruskom, kazde babatko je ine... 😉

terezicka
16. sep 2008

Evit no môj Marek robí na služby takže ja si veľmi vyberať nemôžem...Ale teraz bude doma až do soboty rána, takže možno predsa len neičo popoženieme 😀
Kajkas o čokoláde mi ani nevrav, minule som doslova "zožrala" celý dezert 😲

evitkamalicka
16. sep 2008

kajkas, ale zo zaciatku taky prvy mesiac asi nebudem tiez papat vsetko

ja by som bez cokolady nevydrzala, ale budem musiet ak bude treba

martinna78
16. sep 2008

Ahojte 🙂
srdecna gratulacia Sjuzocke k Matiasovi, tak sa dockala aj ona 🙂
Tak sa pekne stretne s Winonou. No Natasi co myslis, stretneme sa tam aj my?

No mne je uz trosku lepsie, ale mam dost hnusny kasel, bola som aj ja dnes na Antolskej na krv a potom som chcela ist mojej praktickej doktorke, ktoru mam tiez v Blave, ale zrovna od dnes ma 2 tyzdne dovolenku, preco by som nemala taku smolu a zastupujuci lekar bol uplne inde ako ma ona ordinaciu, tak tam sa mi veru nechcelo trepat. Dufam, kym sa maly narodi, budem na tom uz dobre
😝
Inac ja uz ani teraz radsej nejem cokoladu ani take alergeny, by sa uz nemalo takto pred porodom.

A drzim palceky dnes aj Zanin, Evus a Jasminke.

evitkamalicka
16. sep 2008

mati ahoj

martinna78
16. sep 2008

ahojcek 🙂 😉

evitkamalicka
16. sep 2008

tak ako?

martinna78
16. sep 2008

To mame počasie čo? Rano bolo 9 stupnov 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre