September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
16. sep 2008

Martinka, kludne mozes dat aj normalny sprej na nadchu...Porodnicka mi povedala, ze kludne si uz mozem dat lieky, ked som jej povedala ze mam velke problemy so zahou. Dietatku by uz nemalo uskodit 😉 .

martinna78
16. sep 2008

diky skreci, aj mna dost casto este pali zaha

evitkamalicka
16. sep 2008

mna pali zaha na etapy, tak ze 3 dni pali az boli jak slak a potom 3 dni nic

klaudinka21
16. sep 2008

ahojte,tak sme tu??? mna tiez pali zaha,ale vacsinou vecer ked nieco zjem po siestej tak vtedy je to jasne ze s tym budem mat zase problemy,ked po siestej nic nezjem tak je to oka, no ale vydrzte nejest ked ste hladne.... 🙄

natasa8
16. sep 2008

ahojte 🙂

evitkamalicka
16. sep 2008

kocky tak som citala v inej teme ze evus to uz ma za sebou, maly Misko ma 3750g a 51cm 😵

klaudinka21
16. sep 2008

ahooj natasi, ako?

martinna78
16. sep 2008

mna zacne palit, ked si dam nieco sladke, nejaku maskrtku
Ahoj Natasi 🙂 koho si mala dnes na poradni?

cemi
16. sep 2008

ahojte 🙂 mala spi, tak mam chvilku. vcera ma chytili obavy, ci mam vsetko prichystane pre maleho, pretozetaketo ochladenie...neviem ci mam dost teplych veci a ani neviem ze aku velkost treba. a to budem uz druhykrat mamou... 🙂 vooobec si to nepamatam ako to bolo 😵

natasa8
16. sep 2008

aj ja sa pridavam ... tiez ma pali zaha .... cele tehotenstvo som bola v pohode a teraz ma zacala palit 😠

martinka.. super ze ti je uz lepsie 🙂 dufam ze sa nakoniec v tej antolskej stretneme 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

jeeezis tak uz to ma za sebou??? gratulujem k miminku, hmm pekne miery 🙂

cemi
16. sep 2008

gratulujeme evuse, dalsi riadny chlapisko 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

ahoj cemi,ale bud v klidku,ja si tiez lamem hlavu s tym co malej zobrat a ci mam zobrat jeden alebo dva svetriky, no fakt neviem ale spytam sa sestriciek co je najlepsie doniest hadam nebudu ufrflane a poradia 😅

martinna78
16. sep 2008

Cemi, Klaudi ahojte 🙂
juj dalsie babatko na svete, Evus srdecna gratulacia 🙂 no fakt sami valibuci sa tu rodia 😉 uz len nasi chybaju

klaudinka21
16. sep 2008

jaaaj matka ked hovoris o tych saldkostiach jaaaj hmm dala by som si nieco.... 😅 😕

evitkamalicka
16. sep 2008

ja urcite zoberiem malemu teplu mikinku a samozrejme aj deku

natasa8
16. sep 2008

martinka... mala som dr. Janaca... 😝 Minule som natrafila na Rosemberga a ten mi teda sedel viac...

klaudinka... no neni to nic moc ☹ zase som mala zlu noc, takze som nevyspata a dnes ma boli dost chrbat...

cemi... tak ja som z toho tiez uplny jelen, co budem malej obliekat... na zaciatok sa dost spolieham na perinky...

klaudinka21
16. sep 2008

ja myslim ze by sa patrilo priniest uz aj nejake dievcatkoooo 😎 😎 😎 😵

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi ja som si prave dala kavicku s keksikom 😅

natasa8
16. sep 2008

evus... gratulujeeeeeeem 🙂 😉 😵

felixko
16. sep 2008

áááhojte. práve som sa dozvedela, že monnika (TP mala 25.sept.) včera večer porodila chlapčeka.
nám sa stále nechce na svet. ale už mi začína poriadne v intervaloch tvrdnúť bruško, nebolí to, len cítim, že mi poriadne stuhne.

evitkamalicka
16. sep 2008

felixko ze monike gratulujeme

klaudinka21
16. sep 2008

natasa no sice aj mna boli cely chrbat,ale mozem sa ppochvalit ze po dllllhom case som spala celu noc a dokonca ani curat som nebola a rano som vstala super vyspata,takze dnes som to mala paraden vybavene:O))))

natasa8
16. sep 2008

monnika... gatulujeeeem 🙂 😉 😵

takze ten spln mal predsa len na niekoho vplyv 😉

cemi
16. sep 2008

mate nakupene aj pancusky?? vaham ci ich kupit alebo nie, ci nebude stacit ked bude riadne zababuseny. pancusky mi pridu take nepohodlne pre take male babo...neviem neviem.

evitkamalicka
16. sep 2008

cemi ja som tiez zatial pancusky nekupovala, tiez mi to pride dost nepohodlne pre take malinke

klaudinka21
16. sep 2008

iiiiii evit cakaj idem si aj ja dat:O))))mnaam dobry napad......
monike gratulujem aj ja a dalsi chlap na svete 😀 😀

martinna78
16. sep 2008

Natasi, dufam, ze sa stretneme,neutec mi tam, ved aj termin mame rovnaky, teda je to sice moj druhy termin, ale uz sa k nemu priklana aj porodnik

Cemi ja som Sofi mala v septembri, no von sme zacali chodit az v oktobri, a ked bolo chladno, tak veru uz aj prechodny overalik sa zisiel, hlavne bodynka s dlhym rukavom, dupky, overaliky, svetriky a ja chystam vsetko uz od 62, dokonca overalik co sa pamatam, ze Sofi mala 62 tak hned bol maly, tak radsej vacsi

felixko
16. sep 2008

ja som o pančuškách pre bábo ani nerozmýšlala, ak bude treba, zabehne niekto kúpiť.

cemi
16. sep 2008

felixko ze gratulujeme monike. to uz nas naozaj vela neostava. mne tiez tvrdne brucho dost casto, ale na porod to este nevyzera. ja si pekne pockam este tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre