September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

natasa8
16. sep 2008

cemi... ja mam zatial pancusky jedny, lebo mam aj par nohavic bez spodku (teda nie dupky).... a este zo dve planujem dokupit.... neviete ci maju nejake v Tescu?

skrecok
16. sep 2008

Jeeeeeej! Evus, srdecne gratulujem. Pekny valibuk... 😵

Inak my mame zimnu zavinovacku do autosedacky, snad bude stacit 😕 . Mame aj ciapocku, ponozky, rukavicky.

felixko
16. sep 2008

nechce sa mi čítať dozadu Tehu a Claudinka to už majú za sebou?

evitkamalicka
16. sep 2008

felixko hej uz to maju za sebou a aj silwi

klaudinka21
16. sep 2008

noo keksik nemam ale mam nejake kupelne oblatky cokoladove tak to postaci a kavicka uz buble 😀

cemi
16. sep 2008

dakujem za rady 🙂 uz ma taka panika chyta, ci je o vsetko postarane. za tyzden sa stahujeme, vsetko nam to vyslo naraz, tak nerada by som bola ak by nieco chybalo. navyse to vyzera ze ked prideme z porodnice, budeme same. manzel si nemoze zobrat tolko dovolenky.

felixko
16. sep 2008

ja im tak závidím, že to už majú za sebou. síce to bude "fuška" ale prijala by som aj hneď, keby som začala rodiť. ja ešte stále priberám. hádam každý deň pol kg navyše..

evitkamalicka
16. sep 2008

ja uz nepriberam, uz sa mi to zastavilo

cemi
16. sep 2008

aj mne sa to chvalabohu zastavilo 🙂

felixko
16. sep 2008

ja som sa dlho držala + 12kg. a zrazu je to 17 a vidím, že keď budem takto jesť, tak to ešte stihnem nabrať aj do tých 20. už sa cítim ako torpédo. ešte sa aj zmenilo počasie, takže musím stále nosiť jedny nohavice a sveter.

inak, všetkým naokolo je zima, len mne je teplo. 😀 😀 😀

cemi
16. sep 2008

felixko aj mne je teplo a vsetci mrznu 🙂 ma to predsa len svoje vyhody 😀 ja som pribrala 2Okg. ale dufam ze 10 necham v porodnici.

klaudinka21
16. sep 2008

aj ja chceeem aby sa mi to zastavilooo,sice to najde tak rapidne hore ako do teraz ale aj tak este to kilo dve ide...aaach jaaj, inak tie pancusky pojdem aj ja kupit lebo mam tiez dost taky dupiek bez noziciek,sice mam aj gatky kupene ale pancusky lepsie zahreju:O)))
no kavicka hotove tak evit cin cin 😀 😀

natasa8
16. sep 2008

....no ja som sa dnes rano odvazila a zistila som, ze mam o kilo a pol menej ako minuly tyzden... 😒 divne, nie?

martinka, no podla doktora ti urcite neuteciem 😀 On mi povedal ze podla neho neporodim ani o dva tyzdne.... mudrlant 😀
A to som mala dnes rano take silne bolesti, ze som si myslela ze pre istotu hodim do auta aj tasku do porodnice... 😅

evitkamalicka
16. sep 2008

klaudi cin cin 😀

klaudinka21
16. sep 2008

felixko ked sa budes citit ako ja ,ako juflon tak sa ohlas, ja mam 27kg na sebe 😀 😀 😀

klaudinka21
16. sep 2008

ja by som uz chcela ale asi cim viacej chcem rodit tym sa mi to oddaluje viacej, ako keby to ta mala robila naschval:O))))))

felixko
16. sep 2008

aj vám vaši drobci občas tak zatlačia na mechúr, že vás ide vystreliť na mars?
a ešte sem tam mám pocit, že sa mi tam to malé trepoce, je to taký strašne rýchly, trepotavý a pravidelný pohyb, neviem, či je to v poriadku, ale snáď áno, možno to ani nie je drobček, ale dvíhajúce sa bublinky plodovej vody.

evitkamalicka
16. sep 2008

mne sa vaha zastavila na +16kg

klaudinka21
16. sep 2008

felixko aj ja mavam ten pocit, he he he a raz sa mi aj stalo chvalabohu som bola doma, ze mi tak zatlacila ze som sa az poš...., pardon pocikala 😀

natasa8
16. sep 2008

felixko... taky pocit tych bubliniek som uz mala aj ja 🙂 len neviem kde by sa tam malej nabral v tej plodovej vode vzduch 😒 alebo ze by to bolo grganie? 😨

claudinka
16. sep 2008

Cavte kocky🙂 tu je Claudinkin manzel. Dnes cca o 3 ide maly Lubko domov takze Claudinka vam isto dnes uz bude odpisovat. Taaakze sa teste so mnou.

klaudinka21
16. sep 2008

16kg? waaau, chcela by som:O))))no neva ale budem mat co zhadzovat, najhorsie je to ze uz nebudem moct zrat tak ako papam teraz ze hocikedy 😒 😠

klaudinka21
16. sep 2008

CAAAAAAAAAU claudinkin mangel, juuj sa na nu veelmi tesime vsetky:O)))tesime tesime 😵 😵 😵

klaudinka21
16. sep 2008

natasa alebo prdy 😀 😀

evitkamalicka
16. sep 2008

jeej tak sa tesime, ze Claudi uz bude domka 😀

felixko
16. sep 2008

u Claudinky bude dnes veselooooooooo................úprimne závidím, že budete všetci spolu doma. 😅

natasa8
16. sep 2008

jeeeeeeej, takze Claudinka uz bude doma? A maly Lubko je taky dobrucky ze ju necha konikovat ? Uz sa tesim na jej zazitky z porodu...

majulienka32
16. sep 2008

ahojteeeee , oznamujem vam ze evus to ma uz za sebou.. Misko ma 3750 g a 51 cm.. Su v poriadku 🙂 🙂

klaudinka21
16. sep 2008

felixko to teda bude veselo, stavim sa ze hned maniacka hodi fotky 😀 doplni tabulku, ale uvidime co bude stihat,.... 😀 tak ze ju pozdravujeme 😀 😀

natasa8
16. sep 2008

😀 klaudinka... bolo to dole kde ma hlavicku.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre