September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
21. sep 2008

Ahoj Klaudinka, ty si este tu? 😕 Hmm. Ja som uz raz sem dala adresu, pohladam...

martinna78
21. sep 2008

dobre mate skreci 😉 mnam
no na vinobrani musi byt dobre, dala by som si taku dobru loksicku 😉

skrecok
21. sep 2008

Martinka, ty by si chcela pockat na Sofinkine narodky 🙂 ?...To by bolo naozaj pekne.
A kto by jej potom pobalil veci ked pojde do prirody? 😕

skrecok
21. sep 2008

Povedala som, aby mi doniesli loksu... 😝 No, aj burciak by som si rada dala, ale uz nemam odvahu. Nejak to vydrzim.

klaudinka21
21. sep 2008

uz ste po obede??dobre, dakujem skreci, chcela som pozriet nejake skratky co mam v knizke popisane lebo nieco viem ale nieco nie tak pra istotu kuknem:O)))) jaaaj ale dnes ma riane od rana boli brusko... 😖

skrecok
21. sep 2008

Klaudinka, uz aby sa ti to rozbehlo. 😉 Tie bolesti su niekedy neprijemne...

martinna78
21. sep 2008

áno skreci, velmi po tom tuzim od zaciatku, čo som tehu, lebo som presne v rovnakom case otehotnela ako s nou 🙂
no a s tym balenim, snazim sa jej uz teraz pripravovat veci, preto aj stale periem a zehlim, uz jej davam nabok na kopku, co bude potrebovat, no a este napisem zoznam vsetkeho co ma ocino nabalit, tak dufam, ze to zvladnu a este je tu aj svokra, takze budu mat pri tom aj zensku ruku

klaudinka21
21. sep 2008

skreci dakujem este raz, vsetko mam v norme podla toho a plod je zrely tak ako pise, takze uz len von, neviem co sa zaprdieva v tom bruchu dlhsie ved tak dobre by jej bolo pri mne 😀 😀
matka ja som tiez uz treti krat ale menila veci do prodnice co sa neviem ani poriadne rozhodnut co jej zobrat ked je taketo cudne pocasie:O(
ale jednu vec mam istu zavinovacku 😀

evitkamalicka
21. sep 2008

baby idem do postele, vecer sa ozvem 😉

klaudinka21
21. sep 2008

skreci ti bolesti su teda dost neprijemne a ked si zoberiem ze je to este len take light a pridu aj silnejsie waaa az mi beha mraz po chrbte 😒 ale snazim sa chodit vela...

klaudinka21
21. sep 2008

evit do postele????? 🙂

evitkamalicka
21. sep 2008

klaudi hej do postele, ale sama, to na co myslis bolo rano 😅

klaudinka21
21. sep 2008

heeej no pekne, ty si teda uzivas 🙂 🙂 aj ja chcem

martinna78
21. sep 2008

pa Evit
Klaudi, radsej nachystaj aj teplejsie veci, čo nebudes potrebovat, tak malej neoblecies, no ja balim este aj Sofi do skoly prirody, teda chystam jej veci 🙂

Klaudi a zajtra ide Dodo do roboty, keby sa nic ani dnes neudialo?

klaudinka21
21. sep 2008

juuj tak bude parada, tesi sa? dufam ze budu mat pekne pocasie, nech si to tam aj uzije:O)))) no Dodo pojde do roboty ale bude len tu v BB takze ho mam chvalabohu po ruke:O)))

klaudinka21
21. sep 2008

booze baby ja som uz dnes zodvihla piaty telefonat..ty ludia su ale nedockavy...aj tak nechcem aby niektory chodili za mnou do nemocky a kazdy sa len stroji ze pride za mnou...ts...to co si myslia ze dieta je vystavny kus alebo co? jedine koho tam znesiem su tri kamosky a moj mangel inak tam nechcem nikoho ani vidiet, nieze mi este dieta nakazia dacim alebo co... 😠

martinna78
21. sep 2008

Sofi sa velmi tesi, no dufam, ze bude este babie leto akurat ked pojdu 🙂
to je dobre, ze Dodo bude len u vas v BB 🙂

klaudinka21
21. sep 2008

zase nechcem aby bol zbytocne doma minal si dovolenku lebo by som radsej bola keby si zobral dovolenku ked pridem z nemocky nech mi trosku aj pomoze a taak... Ilko hovoril ze koncom septembra a zaciatok oktobra bude este teply...tak som zvedava ci mu to tento krat vyjde:O))))))))))

klaudinka21
21. sep 2008

eweny sa neozvala co noveho,ci nieco?

martinna78
21. sep 2008

neozvala sa, no uz by sa mohla 🙂

skrecok
21. sep 2008

Uz som aj po druhom obede, ufff.

Ja si neberiem zavinovacku, lebo viem ze v porodnici mi daju. Len ma trapi, ze nocne kosele mam iby s kratkym rukavom 😖 . Dufam, ze mi tam nebude velka zima...

klaudinka21
21. sep 2008

veru som zvedava ci sa jej uz rozbehlo a ci uz mam mimi:O))) no nist ideme papat konecne sa dorobili krumple taka som hladna a este vyuzijem domacu stravu,lebo nemocnicna nie je bovieco... tak sa drzkaj zatial vecer sa hadam este ozvem:O)))))))))))))))

klaudinka21
21. sep 2008

skreci presne tieto obavy mam aj ja ,ja mam tiez len take kratke noc.kosele a s kratkym rukavom, tak som zveava ci nebudem mrznut lebo ja som taka zmrzlina:O))ale ponozky si bereim radsej teplejsie.... tu zavinovacku,,,,ja som myslela pri odchode domov uz 😀

klaudinka21
21. sep 2008

a ze po druhom obede,no pekne ja budem mat este len prvy 😀 😀

skrecok
21. sep 2008

Ja som rada, ze v nemocke babatko ukazu iba cez sklo... a dufam, ze okrem rodiny nebudem mat tolko navstev.
Ano, od utorka ma byt krajsie pocasie a teplejsie, tak uvidime...

klaudinka21
21. sep 2008

ja by som tiez najradsej tak ze len cez sklo 😒 lebo tiez co ma kto obchytkavat moje mimi 😀

klaudinka21
21. sep 2008

dobre zlaticka idem lebo ma uz Dodo vola:O)))packo zatial 😀 😵

skrecok
21. sep 2008

Jaaaj, tak to ano...po odchode z porodnice. Ja mam zavinovacku na kopke aj s oblecenim.

Ja som pred tehotenstvom spavala aj s ponozkami a termo tricku. Ponozky som uz vymenila, este si zoberiem teply svetrik 😝 ...

Dobru chut a pa, Klaudi

martinna78
21. sep 2008

aj ja mam nocne kosele len s kratkym rukavom, ale videla som minule na Antolskej v nemocnici je taky butik a mali vo vyklade velmi peknu nocnu koselu s dlhym rukavom,tak sa ju chystam zajtra kupit a stala 250 sk takze dobra cena
nebojte sa, este nam bude teplo v porodnici 😉
Dobru chut Klaudinka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre