September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

klaudinka21
22. sep 2008

inak nemam ani predstavu co idem varit dnes ale asi pizzeria to isti:O)))))

skrecok
22. sep 2008

To uz aj ja mam velke tazkosti vstat z postele, alebo sa obratit na druhy bok...manzel mi tiez musi pomoct a pritom nemam az take obrovske brucho. Niekedy je to aj tak smiesne...

klaudinka21
22. sep 2008

skreci 😀 tak aspon sa nesmejem sama 😀 , pridam nove fotky bruska hadam posledne 😀

skrecok
22. sep 2008

Ja som si kupila jednie testovacie plienky Bambino mio spolu s postolkami a tam je navod ako sa to robi, potom mam v knizke ako s obycajnymi plienkami...
Inak manzel vcera varil obed a na dnes mi este ostal, aspon nemusim varit 😝 .

evitkamalicka
22. sep 2008

ja som povedala muzovi, ze tento tyzden sa este rychlo musim najest vsetkeho co mi chuti, lebo potom pri kojeni to uz nebudem moct

skrecok
22. sep 2008

Ja si tiez dnes urobim fotku, snad poslednu 😅 . Este pridam fotku z minuleho tyzdna, bola som nejak leniva stiahnut z fotaku.

klaudinka21
22. sep 2008

hotovo, my sme vcera varili teda robili poecene krumple a trosku nam zostalo ale to je len pre mna a Dodo nech si kupi nieco 😀 😀
evit aj ja to tak robim , rychlo este futrujem co mozem aby som sa nabazila:O)))

klaudinka21
22. sep 2008

waaau skrecok to je ale pupik 🙂 🙂 🙂 riadny rozdiel.... inak to vyzera na chlapciatko:O))mas take spicate brusko..nooo som zvedava...

klaudinka21
22. sep 2008

ale sme claudinke zase robotu narobili, obnovi tabulku a mi teraz pridame fotky 😀 😀 😀 😀 claudi sorry 😀 😵

evitkamalicka
22. sep 2008

mne uz sa ani fotit brusko nechce, uz budem fotit az maleho 😀

klaudinka21
22. sep 2008

ja tiez evit ale ked som to tam uz mala, tak nech neminam baterky zbytocne 😀 😀

klaudinka21
22. sep 2008

no idem spapat tie krumple. mnam mnam:O)))

evitkamalicka
22. sep 2008

dobru chut

klaudinka21
22. sep 2008

:O)dakujeeem...

skrecok
22. sep 2008

Klaudi, my nevieme na 100% pohlavie (lekari hovoria ine), ludia kvoli tomu "spicatemu" brusku jasne hovoria, ze to bude chlapcek... 😅 Nam je to uplne jedno, hlavne aby bolo zdravucke a peknucke.
No, ked Claudinka chcela fotky tak teraz ma... 😀 Sorry 😉 .

Inak co sa tyka jedla, ja sa teraz napchavam vsetkymi moznymi co mi chuti, aj sladkostami...vcera a dnes rano som mala lokse 😝 Na burciak som si uz netrufla.

klaudinka21
22. sep 2008

skreci ved jasnacka je to jedno ja by som sa tiez nenastvala keby sa stala taka kuriozita ze miesto Natalky by bol Damian, len by ma sralo ze mam satocky ruzpove a aj oblecko vacsinou ruzove 😀 😀 😝

skrecok
22. sep 2008

Dobru chut Klaudi 😉 .

klaudinka21
22. sep 2008

dakujem pekne, papam pocas pisania

skrecok
22. sep 2008

My sme radsej pre istotu kupili vsetko v neutralnej farbe, len do kupelky (vanicka, podlozka a ostatne prislusenstvo) mame modre, lebo ina farba okrem modrej a bielej sa tam nehodila.
Mojej kolegyni sa namiesto dievcatka narodil chlapcek (zrejme mal malinkeho pipika ked to nebolo vidiet na UZV 😀 ), esteze tam bol jej manzel...obaja boli uplne sokovani... Aj tak mal na sebe ruzove veci (teda okrem satociek) 😀 .

klaudinka21
22. sep 2008

no ved dnesna moda dovoluje aj chlapcom ruzovu:O))))haa ze maleho pipika to bolo dobreee....ked my sme jasne videli cikulu a to bolo v paitok tak hadam za dva dni nic insie nedorastie:O)))))))jaaaj uz som zjedla ale dala by som si este nieco.... 😒 😅 😅

tehulka4
autor
22. sep 2008

caute maminky a tehulky... 😉 takze konecne sme asj my doma z porodnice...maly dostal vzhladom k tomu ze bol taky velky zltacku tak sme musli chodit pod tu lampu sa slnit..ale uz sme konecne doma a ja sa snazim najst nejak sever..a co noveho tu?? som u uz taaaaaaaaak dlho nebola...

tehulka4
autor
22. sep 2008

klaudi, a ty este nic??? a evitka???

evitkamalicka
22. sep 2008

tehulik servus, vitaj doma

klaudinka21
22. sep 2008

tehulka vitaj, noo uz to vyzeralo ze aj ja budem mama ale v piatok ma este pustili domov a nejako mala strajkuje do dnes....

klaudinka21
22. sep 2008

nist veru nist... ☹

evitkamalicka
22. sep 2008

tehulik no zial este nic 😒

tehulka4
autor
22. sep 2008

ahojky kocky...

lezala som na izbe v porodnici so zanin..a tak sme tipovali, ze ktora uz mate miminko pri sebe...a strasne sme boli zvedave na evitku...a ako vidim, ta tu este opctivo zarezava... 😝 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

tehuli takze si mala na izbe spolubojovnicku z konika, to je super

skrecok
22. sep 2008

Ja som mala teraz cokoladovu tycinku, o taku hodinku si dam obedik.

Tehulka, ahooooj. Tak ako bolo? Az teraz ste dosli domov, to ako dlho ste boli v nemocke? 😕 Ja sa bojim, ze aj nase malicke bude mat silnu zltacku (ako ja ked som sa narodila) alebo nieco podobne ked ja som Rh - a manzelik Rh +. 😖 Inak kukni potom tabulku, aby si bola v obraze kto je uz mamickou. 😉

haanka
22. sep 2008

caute babule, tak ja som sa sem konecne dostala po dvoch tyzdnoch 🙂 uz sme tyzden domenka a tu co nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre