September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

dudka1
10. sep 2008

Ahojte aj ja sa hlasim este cela 🙂))

goga03
10. sep 2008

a mna dr. zospodu vcera ani nepozrela, povedala ze to je jedno,kedze som uz pred terminom a ono to moze prist hocikedy, aj ked som jeden den uplne zatvorena. tak len pozrela maleho na uzv a tam je vsetko ok.
mam prist o tyzden, ale to dufam, ze uz budem v porodnici, kedze budem bud 4 alebo 1 den po termine

evitkamalicka
10. sep 2008

natasi ved to ze aj ja mavam uz riadne mrcha bolesti a najma v noci, tak som si tiez myslela ze sa nieco pohlo

goga03
10. sep 2008

baby podla mna to pride tak zrazu, vsak pozrite na claudinku, ta uz je tyzden otvorena a dr. jej povedal, ze urcite do stvrtka porodi a stale nic.

evitkamalicka
10. sep 2008

idem si teda urobit ten cajik 🙂

claudinka
10. sep 2008

gogi presne tak 😉 a uz je tu streda a nic..
nakoniec som si nezdriemla, akosi sa mi nechce spat a to som si myslela, ze som unavena..

natasa8
10. sep 2008

evit.. ale tie bolesti su dobre... to sa maternica pripavuje na porod.
Ja si tak hovorim, ze ked ja necivicim, aspon moja maternica cvici o sto sest 😀 😀
Ja sa len bojim, ze ked pridu skutocne kontrakcie, tak to od tychto cvicnych nerozoznam.

goga... podla toho co som ja o porodoch citala je naozaj jedno ako sa otvorena ... moja sestra mala CS0 den pred porodom a napr. taka Claudinka tu chodi otvorena na neviemkolko prstov uz tyzden 😀

evitkamalicka
10. sep 2008

natasi ved toho sa bojim aj ja ze to nebudem vediet rozoznat

claudinka
10. sep 2008

natasi sak zevraj zmena pohybu a tepla sprcha bud zintenzivni - cize prave kontrakcie alebo prestanu 😀 teda aspon dufam, ze sa tym mam riadit 😉

goga03
10. sep 2008

kamoska napr. vobec nemala ziadnych poslickov, ani len cvicne kontrakcie, tiez vobec nebola otvorena a zrazu jej odtiekla voda a zacala sa otvarat a islo to.

claudinka
10. sep 2008

u kazdej z nas ma cele tehotenstvo odlisny priebeh a tak to bude aj s porodom, tak sa netreba nad tym velmi vzrusovat, lebo to aj tak neovplyvnime..

goga03
10. sep 2008

presne tak claudinka

skrecok
10. sep 2008

Ja som mala v noci prvy krat pocit ako pred menzesom, normalne som sa bala... 😅 Chvalabohu, ze to prestalo.

Claudinka, tipujem ze zajtra budes mat CS 9 😝 .

claudinka
10. sep 2008

skreci necudovala by som sa, kedze prva poradna v nemocke bola 6, dalsia 7 a teraz posledna 8.. ale sranda bude, ked mi napise mensie cislo 😀 😀

evitkamalicka
10. sep 2008

idem si pospat, neskor sa ozvem, pa

natasa8
10. sep 2008

ja si myslim, ze kvoli Claudinke zavedu na oznacovanie CS vyssie cisla 😀 😀 .... az zajtra zistia, ze im doterajsia skala nestaci....

claudinka
10. sep 2008

natasi 😀 😀 len aby.. skor sa bojim, ze sa nic nezmenilo a ja budem cakat az do terminu 😒

klaudinka21
10. sep 2008

breeee......aspon vam.... 🙄

skrecok
10. sep 2008

Evitka, papa a nebud smutna 😉 .

Claudinka, a neberies si so sebou tasku ked predpokladam ze zajtra bude 9? 😀

claudinka
10. sep 2008

bree 😉 preco aspon nam? ty nemas bree? 😀

lenka.pav
10. sep 2008

klaudi, a coze ti je? zle si sa vyspala? 😕

natasa8
10. sep 2008

trosku mimo temy... moja mala mi vkuse rucickuje po mocovom mechuri a mna to dost boli 😒 Vy nemate take pocity?

Claudinka.. ved do terminu to mas uz len tyzdnen 😉

skrecok
10. sep 2008

Klaudi? Preco taky vyraz? 😕

natasa8
10. sep 2008

klaudi dobre ranko... co sa stalo?

klaudinka21
10. sep 2008

jaaaj baby kebyze zle vyspala tak by to bolo oka,nieco horsie ale neviem ci mozem aj ked nie je po desiatej , teda 22:00 hod... chcela som si rano zasuchat a dostala som odpoved ze jemu sa nechce tak som este chvilu pokusala osud ci si to nerozmysli a nic.. ts.... hnusak ...som sa nasrala.... 😠 😠

claudinka
10. sep 2008

natasi vsak ja viem 😉 len dufam, ze nebudem prenasat dlho, keby som aj nahodou prenasala.. niezeby mi brusko vadilo, ale naozaj uz neviem, co od nudy.. normalne som z toho uz zufala..

klaudinka21
10. sep 2008

jaaaj ved bude nieco chciet on...mrcha jedna

claudinka
10. sep 2008

klaudi tak to nasere.. 😒

klaudinka21
10. sep 2008

claudi aj ty sa uz takto nudis ?aj ja nesmierne uz by som sa chcela stara o malinku, kazdy den prehadzujem plienky obzeram kukam co by som este porobila ale nemam uz co...

skrecok
10. sep 2008

Natasi, mne drobcek casto kopka do zaludka alebo tlaci a niekedy ma to dost boli. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre