September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

estella
13. sep 2008

neboli to vobec ked ti ju prasknu...uz len citis ze tie tecie.....
rodila som bez epi as om rada...moja spolubyvajuca na izbe mi porozpravala ze predomnou tam bola baba ktora rodila z epi a uplne jej seklo v krki z toho nemohla ptacat hlavu a bolest jej vystrelovala tak strasne do hlavy ze nemohla vraj ani rozpravat...potom jej museli epi pichnut opat....vraj to tak strasne lutovala ze si ju dala....

estella
13. sep 2008

zmenila som si pas ale ako mam vymazat to ze cakam babo...stale mi to tam svieti....

winona24
13. sep 2008

ew ty babka... 😀 😀 😀 😀

estell ty mi len potvrdzuješ,že som sa dobre rozhodla,že si nedám EPI 🙂

eweny
13. sep 2008

estell, tak ta baba zrovna bola ten pripad, co sme tu tak velakrat rozoberali, ze sa to zrejme moze stat a toho sa totalne obavam ☹ a preto sa este stale neviem rozhodnut..

eweny
13. sep 2008

winon, jasneeeeee 😀 ty si teda nedavas urcite EPI?

evitkamalicka
13. sep 2008

estel zaskrtni tam to policko "ani jedno, ani druhe"

winona24
13. sep 2008

ew na 100%...to som mala jasné od začiatku...a to som človek s dosť nízkym prahom bolesti

estella
13. sep 2008

uz sa mi to podarilo zmazat...

ja by som si epi urcite nedala...a dokonca gynekolog tej mojej spolubyvajucej povedal ked to s nim rozoberala zeby chcela epi aby si ju nedavala lebo strasne vela porodov kedy zavedu epi konci sekciou koli tomu ze zena dieta nevie vytlacit....

evitkamalicka
13. sep 2008

ja si EPI tiez nedavam

eweny
13. sep 2008

winon, ved to..aj mna hoci aj male skrabnutie dost boli ☹

baby ste teda odvazne, mala by som to teda aj ja tak zvladnut..ufff!

estella
13. sep 2008

ozaj ewen nausnicku v nose mozes mat...nemusis ju vyberat....

winona24
13. sep 2008

estell môj Milan to nejde pochopiť,ale ja presne na základe týchto príbehov ju nechcem...i keď samozrejme,človek počuje aj chvály....ale nie.... toto nepotrebujem... 😒

eweny
13. sep 2008

estell, ty si nezabudla, ze sme sa o tom bavili? 🙂 no super..

winona24
13. sep 2008

ew viem,že to bude bolieť ( i keď neviem ako),ale musím to vydržať...a vydržím.... 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. sep 2008

idem sa umyt, neskor este nakuknem ak tu niekto bude

eweny
13. sep 2008

idem sa trosku vzdialit..nieco na veceru nachystat..snad sa este objavim, hoci neviem ci tu niekto bude..je tu tak dost ticho ked uz aj claudi je v porodnici 🙂 zatial pekny vecer zelam..

estella
13. sep 2008

baby idem spinkat kym maly spi lebo mozno budem mat znova nocnu.... 😔 😕

winona24
13. sep 2008

ahojte zatiaľ babky...som rada,že som Vás takto vymákla...už je to tu teraz čím ďalej pustejšie...pekný večer Vám

evitkamalicka
13. sep 2008

tak som spat 🙂

sjuzocka
13. sep 2008

Ahojte. Ja som nemala v plane epi si dat ale co tu widim a pocuwam za story tak kvoli vyvolavacke si ju dat chcem. To s tlacenim sa tyka toho ked pustia davku pred tlacenim. Tlacenie treba prejst bez epi.

natasa8
13. sep 2008

ahojte dievcata... pekny vecer... tak ako ste prezili dnesny den? nikto sa dnes nerozdvojil?

natasa8
13. sep 2008

prave tu rozoberate epi.... tak ja som sa nakoniec rozhodla pre epi..... 😉

natasa8
13. sep 2008

jeeeeeeeej, tak tu uz nakoniec nikto nie je 😅 Uz asi vsetky spinkate....tak vam zelam pekne snicky... idem aspon docitat, co ste tu popisali cez den 😉

evitkamalicka
13. sep 2008

😲

lenka.pav
13. sep 2008

evit, zas sa ti neda spat? 😉

evitkamalicka
13. sep 2008

leni no asi tak nejak, mam zapchaty nos a ani kvapky nepomahaju 😠

lenka.pav
13. sep 2008

tiez som mala ten problem, ale kupila som si nejake kvapky proti opuchnutej sliznici pre tehotne a pomahaju super. odvtedy ako ich mam zaspavam bez problemov

evitkamalicka
13. sep 2008

leni mne uz strasne vadi aj brusko, jednoducho sa mi neda uz nijako pohodlne spat, som sa normalne pred chvilou v posteli az rozplakala od nervov

lenka.pav
13. sep 2008

to poznam...nie si v tom sama. aj ja mam uz nervy. pri otacani sa v posteli z boku na bok (inak ako na boku sa mi spat neda) ma strasne bolia triesla - slabiny, aj lonova kost a o bruchu ani nehovorim - tvrdne ostosest. ale ved nejak to uz vydrzime, no nie?

evitkamalicka
13. sep 2008

ja tiez neviem spat inak ako na boku, ja len dufam ze uz coskoro to pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre