September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
16. sep 2008

ollako, aj ja som pocula len dobre reci na porodnicu v Handlovej

baby, ja mam dnes stale pocit, ze som nejaka mokra..

lenka.pav
16. sep 2008

ew, zajtra mas uz prvy termin? nechapem, preco mate na slovensku tolko terminov...mne vypocitali podla kramov jeden a ten mi zostal aj nadalej. nic nemenili...neboj, nenechaju si ta tam, naco by si tam bola?

lenka.pav
16. sep 2008

ew, zeby voda? alebo len vytok? 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

idem vyvesit pradlo, lebo nan zabudnem. ale piste, ja sa vratim

ollako
16. sep 2008

eweny a neunika ti plodova voda pomaly?? alebo sa nevies dockat vecera 😀
leni ani mne nedavali viac terminov, tiez len podla poslednej menzes

martinna78
16. sep 2008

jasne Ew, take vyckavanie v nemocnici nie je prijemne, ale zas na druhej strane, ked to bude potrebne, ked maju na to dôvody, tak radsej nech si pod dozorom
ale nebojkaj, vsetko je o.k. a pekne sa vratis este za mangelikom, drzime palceky

tak to hej Leni, svagor tiez urcite tuzi po syncekovi 🙂 ale hlavne nech je zdravucke

eweny
16. sep 2008

leni, ani mi nehovor..to ta moja doktorka asi tak rada urcuje terminy, lebo mam az tri..normalne neuveritelne 😀 a to ten doktor na 4D sone sa vyjadril, ze to nebude ani jeden z nich, ze to bude skor..no ale zrejme sa mylil, lebo to uz by som podla jeho terminu bola aj doma..

ollako
16. sep 2008

eweny a podla coho ti urcovali terminy??

marti ty sa este tiez nechystas?

eweny
16. sep 2008

leni, asi to bude skor vytok 🙂

ollako, ani mi nespominaj, vies ako sme si vcera pisali, ze sa chystam na draheho vecer..a vies ako to dopadlo?..ked som ho konecne o polnoci dostala do postele a chcela sa tulit, tak bol zas zaujaty televizorom, tak som mu uz nieco na to povedala, samozrejme na mna spustil, ze co som nervozna a ze vsetko to akosi posledne dni velmi prezivam, ze ma vsetko boli..moja reakcia bola obrovsky plac a par "teplych" slov..pobrala som sa do obyvacky a tam som spala do stvrtej..takze romantika ako z filmu..

Matka, ved to..ale ak mi to navrhu, tak sa zrejme neoplati priecit sa im..nejako to budem musiet vydrzat..ale pevne verim, ze este docupitam domov a sem za vami 🙂

martinna78
16. sep 2008

Ollako no ja som mala 1.termin 11.9. ale vedela som hned, ze to bude urcite neskor, a aj prve 2 sona to potvrdzovali, ze to bude o 2 tyzdne neskor, tak mi posunul termin na 25.9., takze stale vravim, ze cakam do Sofinkinych narodenin čo je 26.9. a momentalne som taka prechladnuta, ze porod vobec neprichadza do uvahy

eweny
16. sep 2008

ollako, nuz podla poslednej menstruacie mam termin zajtra, dalsi termin mam podla jedneho sona na 20.9. a este mam jeden v zalohe, podla dalsieho sona a prvych pohybov na 26.9. 😀 nuz a moja doktorka sa akosi stale snazi drzat sa toho posledneho terminu..

martinna78
16. sep 2008

Ew aj ja tomu verim, ze si tu zajtra po poradni jak na koni 😉

eweny
16. sep 2008

matka, tak to ozaj nie..musis najskor vyzdraviet, aby si mala vela sil toho valibuka vytlacit 🙂

ja som velmi zvedava, ktora z nas bude mat najvacsieho "obrika" 😀 ked nam to uz tak hrozi..

eweny
16. sep 2008

matus, zacinam verit tomu uz aj ja 🙂 vsak tam maju dost natresk na oddeleni, tak na co by som im tam este ja zavadzala..

ollako
16. sep 2008

eweny tak to je fakt sila s tymi terminmy 😝...
, no tak to ma mrazi s tym manzelikom, ale viem si predstavit, ako ti to padlo, ked cumel do tej bedne 😠 , no to mne sa vcera draheho podarilo zviest, aj ked je to pre mna ako bezat maraton 🙄 ale ked chcem malemu urobit cesticku musim sa premoct 😀

martinna78
16. sep 2008

no aj ja som zvedava, ci niektora tromfneme Claudinkinho Lubka 😉 🙂

martinna78
16. sep 2008

a kde nam zmizla Lenka, zeby uz segra porodila?

lenka.pav
16. sep 2008

kocky, ja sa s vami stavim, ze nas to hmotnostou vyhra 😀 . tipujem 4200g...
mati, este stale sa ta ta pliaga drzi? drzim palce, nech sa toho co najskor zbavis

lenka.pav
16. sep 2008

mati, zeby ako prvorodicka tak rychlo porodila 😀 😀 😀

ollako
16. sep 2008

marti ja som tiez zvedava kolko ten moj drobcek bude merat, mne ani raz nepovedali priblizne miery, tak som fakt zvedava 😕 a neviem sa dockat ako bude vyzerat?? nad tyn tiez stale premyslam

eweny
16. sep 2008

ollako, mna najviac rozculilo to, ze cely den cumel do pocitaca a potom ked sme si konecne lahli a ja som sa tesila, ako sa trosku pomojkame, zacal cumet do bedne, som myslela, ze ma asi porazi..noooo, tak si bola vcera vecer taka zvodkina? 😀 nuz ja to tiez len kvoli cesticke robim, bo posledne tyzdne nejak nemam extra chut..

matka, ja verim tomu, ze hej 🙂

martinna78
16. sep 2008

a uz ju tu mame 🙂
tak uzatvarame stavky?
Leni hej este soplim, kycham, kaslem, ale uz je lepsie, no oproti nedeli sa to neda porovnat, to mi bolo hrozne 😝
dnes som uz zvladla aj muzove kosele pozehlit do prace 😝 😝 😝

eweny
16. sep 2008

leni, ja to tipujem u nas na 4300g 😀

ollako
16. sep 2008

no to som bola - zvodkina a la hrosica

lenka.pav
16. sep 2008

uzatvorme tie stavky. len ma nic nenapada ako cena vitazovi 😉

eweny
16. sep 2008

veru baby, uzatvorime stavky a bude to tvrdy suboj aj o posledne gramy 😀 😀

martinna78
16. sep 2008

Leni no ja som toho prikladom, ako prvorodicka som porodila do hodiny od prepichnutia vody, som ti to aj pisala 😉

eweny
16. sep 2008

ollako, a teda?..trosku zmena pre manzelika..aj hrosice vedia dokonale zvadzat 😀

lenka.pav
16. sep 2008

ty brdo, si dobra. ja som myslela, ze si myslela len tu vytlacaciu fazu...ale ty si mala vyvolavacku, nie?

ollako
16. sep 2008

no ja si nemyslim, ze moj bude nejaky velikan, ale vraj mam dost velke brusko a pribrala som cez 20 kg, tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre