September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
18. sep 2008

no co ew, robime zas zaverecnu 😀 ?

eweny
18. sep 2008

no vyzera to tak, ze ano 😀

lenka.pav
18. sep 2008

mne sa vobec nechce ist spat, ale pomaly by som mala ist, mam zajtra to sono. som zvedava na tu vahu nasho "drobca"...

eweny
18. sep 2008

kedy ides zajta na sono?

lenka.pav
18. sep 2008

az o jedenastej, ale musim vstat skor, osprchovat sa, umyt a vyfukat vlasy a tak...

eweny
18. sep 2008

aj ja by som mala ist spat, ale neviem ci sa mi to podari..vsak vyskusam, este sa trosku pomojkame s drahym, vsak uz bude mat poslednykrat take brusko pri sebe v postelke 🙂

lenka.pav
18. sep 2008

inak vies co sa mi dnes zvlastne udialo? z nicoho nic mi odpuchli nohy - komplet...som z toho uplne vyvedena z miery. som si uz tak zvykla na tie moje prasacie paprce 😀 😀 😀

lenka.pav
18. sep 2008

ides sa mojkat? tak si teda to brusko este poslednykrat spolocne uzije 😉 . a aj tu atmosferu vo dvojici 🙂

eweny
18. sep 2008

leni, tak to nejaka zahada sa stala 🙂 ja si uz ani neviem predstavit, ako vyzeraju moje nohy v normalnom stave..ale niekde som citala o nahlom odpuchu, je to spojene s blizkym porodom 🙂

tiez som rozmyslala, ci si umyjem este dnes vlasy, ale umyvala som v utorok a mne tak vydrzia tyzden..tak som to vzdala, lebo sme aj neskoro domov dosli..ved nejako to prezijem v nemocnici..

eweny
18. sep 2008

ale to bude len fakt mojkanie, ziadne ine vykony 🙂

lenka.pav
18. sep 2008

fakt??? 😕 Ozaj si to niekde citala? 😕 . to by nebolo zleeeeeeeee

eweny
18. sep 2008

ano leni, niekde som to zahliadla..

eweny
18. sep 2008

no nic moja, idem ja teda..este chce aj drahy trochu posurfovat, ako by mu nestacilo, ze si bude sam kralovat s pocitacom, ked ja budem v nemocnici..

drzkaj sa, nech sa to uz aj u teba rozbehne..mam na mobile internet, tak sa mi podari sem aspon nakuknut a dat info, hoci to nebude v takom rozsahu ako teraz cez PC..ale urcite sa ozvem..

lenka.pav
18. sep 2008

hm, to by sa mi pacilo, keby sa zajtra narodil, by som aspon nemusela extra chodit do nemocky, by som tam rovno ostala 😀 . vzdy som si myslela, ze pred porodom nohy opuchnu, nie odpuchnu. ale nieco na tom moze byt, ked sa to tak nahle a z nicoho nic stalo. nejaky povod to bude mat 😕

eweny
18. sep 2008

leni a mohla by si mi zajtra napisat aj vahu drobceka do IP-cka, co som zvedava..tam si tom skor precitam ako listovat cez mobil tolko stranok a hladat, kde si to napisala..ok? 😀

lenka.pav
18. sep 2008

ok, ew, tak ti prajem, aby si uz coskoro drzala svojho slonika na rukach 😉 . nech ta tam dlho bez neho netrapia 🙂 . a daj vediet, budeme zvedave

lenka.pav
18. sep 2008

ok, skusim nezabudnut 😉 . vies, dost trpim tehu demenciou 😀 . ale posnazim sa 😉

lenka.pav
18. sep 2008

dobru noc

eweny
18. sep 2008

tak tym trpim aj ja..ale skus teda nezabudnut..a ak aj nahodu zabudnes, tak nevadi..ved si tych nasich drobcov porovname, ze ktory to vyhral 😀 😀

eweny
18. sep 2008

dobru nocku..paaaaa!

lenka.pav
19. sep 2008

ahojte kocky, nejak nemozem spat. nevadi, aspon mam dost casu nachystat sa na sono. akosi ma aj brucho pobolieva, ale nic ine, takze to budu len poslickovia...ale maly sa uz moze narodit - ma cas do utorka, dovtedy ma drahy volno 😀 . idem si asi spravit toastiky na ranajky, som hladna.

evitkamalicka
19. sep 2008

krasne dobre ranko 🙂

lenka.pav
19. sep 2008

dobre ranko evit, doruzova vyspata? srsi z teba dobra naladicka 😉

evitkamalicka
19. sep 2008

leni no vyspala som sa dnes celkom dobre...a ty ako?

lenka.pav
19. sep 2008

spala som dobre, teda od jednej do siestej. potom som sa zobudila na bolenie brucha a nemozem spat. ale citim sa fit 😉

lenka.pav
19. sep 2008

aj u vas je taka zima? my sme tu mali o siestej len tri stupne

evitkamalicka
19. sep 2008

ja som spala od desiatej do stvrtnadve, to som bola prvy raz na WC a potom som znova spala do 6tej a tiez ma uz druhu noc bolelo brusko

lenka.pav
19. sep 2008

uz od vecera rozmyslam, co si idem obliect na sono...ale asi si dam flisovu bundu a nezapnem si ju, sak brucho moze trcat. hlavne, ze budem mat ruky v teple, no nie?

evitkamalicka
19. sep 2008

ja som tiez bola v stredu na poradni v bunde, ktoru som kvoli bruchu nezapla, ale aspon mi bolo teplo na ruky...takze si daj

lenka.pav
19. sep 2008

ok 😉 . myslim, ze nebudem jedina tehula, co bude tak cudne oblecena 😀 . a hlavne, neoplati sa nam uz kupovat teple tehu oblecko. musime uz vystacit s tym, co mame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre