September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
29. sep 2008

dobre ranecko...uz tu strasim asi len ja

lenka.pav
29. sep 2008

dobre ranko, evit, nie, sme tu dve 😀 . chystam sa na ctg, ale urcite nas zas poslu domov bez zmeny...boze, na slovensku by ma asi nenechali prenasat tak velke dieta 😠 . co uz. tak som dufala, ze sa maly bude chciet narodit dnes, na ockove meniny, ale nieeeeee. idem sa obliect a padam, papa

ewulqa
29. sep 2008

ahojte,aj ja tu este stale strasim..... Dnes o 15:00 idem k doktorovi aj s taskou a ked ma posle domov,poviem proste ze uz tam ostavam.Dnes mam termin, tak som zvedava.

vejinka
29. sep 2008

ewul..urcite sa dockas neboj...dnes alebo zajtra 😉

natasa8
29. sep 2008

ahojte dievcata.... stale to tu chodim kontrolovat, kolko vas este ostalo.
Drzim vam palceky, nech to mate co najskor za sebou 😉 A aby ste mali super rychle porody a super dobre deticky, ked na nich musite tolko cakat 😉 😉

ewulqa
29. sep 2008

veji,myslis? bodajby

vejinka
29. sep 2008

no hej ewul..treba dufat.. 😉

vejinka
29. sep 2008

natasa..heh ze super dobre deticky..moja svokra hovorila ze jej deti boli dubrucke ked boli male..a ja jej na to ze urcite bola na praskoch 😀 😀

ewulqa
29. sep 2008

ahoj natas, dakujemeee

evitkamalicka
29. sep 2008

🙂

zuzana8
29. sep 2008

ahojte kinderká 😀 tuším sme tu už len 4ks 😀 ako sa máte? mna bolí podbruško ale stále nepravidelne...a budí ma to aj zo spánku, lebo je to dosť nepríjemná bolesť, ale inak nič..

evitkamalicka
29. sep 2008

zuzi ahojky...ja sa mam fajn, mna brusko vacsinou velmi boli vecer alebo v noci, ale na koniec to vdzy prejde

zuzana8
29. sep 2008

ja sa vždy teším, že mám kontrakciu a čakám na ďalšiu..a keď nič tak, tak si poviem, že mám vychované dieťa... ešte ma chce ušetriť tej bolesti 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. sep 2008

zuzi a kedy mas dalsiu poradnu? uz budu asi s tebou nieco robit nie?

evus
29. sep 2008

eviiiiiiiiiiiiiiiiiiit,este furt nist???????? 😲

evitkamalicka
29. sep 2008

evus nic

evus
29. sep 2008

juuuuuuuuuj evit,vsak to je uz vazne na nervy....

evitkamalicka
29. sep 2008

evus ani mi nehovor, ide ma porazit

terezicka
29. sep 2008

Ahojte babenky, tak dnes som sa doma vyrevala ako už dávno nie 😢 Doobedu som bola na poradni, na pásoch ani náznak toho že by sa maternica pripravovala na pôrod. Na prietokoch všetko ok a na vyšetrení sme stále rovnako ako pred týždňom - otvorená na 1 prst. A dr mi oznámil, že ak do piatku nič, tak v piatok o 10-tej sa mám hlásiť na príjem na gynekológií, lebo vtedy budem mať už ukončený 41tt. A že ma budú tam sledovať, pichať mi injekcie, potom vyvolávačku...Takže som psychicky na to total zle, lebo jednoducho ja nechcem do nemocnice len tak ležať, ja tam chcem ísť už rodiť. Keby som bola aspoň viac už otvorená, viete ako by ma to veľmi potešilo? Takto teraz vlastne čakám ale ani sama neviem na čo, či na pôrod alebo na piatok aby ma tam mohli prijať...
A nenormálne mi ide na nervy že každý sa teraz v kuse vypytuje či nám už môže gratulovať, ako sa máme a prečo sme ešte neporodili...Ako keby som to ja vedela prečo sme ešte neporodili 😠 Ráno začala svokra že prečo idem sama do mesta autom, či som sa vyspala sa ma spýtala asi 3x...Keby som povedala že nie, tak už by som zas počúvala a Marek tiež že prečo ma nechá ísť samú...A keď som sa vrátila tak hneď že čo, ja jej vravím všetko v poriadku. A že či cítim vôbec pravidelne pohyby 😝 A že čo mi povedali a v kuse dookola to isté, som jej ani nemohla odpovedať, ani som na ňu poriadne nepozrela len som šla rovno hore a dvere som zatvárala a slzy ako hrachy mi išli po tvári 😢 😢 😢

evitkamalicka
29. sep 2008

terez no to mi ani nehovor o tom vypytovani, ja uz som na kazdeho nenormalne agresivna ked sa ma to niekto opyta...ja mam pocit ze v stredu na poradni dopadnem rovnako ako ty a budem musiet do nemocky na vyvolanie, dufam ze si to tvoja bambulka do piatku rozmysli

evus
29. sep 2008

evit,terezcika,nabojte sa,ja si myslim,ze u vas sa do konca tyzdna urcite vsetko rozbehne samo 😉 .

terezicka
29. sep 2008

Evitka ja sa s takými ľuďmi ani neviem už normálne rozprávať, aj svokra som iba odvrkovala, čo ma síce aj mrzí, ale jednoducho nemám na to nervy...
Evus no bár by si mala pravdu, ja chcem rodiť úplne spontánne, bez vyvolávačky

ewulqa
29. sep 2008

baby, ja som na tom podobne..... dnes mam termin,ale mam taky pocit ze dnes to urcite nebude a doktor mi zase povie,ze som otvorena na jeden prst a to uz bude tri tyzdne tak isto.Takze tak.... ale ja sa s nim chcem nejak dnes dohodnut nech si ma tam uz nechaju a nech mi daju vyvolavacku alebo co... Ja uz odmietaaam dalej cakat.

evitkamalicka
29. sep 2008

so mnou sa to uz doma neda vydrzat, muzik mi hovoril ze som teraz strasne naladova

ollako
29. sep 2008

Ahojte babulky, tak sa hlasim, v sobotu sme prisli z porodnice a nemam na nic cas, 😝 Porod som mala tazky trval dva dni a nakoniec skoncil cisarskym, maly Petko sa arosil 21.9.2008 rano o 4:11 s mierami 3980g a 50 cm mal velku hlavicku na moju panvu a vobbec netlacil na krcok takze som sa otvorila na 3,5 cm a viac to neslo 🙄 . Prezila som to, ale bolo to brutalne tazke a vobec nemam dobre spomienky a neda sa zabudnut 😢
Ale malinky je krasny a lubim ho najviac na svete. Teraz mam problemy s kojenim a tak, ale hadam sa to casom podda. 😵

terezicka
29. sep 2008

Ewulqa a u vás dajú vyvolávačku keď nepordíš do tp? Lebo u nás nie, veď vidíš, so mnou začnú ak tak najskôr robiť niečo keď budem mať ukončený 41tt...A inak ja by som doborovolne do nemocky nepýtala 😅

evitkamalicka
29. sep 2008

terez myslim ze to s tou vyvolavackou zalezi od lekara, niektory nenecha prenasat vobec a niektory az po 42tt zacne nieco robit

luckka
29. sep 2008

ahojte babulky, stale vas citam a dnes aj niecim prispejem, ja som na tom podobne, minuly utorok som bola na kontrole, povedal mi, ze ak do zajtra neporodim, tak nastupujem rano do nemocnice na vyvolanie porodu ....
strasne sa bojim a cely den mi je dnes do placu, slzy mam na krajicku
terez tak viem ako sa citis

ewulqa
29. sep 2008

terez,snad sa s nim bude dat nejako dohodnut....uvidime

evus
29. sep 2008

babulky,nebojte sa nic...s mamickami co som lezala v nemocnici a davali im vyvolavacky,tak sice vraveli,ze porod bol dost tazky,ale zato rychly,prvorodicky porodili do tych 4-6hodin...hlavne,aby ste uz mali za tym 😉 .

ollako,och ta nechali riadne vytrapit...a co mas s kojenim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre