September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
29. sep 2008

podla mna by som na slovensku mala uz maleho pri sebe

lenka.pav
29. sep 2008

ale nevadi, aspon zistim, ci tieto babske kokteily zaberaju 😀

evitkamalicka
29. sep 2008

leni len aby ti nebolo zle

lenka.pav
29. sep 2008

uvidime 😀 😀 😀 . zatial mi je dobre 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. sep 2008

a aj ti povedala ako rychlo by to malo zabrat?

lenka.pav
29. sep 2008

nooo, coskoro by som mala zacat s hnackovanim... a kedy potom pridu kontrakcie, netusim, mozno vobec 😉

lenka.pav
29. sep 2008

ak dnes kokteil nezaberie, tak si zajtra uvarim ten caj

evitkamalicka
29. sep 2008

tak dufam ze napises hned ako zaberie 😀

lenka.pav
29. sep 2008

idem sa trosku natiahnut na gauc. pa 😉

lenka.pav
29. sep 2008

jasne, ze dam hned vediet 😉

evitkamalicka
29. sep 2008

pa 🙂

eweny
29. sep 2008

ahojte kocendy, uz sa hlasim z domu 🙂 konecne, bolo to tam dost psychicky narocne..

vcera som zostala velmi prekvapena, ked ma primar pustil domkov, inak mi to vychadzalo az na utorok, ale kedze som bola velmi snaziva po cisarskom a dobre som to znasala, tak ma vyhnali 🙂 ale som velmi rada, ze som konecne doma..

kto nam tu este zostal nerozdvojeny? 😀

evitkamalicka
29. sep 2008

ew tak vitaj doma...myslim ze este ja, lenka, ewulqa, terezicka, evicka1

eweny
29. sep 2008

evit, dakujem velmi pekne za privitanie..no ved som nazrela do tabulky a poriadne vela deticiek tam pribudlo 🙂 a co sa ti este nechce?

evitkamalicka
29. sep 2008

mne by sa aj chcelo a velmi, ale maly sa tam akosi zabyval, tak som zvedava co bude v stredu na poradni, ci uz so mnou budu nieco robit

eweny
29. sep 2008

evit, urcite uz nieco rozbehnu, ved vidis, aj mna nechali prenasat 6 dni, pchali do mna injekcie a kedze sa nic nedialo, tak ma rozrezali..ale bolo to asi najlepsie riesenie, lebo 4550g drobceka by som nevytlacila..uffff!

evitkamalicka
29. sep 2008

ew no veru pekneho macika mas...a kedy das nejake fotecky?

evitkamalicka
29. sep 2008

martinka svojho Maximka s vahou 4450g porodila prirodzene za nejake 4 hodinky od vyvolavacky

eweny
29. sep 2008

evitka, dam aj fotocky, len akosi nestiham..to vies, musim sa spamatat ze som domka, velmi sa z toho tesim..mam nafotene kadejake, poviem drahemu, nech vam sem nieco hodi 🙂

som videla, ze Matkin Maximko bol skoro rovnaka vahova kategoria 😀 mne nechceli aj kvoli tomu tlaku rozbehnut spontanny porod za kazdu cenu..

evitkamalicka
29. sep 2008

ew oki, budeme sa tesit, len sa pekne aklimatizujte to ma cas...ja vobec netusim kolko bude nas maly vazit a tiez sa bojim ze mi kvoli tlaku nedovolia normalny porod ak bude velky

prvapomoc
29. sep 2008

ahojte,
vidím že sa trápite,tak som len chcela že nedavno som sa dozvedela od jednej pani doktorky že aj masáž bradaviek vyvoláva silne kontrakcie a najlepšie je to spojiť so sexom(ejakulát obsahuje prostaglandíny a tie otvaraju krčok maternice).možno vam to pomôže.prajem vela šťastia a rýchle pôrody a samozrejme zdravé detičky 😉

evitkamalicka
29. sep 2008

prvapomoc zial u mna toto vobec nezabera

eweny
29. sep 2008

evitka, nuz nad tym sa nejak netrap..maly sa uz len dostane von..ja som nakoniec aj rada, ze som mala cisarsky..zajtra idem vybrat stichy, bo ma pustili domov uz po 5 dnoch, co sa nezvykne 🙂 len mi zostalo velmi opuchnute a previsnute podbrusko nad rezom, snad sa to stiahne..inak som prisla z porodnice este o 2kg lahsia, nez som bola pred tehu 🙂

evitkamalicka
29. sep 2008

ew tak to je super ze si tolko zhodila...a boli to moc po cisarskom, alebo sa to da prezit?

eweny
29. sep 2008

evitka, ja ti poviem ze pre mna bola najhorsia ta priprava pred cisarskym..robili mi ho v spinali, takze som bola hore..drahy bol na blizku, tak som musela byt statocna..a ta bolest sa samozrejme da prezit..vsak mne ho robili v utorok rano a v stredu na obed som sa uz prechadzala a stahovala do druhej izby..

evitkamalicka
29. sep 2008

no hlavne ze ste s malinkym zdravuckí

eweny
29. sep 2008

evitka, ano to je hlavne..hoci mu trosku hnisa ocko a mne sa zda, ze mi nejak zacal mokvat rez..a ked si odmyslim tie krvave, rozdriapane bradavky ☹ ☹

winona24
29. sep 2008

ew ajoooooooooooj...no ako moja???už aj ty to máš za sebou???si rodila cisárom???promiň,ale ja mám dosť resty čo sa koníka týka...akosi nemám čas... 😀 😀 😀 😀

eweny
29. sep 2008

winon, ahoooooooj moja 🙂 ano, rodila som cisarskym v utorok rano..poriadneho obrika 😀 joj z toho si nic nerob, ja mam tiez resty, hoci som sledovala jednym ockom v mobile, co sa tu deje, ale to vies..nie je to taka rychlost ako cez net v PC 🙂

winona24
29. sep 2008

tak gratulujem ew....vitaj medzi nami mamkami... 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre