September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
2. okt 2008

to je super, ze muz pomaha. ako dlho ma dovolenku?

momoyka
2. okt 2008

a mame problem s kocikom, po avizovanom termine dodania nam volali, ze ci sme ochotni cakat dalsie tri tyzdne, lebo oni nedostali tovar.... ☹ 😒 😠
co ma skoro porazilo, lebo teraz sme nahrati, inac by to bolo krasne nacasovane
ale este trosku casu mame, lebo do krstin aj tak nikam s nou nepojdem, tak to musim dnes poriesit

momoyka
2. okt 2008

este nejaky ten den, ale uz sa mu zajednavaju fusky, tak neviem neviem, do utorka by mal byt so mnou

lenka.pav
2. okt 2008

tak to ti nezavidim...

ewulqa
2. okt 2008

ahojte babule, mam za sebou celkom desnu noc! Som myslela ze uz rodim!! kokos,som si uzila teda! Normalne mi nic nebolo,uz som sa ukladala spat a zrazu ma zacal priserne boliet zaludok,ale take tlaky jak hovado.A normalne mi v crevach zacalo tak nahlas hucat, som nevedela co to je,ale na velku sa mi nechcelo,lebo uz raz som vcera bola.A nic take som ani nejedla co by ma mohlo prehnat.No a boli to take krce ze otras a do toho sa mi chcelo aj vracat a este aj zaha palila....Uz som si myslela ze to su kontrakcie,lebo to potom uz bola taka hnusna bolest nrucha a normalne som to musela rozdychavat,bolo to nechutne.Az som plakala.....Priatel ma isiel hladkat pri tom ze chudiatko moje...som mu skoro ruku zlomila.Pak som isla na zachod ze vyvracam sa aspon no a tak ma prehnalo,ze dovidenia.Ale potom to uplne preslo a secko bolo OK.Uff ale dalo to zabrat teda....

lenka.pav
2. okt 2008

neboj, momo, zvladnete to aj same dve, uvidis 😉 . a vidis, my mame doma kocik a chyba babatko 😅 . tiez uz mame osem dni po avizovanom termine 😀 😀 😀

lenka.pav
2. okt 2008

ewul, viacere baby tu mali den pred porodm hnacky, mozno to coskoro na teba pride 😉

momoyka
2. okt 2008

no tak ja som tu minuly utorok rano pisala, ze sme v noci stresovali a nevedela som ci som curala, ci mi voda odisla, nechali sme to do rana tak, rano som volala na porodnicu, ze co mam robit, tak ze mame prist sa ukazat,
a ako sme prisli pod porodnicu a vystupila som z auta, odisla mi voda, co uz som si bola ista nabeton, ze je voda...
uz ma tam rovno nechali, bola som otvorena na 3 cm, to bolo okolo 11, islo to celkom rychlo, podla nich, o 13 sme boli otvoreni na 6-7 cm, takze super do 3 to bude, ale potom sa nejak otvaranie zastavilo a o 4 som bola stale rovnako ako o jednej, takze vyvolavacka a super trapenie do 17.35, ked sme ju konecne vytlacili.
musim ist kojit, o chvilu mozem pokracovat

lenka.pav
2. okt 2008

ok, cakame na teba

lenka.pav
2. okt 2008

idem zas hopsat na fitloptu, o pat minut som spat

ewulqa
2. okt 2008

leni,no bodajby. A kto to pisal o tych hnackach,nevies?

lenka.pav
2. okt 2008

myslim, winona mala hnacku predtym

ewulqa
2. okt 2008

ahaaa....ouki.No a ty co leni,ziadne zmeny?

momoyka
2. okt 2008

uz som spat,
malicka hanicka mala 3,70 kg, co na prvorodicku je vraj vela a brali jej krvicku na testy na cukrovku, ked bola taka velka, a este mame problem, ze sa velmi potlacila na hlavicke, a mame tam velky hematom, vraj sa to vstrebe ale ja sa bojim aby z toho nic nebolo

momoyka
2. okt 2008

leni a sestrino mimi nema tie kolikove bolesti? nam poradila dr. rektalnu trubicku, tak pekne to uvolnilo a mala sa ukludnila

a dnes v noci uz sme spali v kuse asi 4 hodky, co je uspech

momoyka
2. okt 2008

a este som zabudla, ze mala sla vonku ako superman s ruckou pri hlavicke, tak ma este bonusovo aj potrhala okrem strihania 🙂

momoyka
2. okt 2008

dufam, ze som ta velmi nevystrasila...

momoyka
2. okt 2008

a este som zabudla napisat, ze v pondelok som zacala posmrkavat a v utorok rano som uz mala kvalitnu nadchu, takze cely porod aj pobyt v nemocke som mala s nadchou, malu mi nosili len na kojenie, a musela som mat rusku.. takze nic moc, ale uz sme to presli, bez ujmy na malinkej zdravi 🙂 chvalabohu

claudinka
2. okt 2008

chvalabohu 😉

lenka.pav
2. okt 2008

momo, tak to teda nebolo nic moc...s tou nadchou. co sa tyka porodu, nenapisala si to nijak odstrasujuco, takze v pohode 😉 . sestrina mala vraj koliky nema, len sa chce na rukach nosit, vtedy sa ukludni
ewul, nic nove u mna...

claudinka
2. okt 2008

to maju vacsinou chalani ☹ ☹

vejinka
2. okt 2008

zienky na mimibazare som objavila super dva overaly..jeden na zimu a druhy by sa dal nosit uz teraz..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3210537
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3210445

vsak su krasne...no dufam ze mi ta zena odpise a posle to lebo za tu cenu sa to velmi oplati..no som zvedava

a maly mi konecneeeeeeeeeee zaspal..chuda sa trapilo od pol deviatej a nie a nie zaspat 😖

claudinka
2. okt 2008

vejus su svetove 😉 😉

lenka.pav
2. okt 2008

veji, su krasne a za ozaj neporazitelnu cenu 😉

zanin
2. okt 2008

Ahojky Leni. Tak kedy ides na to? Uz by si pomaly mohla prejst medzi nas. Naozaj nieje nic krajsie ako byt mamou. Je to take zlatucke ked vidis ake je to mainke na tebe zavisle a ako dokaze pocuvat ked sa mu prihovaras. Budem ti drzat palce.

lenka.pav
2. okt 2008

zanin, dufam, ze na to idem uz coskoro 😉 . dakujem za podporu 😉

claudinka
3. okt 2008

nikto nerodi? 😝

claudinka
3. okt 2008

No ty koki.. tu od rana vazne nikto nebol? tak toto je uz co, de sme 😀 😀

vejinka
3. okt 2008

no waw fakt nik... 😨 kde je evitka?? ta tu bola furt 😀 mozno bude tak casto prispievat do septembrovych babetiek 😀

terezicka
3. okt 2008

Ahojte kočky, tak práve dnes nás pustili domov z pôrodnice 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre