September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
6. sep 2008

kde ste vsetky? 😕 My sme si dnes spravili vylet spojeny s vyhodenim penazi 😅 - boli sme v ikee a uspesne sme minuli skoro 70 eur. ale aspon sme kupili garnizu so buducej detskej izby a aj zaclonu a zavesy a este nejake blbosticky 🙂 . a moje nohy vyzeraju ako prasacie nozicky....straaasne opuchnute. len neviem, co kvoli tomu ist do nemocnice sa na to spytat, ci sa na to vykaslat...

evitkamalicka
6. sep 2008

ahoj leni 🙂

lenka.pav
6. sep 2008

ahoooj, a ja ze tu dnes nik nie je 😉 . co mas nove? ako si stravila sobotu?

evitkamalicka
6. sep 2008

leni nijako, len lenosim, som sama doma...tak sa len pomaly cely den sprchujem, lebo je take teplo ze sa neda vydrzat

klaudinka21
6. sep 2008

ahojte ale mam dobre spraaavy, od pondelka hlasia ochladenieeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

klaudi hej viem, konecne...dufam ze uz nebude take teplo ako teraz

claudinka
6. sep 2008

Juuj babulky, ahojte 😉 akurat sme prisli domov s mangelikom, sme si urobili super vyletik 😀
Najprv sme boli v Modre na zmrzlinke a odtial pod Devinom na kofolke, proste uzasny dnik 😉 konecne sme boli inde ako v Tescu 😀 😀 som trosku aj unavena..

ale akurat mi MISIK poslala dve mmsky maleho Marka, tak to hodim hned na net..

aaaa ozaj, pisala mi smsku CAT, ze je uz 2. den v porodnici, pretoze ma teplotu a este ju kvoli tomu necu rezat, ze Vas mam vsetky pozdravit. Ze vcera z nicoho nic jej dosli kontrakcie hned v 4 min. intervaloch a teplota jej vyletela nad 39, tak hned leteli do nemocky. A ze jej to cakanie riadne ide na nervy 😉

klaudinka21
6. sep 2008

my teda tiez budeme mat ucet za vodu veeeelky lebo som dne suz absolvovala tri sprachy a to je len dnes aj vcera bolo teplo a tak dalej:O)))no ale ked cloveku to tak dobre spravi taka studena sprcha:O))))

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi servus...tak ze CAT drzime palce

claudinka
6. sep 2008

A dostala som IP-cko od maminky Babatka1:
Ivanke sa narodil synček-Adamko /váha 2850g.....dlžku neviem/
dnes t.j.06.09.2008, 20:19 japonského času /u nás 13:19/
Pôrod mala ťažký, za pomoci,,vákuového extrakčného zariadenia,, Chvala Bohu, všetko dobre dopadlo, obaja sú zdraví. Tebe, ako aj všetkým budúcim mamičkám, ale aj tým, ktoré maminy už sú, prajem všetko len to dobré, a aby ste na príchod svojho dieťatka mala každá iba krásne spomienky

lenka.pav
6. sep 2008

u nas je tiez otrasne. strasne teplo. ani v ikee to nebolo lepsie, nemam pocit, ze by tam bola zapnuta klima. a uz som tiez bola dvakrat v sprche.

evitkamalicka
6. sep 2008

gratulujeme Babatku1 😉

lenka.pav
6. sep 2008

jeeej, takze mame dalsiu mamicku 🙂 . tesime sa s babatkom 😉 .

klaudinka21
6. sep 2008

claudi caaau a pridavam sa aj ja ku gratulacii 😎

lenka.pav
6. sep 2008

tozvie, preco cat vyletela teplota, snad nema nejaky zapal. drzim palce, nech to nie je nic vazne. a nemala ist s malym coskoro do nemocnice?

claudinka
6. sep 2008

leni asi to teda posunula, lebo som jej pisala, ze ako nakoniec s malym a na to mi zabudla odpovedat 😀

lenka.pav
6. sep 2008

claudi, a u teba sa este nic nepohlo?

claudinka
6. sep 2008

lenus ani len o milimeter asi 😀 alebo mozno aj o centimeter a ja o tom neviem 😀 😀

evitkamalicka
6. sep 2008

claudi a kedy mas dalsiu poradnu?

lenka.pav
6. sep 2008

ty sa teda mas, ze o tom nevies 😀 . zvladla si ten vylet? dost si toho dnes absolvovala 😉

klaudinka21
6. sep 2008

iii claudi vydrrrz vydrz 😀 😀 😀

zuzana1710
6. sep 2008

ahojte..

lenka,aj mne vystupila teplota po kontrakciach a preto mi museli davat antibiotika...aj malinkej vystupila po porode a cez mlicko sa aj do nej dostavali tie antibiotika a po 2 dnoch bolo vsetko ok..

claudinka
6. sep 2008

evitus vo stvrtok, ale podla toho super porodnika, co tam je kazdy strtok, urcite dovtedy nevydrzim 😀 ale je mi to dost jedno, ja by som aj rada znova isla 😀

leni mnoo ale vacsinu som stravila v aute 😀 😀 to je na tom to najlepsie 😀 😀

klaudi neboj ty nic, nepredbehnem ta 😉

klaudinka21
6. sep 2008

jaaaj zuzik tak ti zavidim ze to uz mas za sebou:O))))))))))))

klaudinka21
6. sep 2008

musime spolu claudi aby sme si potom aj strngli spolu 😀 😀 😀

martinna78
6. sep 2008

caute caute
tak ja si zehlim pomaly uz hodinku a pol pri dobrej muzike, trosku som si dosla oddychnut a kuknut co nove, stale myslim na to aby som mala uz muzika doma, nech je uz zajtra poobede ☹

gratulujem babatku, inac dnes som myslela na Cat, ze sa tu dlho neukazala, tak jej budeme drzat silno palceky, aby vsetko dobre dopadlo.

claudinka
6. sep 2008

klaudi sak jasnacka 😉 jak sme dnes isli cez svaty jur a modru, vsade mali vonku burcaaaky, tak som slintala 😝 😝

matus neboj moja, uz to zvladnes, zajtra uz pride, nie? som citala, co sa ti snivalo.. neprijemne 😖 dnes si pozri pred spanim nejaku peknu komediu alebo romanticky filmik, aby sa ti nieco krajsie snivalo 😉

zuzana1710
6. sep 2008

klaudi,aj ja som rada. 😀 nechcelo by sa mi uz netrpezlivo cakat do 14-ho...ale to vravim teraz,ked uz mam Zairu pri sebe..inak by som od strachu asi chcela prenasat 😀 😀 😀

neboj..uz sa to aj tebe krati...prejde to ako voda

klaudinka21
6. sep 2008

iii to je uz tolko honin???idem hodin sprchu lebo ideme s Dodom na mensi vylet na chatu za kamaratmi 😀 tak sa veru tesim ze konecne trosku vypadnem z domu

claudinka
6. sep 2008

a po ceste domov mi kupil muzik na pumpe studenu mineralku, nove cislo Mamy a ja a veeela sladkosti 😀 ho asi obesim - snickers, twist, bounty, hrosika takeho milka ci co to je.. no nemilujte ho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre