September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
11. sep 2008

nom kocky, silwi je ozaj prekvapenie dna. ved vravela, ze je uplne zabarikadovana a bude isto prenasat ako vsetci v ich rodine 😀 . ale velmi gratulujeeeeeeeeeeeeeem. tatko by mohol napisat viac podrobnosti, nie? 😉

winona24
11. sep 2008

skrecok ja by som tak tak tak strašne rada 😒 😒 😒 😒

winona24
11. sep 2008

postrádala som ju tu dnes....ale že to takto??? to ma nenapadlo... 😀 😀 😀

martinna78
11. sep 2008

Win no ked sa to teraz nerozbehne, tak potom neviem 😉 tak nakoniec 7?
Skreci, no minule sme sa bavili s Miriam o Antolskej a uz tam chodi aj do poradne, asi povodne planovala v Ruzinove
Ahoj Leni

no ja sa lucim, idem osprsit Sofi, vecera a nahnat do postele a potom Ordinacia, tak uz sa asi dnes neuvidime, tak sa majte pekne a tesim sa na dalsie prekvapko,paaaaa

lulu19
11. sep 2008

ahojte baby prepacte z vam sem zasahujem ale mylim si ze by ste mi mohli pomoct ked už mate babatka .tak volam sa lucia .mam troska taku mozno pre niekoho blbu otazku aka mam byt bt pred menzesom ma byt zvysena alebo nizsia ako 37 stupnou ak mozte tak mi poradte akujem vam velmi pekne dufam ze som vas velmi nevyrusila ak ano tak prepacte dakujem

winona24
11. sep 2008

no martin 3 mi prišli také smiešne.... 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
11. sep 2008

lulu, ja ti nepomozem, netusim. nam sa to proste zadarilo bez merania bt 😉

lulu19
11. sep 2008

nevadi lenka vsak hadam mi niekto poradi ale ajtak dakujem

skrecok
11. sep 2008

Aha, Martinka. Tak uz si spominam, ze sa rozhodovala ako ja ci Ruzinov alebo Antolska a nakoniec sa rozhodla, ze pojde na Antolsku.

Lulu, ja som nemerala BT ked som otehotnela... Po 3 mes. som sa na to vykaslala, lebo to bolo stresujuce. Mozno ti poradia niekde v snazilkach. Drzim ti palce 😉 .

evitkamalicka
11. sep 2008

silwinka gratulujem, tak toto je fakt prekvapko

evus
11. sep 2008

ahojte,tak ja som od utorka vecera v nemocnici,maly zacal moc v brusku vystrajat,tak som radsej isla.Zaznam bol hrozny,maly ma problemy s tym srdieckom,tak si ma tu nechali na pozorovanie a na utorok mam naplanovanu sekciu.

tehulka4
autor
11. sep 2008

nooo tak toto je teda v riti...vsetci tu cakame kedy sa konecne claudinka rozhodne rodit a miesto nej to len tak bez upozornenia stiha silwinka... 😀 😀 😀

silwi, straasne moc ti gratulujeme... 😉

tehulka4
autor
11. sep 2008

no ja sa na to vyflaknem...to akoze z okolia TT som tu zostala sama jedina co este neporodila???nooo tak toto nie...v utorok sa budem musiet dohodnut co najskor s ojou dokinou...aj ja uz chcem mat mrnuska pri sebe...
😀 😝

skrecok
11. sep 2008

Evus, drzim ti palce aby vsetko bolo v poriadku. A preco az v utotok mas sekciu ked su problemy?

evus
11. sep 2008

tehulka,sme dve z okolia TT,ani ja este nemam porodene 😉

tehulka4
autor
11. sep 2008

evus, ale ty uz si v nemocnici..to uz mas jednou nohou porodene... 😀 ale ja som neni este len ani tam.... 😀 😝

skrecok
11. sep 2008

Tehuli, ja idem za porodnickou v stredu a vraj ze sa dohodneme co a ako dalej. Uvidime.... Len aby som ja nebola posledna tehotna 😀 ....

tehulka4
autor
11. sep 2008

skreki, ja mam taky pocit, ze tu vazne zostanem sama septembrovka..ved vsetko to tu rodi a nma sa ani nikto nepyta..a este ma tu aj obluju ako silwi, ze ich mam vsetkych prenasala a kuknime ju..uz ma potom... 😀 😀 😀

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli neboj, aj ja tu budem urcite tvrdnut az do oktobra

tehulka4
autor
11. sep 2008

evit, nooo takych co to tu naslubovali bolo...a uz maju v auguste odrodene... 😀 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

juuj sorry sorry babulky, ja som nejako zduchla bez slova 😀 dosiel muzik domov, najedol sa a jak si lahol a ja som sa pritulila, za pat sekund som zaspala 😀 😀 tu je nieco nove? idem docitat 🙂

skrecok
11. sep 2008

Noo, ale aby si tak nehovorila ako Silwi a pozri ako necakane o par dni porodila 😀 . Inak ty mas termin 21.9. a ja 29.9. a to je rozdiel 😉 .

tehulka4
autor
11. sep 2008

nooo okrem toho ze nas tzu silwinka oklamala... 😀 tak nic noveho....

skrecok
11. sep 2008

Claudi, prekvapko dna - Silwi porodila. 😵

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli no po vcerajsej poradni stav nezmeneny a plati skor ten termin 27.9., takze ja to vidim na oktober

tehulka4
autor
11. sep 2008

skreki, mne uz slubuju ze 16. by som mohla aj ist,a le tak ktovie...uz ma to tu rozculuje..sak to tu fakt zostanem sama s tebou a este urcite s claudinkou..ta tu robi poplachy uz odkedy.. 😀 😝

skrecok
11. sep 2008

Evit, a co si ja mam mysliet ked som bola v sobotu u porodnicky a CS je 0. Neboj sa, vsetci porodime este v septembri 😉 .

claudinka
11. sep 2008

Silvi??? 😕 😕 😕 😕 waaaau a to je ako mozne? 😀 😀
sak mala termin az po mne jeeeej to je super
Silvi gratulujeeeeem mamicka nasa, konecne sa to tu trosku rozhybalo.. no ale normalne neverim 😀

skrecok
11. sep 2008

Asi nakoniec to na nas pride necakane ako u Silwi. 😝

claudinka
11. sep 2008

babulky, nevesajte hlavu.. vidite, ja som otvorena uz tyzden a stale nic.. a niekto sa moze otvorit rano a vecer porodit, takze nikdy neviete 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre