September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
16. sep 2008

leni, akurat citam, ze sestra rodi? 🙂

eweny
16. sep 2008

a co tu boli doteraz baby bez chuti? 😀

lenka.pav
16. sep 2008

hej, som z toho na nervy 😎

eweny
16. sep 2008

nevies sa dockat, ze?..a ako to zatial prebieha?..ci nevies nic konkretne?

eweny
16. sep 2008

pozeram, ze uz aj claudinka je doma s malym, tak ju teda aj ja pekne vitam..

nooo, mame aj nove maminky, takze gratulujem 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

volala som svagrovi, su na prijme, robia jej ctg. vraj uz mala aj kontrakcie...som taka zvedava, co sa im narodi a kedy 🙂

ollako
16. sep 2008

ahojte gratulujem novym maminam, ja stale nic, eweny ako si na tom??

eweny
16. sep 2008

leni, tak to si viem predstavit tvoju zvedavost..snad to bude co najrychlejsie 🙂 bo ty ani spinkat nepojdes..

ollako, ahooj..ani ja nic..bolesti ako vzdy, ale nic viac..som zvedava na zajtrajsiu poradnu, ci sa vobec este dostavim domov..

lenka.pav
16. sep 2008

veru, spat sa nechystam 😀 . a nas maly sa uz tak tesi na bratranceka alebo sesternicku, ze robi v bruchu premey a cunami 😀 😀 😀

lenka.pav
16. sep 2008

som taka rozrusena z toho, pomooooooooc. sa moc tesim, ze to uz bude mat za sebou. ale stale si ju neviem predstavit ako mamicku. sak je to moja mladsia sestra!!! 😀

eweny
16. sep 2008

leni, sa mu ani necudujem..by bola sranda, keby si nakoniec aj ty isla 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

ew, myslis, ze si ta tam nechaju? 😕

ollako
16. sep 2008

eweny ja mam poradnu az v piatok, ak do vtedy nic..potom mam prist s taskou tak dufam, ze potom tam aj ostanem a uz to budem mat za sebou 🙂

leni sestre drzim palce

lenka.pav
16. sep 2008

mne by sa to celkom pacilo, keby boli narodeni v jeden den 🙂 . ale pochybujem. ale zas na druhu stranu mi dost zacalo brusko tvrdnut, ale to bude od nervov... 🙂

lenka.pav
16. sep 2008

ollako, dakujeme. neboj, aj na teba to mozno pride ako na moju sestru. tiez uz prenasala a keby do piatka neporodila, mala prist na vyvolavacku. a vidis...samo sa to spustilo 😉

lenka.pav
16. sep 2008

dnes na obed som s nou volala a vravela, ze sa vobec neciti na porod. ze sa nic nedeje. a vidis, staci jedna dobra vecera v restauracii a voda praskla 😀 😀 😀

lenka.pav
16. sep 2008

idem si dat jogurt, akosi mi vytravilo 🙂

ollako
16. sep 2008

leni to prislo tak zrazu, ach boze tak to musela byt sila 😀 ... ja dufam, ze mi porod nebudu vyvolavat a do piatku to pride samo 😵

eweny
16. sep 2008

leni, kolko ma sestra rokov?..nikdy nevies, rychlo malemu dohovor..no som aj ja zvedava, co bude mat 😀

baby, mne minuly tyzden na poradni doktorka povedala, ze sa porozravame, ze ma mozno posle za primarom a urobime hospitalizaciu..ale preco, to teda neviem..zajtra budem mudrejsia..

eweny
16. sep 2008

tak podme aj my na dobru veceru, mozno to zaberie aj na nasich chlapov 😀 😀

lenka.pav
16. sep 2008

ollako, to prislo ako blesk z jasneho neba. ze zrazu mala pocit, akoby cikala a vedela, ze necika. ani ziadne "puk" necitila. ides rodit v bpjniciach? my sme povodne z prievidze, sme akurat dnes so segrou pozerali porodnicu v bojiniciach, je pekna
ew, sestra ma o dva mesiace 26 😉 . je len o rok a pol mladsia, ale predsa 😀 . dufam, ze bude mat lahky porod.

martinna78
16. sep 2008

Dobry vecer zienky 🙂
Claudi vitaj domka 🙂 Candy srdecna gratulacia k Jakubkovi 😉

Jej Leni, tak sestra uz rodi, to je super, ze sa to pekne same rozbehlo, drzime aj jej palceky, nech to vsetko dobre dopadne. Inac ja tipujem, ze bude mat dievčatko,ze budete mat do pariku 😉
Ty čo tipujes?

Ollako, aj tebe nech sa to uz pekne rozbehne 🙂
Ew, no som zvedava na teba na zajtra ako dopadnes 😉

ollako
16. sep 2008

eweny urcite daj vediet ako si dopadla, mne doki povedal, ze v piatok to bude 4 dni po termine, tak si ma tam zrejme nechaju, ze ma nenecha zbytocne prenasat, tak uvidim, co si rozmysli, ked ma potom obzre

lenka.pav
16. sep 2008

mati, som rada, ze predsa nemusely mat vyvolavany porod. vsetci jej tipuju chlapceka, len moj manzel dievcatko. ja neviem tipovat, ale som na "to" strasne zvedava. parik by sa pacil aj mne. keby som videla nejake pekne vecicky pre princeznicku, mohla by som kupit

ollako
16. sep 2008

leni idem do Handlovej, v Bojniciach je vraj dajaky nervny primar, ja som sa vratila z Prahy na matersku v 30 tt a boli ochotni prevziat starostlivost, tak som sa rozhodla rodit tam, su tam velmi mili ludia 😉

martinna78
16. sep 2008

no s tymi vecickami to ti verim, to sa aj mne lubi, ze svagrovci maju dievčatko, takze mozem tiez kupovat aj dievčenske aj chlapcenske vecicky

lenka.pav
16. sep 2008

toho primara poznam, je to otec sestrinej spoluziacky zo zakladnej skoly. neviem, ci je nervny, ale nalady maval vzdy 😀 . o handlovej som pocula len chvaly 😉

eweny
16. sep 2008

Matka, aj tebe dobry vecer..tak to som aj ja velmi zvedava ako zajtra dopadnem..zas by som tam ale nerada zostala len tak lezat a nic by so mnou nerobili, by som bola este nervoznejsia ako doma..nuz ja mam zajtra prvy termin..

leni, jasne..je to sestra, tak si opravnene nervozna..drzime palce, nech je babatko lahucko vonku 🙂

ollako, urcite si ta tam nechaju, ked to uz bude tolko po termine..

lenka.pav
16. sep 2008

mati, ale zas na druhu stranu by som im aj chlapceka dopriala, lebo jankin muz uz ma jedno dievcatko z predchadzajuceho manzelstva 😉

ollako
16. sep 2008

leni ja neviem ja snim skusenost nemam ziadnu, pocula som par zazitkou, ale osobnu skusenost naozaj nemam, ale moj ujo mi poradil Handlovu, ze su tam dobri lekari aj sestricky, tak som tam sla, zobral ma primar a musim povedat, ze som zatial velmi spokojna, vsak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre